Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 429

    Prijavi adminu

    riri zaboravila sam napomenuti da sam ja betu vadila na 13dpo (9dpt) i vidis rezultate u mom potpisu. vadis li ranije riskiras nisku betu i brigu oko toga je li trebala biti veca. i na tvome mjestu ja bih se lijepo opustila, nazdravila na djevojackoj, ipak si kuma   a do vjencanja ces vec znati sigurno na cemu si. 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • greta10

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Jutroo cure, 
    Jasamja wooow super je crta i sretno sutra. Kad imas pregled?
    Riri jasno se vidi ova sjena al dobro cure kazu. Crveni testovi i prvi urin🤞🤞🤞🤞 ili ako ces popodne trpi barem 2 sata sa sto manje tekucine. Idealno 2.5. U mulleru su jos bolje trakice od ovih u plastici jer je jace vidi za ovak rano. Drzim figee da je to to i nemoj misliti na biokemijsku. Znam da je jako tesko al probaj. Misli na to da se vidi i da ce sutra biti jace💪

  • Martha31

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    jasamja

    https://ibb.co/1LHNNWR
    Evo ga cure, moj zadnji test 🤞

    Ajmeee predivnooo, sretno sutra 🤞🏻

    👩🏼‍🦰31 PCOS
    👨🏻‍🦱33 oligozoospermia
    Pokušavamo od 12/21

  • Martha31

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Riri

    https://ibb.co/yBLJkC7Ovo je moj od danas, i dalje jako svjetlooo, Mada mislim da nije ovo evaporacijska , ona bude tanka i jace plava , pojavi se nakon dužeg vremena kad se test osuši.
    Ali svejedno mi je ovo dosta jadno nekako :( bojim se da bi mogla opet biti biokemijska, dns tokom dana cu jos napraviti onaj iz Millera s crvenom bojom

    Svakako se vidi crtica, ali da mozda najbolje da sutra ponovis sa mullerovim crvenim. 
    Drzim fige da bude tamnije i da to bude to. ♥️🤞🏻

    👩🏼‍🦰31 PCOS
    👨🏻‍🦱33 oligozoospermia
    Pokušavamo od 12/21

  • eni233

    Broj poruka: 1767

    Prijavi adminu

    Riri

    https://ibb.co/yBLJkC7Ovo je moj od danas, i dalje jako svjetlooo, Mada mislim da nije ovo evaporacijska , ona bude tanka i jace plava , pojavi se nakon dužeg vremena kad se test osuši.
    Ali svejedno mi je ovo dosta jadno nekako :( bojim se da bi mogla opet biti biokemijska, dns tokom dana cu jos napraviti onaj iz Millera s crvenom bojom

    Meni se čini kao da je jača crta 😍🙏 daj boze da bude to to 😘

    👩34
    Pokušavamo od 08/2022
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni 👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram
    IUI 6/2024 Vinogradska, ovitrelle❌

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 661

    Prijavi adminu

    Greta10 u 12h
    Martha31 hvala 🙂

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 661

    Prijavi adminu

    Riri

    Jasamja sretno danas na pregleduuuu, javi nam kako prođe! ❤️🤞🥰💪🏼🤰🏽

    Hvala, javim se 🙂🤞

  • greta10

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Riri si jutros radila testic?
    Jasamja sreetno🤞🤞

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 661

    Prijavi adminu

    Riri

    greta10

    Riri si jutros radila testic?
    Jasamja sreetno🤞🤞
    Hej Greta , jucer sam nakraju popiskila sve sto sam imala tako da nemam za danas 🤦🏽‍♀️ uplasila sam se da crte vise nema popodne pa sam isla raditi i dalje je vidljiva…
    Danas cu kupiti za sutra ujutro, i jedan za danas popodne… nocas sam se budila oko 3 isla piškiti pa nisam mogla ni spavati vise… kod mene i dalje nema nikakve impl. Krvi a nije je bilo ni prosli put, pa se bojim da je opet sve isto :/

    Hej, nemoj brinut. Ja u prošloj trudnoći nisam imala impl. krvarenje, a cure su ovdje pisale da su imale pa sam se brinula, i na kraju je sve ispalo dobro, dok ovaj put sam imala i baš sam se bojala zašto je to sada krenulo. Tako da to krvarenje ako ga nemaš ne znači apsolutno ništa, glavu gore i samo pozitivne misli ❤️🙏

  • Martha31

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Jasamja Sretnooo 🤞🏻♥️ 
    Riri mislim da se oko impl. krvarenja ne moras brinuti dal ga ima ili ne jer i citala sam i doktori kazu neke zena ga mogu imati neke ne. Tako da nemoj brinuti, molim da sve bude u redu i da ti crtica bude tamnila 🙏🤞🏻♥️
    A ja od jucer imam neke grčiće nidu jaki ali ono osjetim tu i tamo zatezanje bas u donjem djelu trbuha kao da cu dobiti ali prerano mi je i da dobijem danas je 10dpo.
    Vidjet cemo sta bude.

    👩🏼‍🦰31 PCOS
    👨🏻‍🦱33 oligozoospermia
    Pokušavamo od 12/21

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.