Lovci na Ovulacije a.k.a LH Trakice - 6.Dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu


    ODBROJAVANJE 5/2021
    Danchy1009 - 06.05.2021. - ➕❤️
    Anitram-3 - 07.05.2021. - ➕❤️
    Garawa - 15.05.2021. - 2 dana kasni ❤️
    Hopeforyou - 20.05.2021. - 3 dana ❤️
    Bella1985 - 22.05.2021. - 5 dana ❤️
    Mala96 - 23.05. 2021. - 6 dana ❤️
    DorisS - 25.05.2021. - 8 dana ❤️
    Lucky - 26.05.2021. - 9 dana ❤️
    Tonia - 30.05.2021. - 13 dana ❤️
    Jelusickaa - 31.05.2021. - 14 dana ❤️
    Zoi - 31.05.2021. - 14 dana ❤️
    ODBROJAVANJE 6/2021
    Maybenewmom - 01.06.2021. - 15 dana ❤️
    Eloise - 06.06.2021. - 20 dana ❤️
    Joli - 09.06.2021. - 23 dana ❤️
    Emily - 11.06.2021. - 25 dana ❤️
    Dame koje nisu prijavile datum/imaju neredovite cikluse
    Anchy_23 - ❤️
    Sorgi - ❤️
    Tina25 - ❤️
    Simba - ❤️
    Annboleyn - ❤️
    DajanaT2106 - ❤️
    Malala - ❤️
    Pine - ❤️

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu


    LISTA DRUGIH, NAMA TAKODER BITNIH DOGADAJA❤️
    Joli - slijedi hormonalna obrada
    Tonia - jos cekamo rezultate briseva
    Hope - stigli brisevi - ureapl. - terapija
    Lucky -  MPO doktor na GO, javiti ce se kad se vrati pa slijedi daljnja obrada🤞🏻🍀
    Bella 1985 - muz mora na Merkuru obaviti pretrage
    Pine - stigli brisevi - ureapl. - terapija
    Anchy - 18.5. zadnji dan terapije, navijamo za normaliziranje ciklusa  i prirodnu O🤞🏻🤞🏻🤞🏻19.05. ima pregled
    21.05. piske ➡️ Doris, Lucky, Tina25, Bella1985, Mala96

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Jutrooo kakav divan dan haha  Doslo mi je da se okrenem i nastavim spavati.
    Mene je viroza prosla, temperatura poludila  Ali ne sekiram se u srijedu kod gin pa cemo malo procackati pa cu znati tocno sto je bilo ili nije bilo 
    Hope neka si se i ti nama javila! Budes to rijesila sa antibiot i vaginalet. Puno nas je to tako sredilo!
    Lucky lajkam ti tempicu jos je visoko 
    Di ste nam ostale cure? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Oj,ooooooj jutro curkeeee! 
    Anchy ma znam ja da cu to rijesit nego me jebe sto moram jos odgadat dok M ne stigne i nadat se da ce stici na vrijeme jer da sam krenula odmah s terapijom taman bi me uhvatila M pred kraj sto nije dobro za vaginalete, a i muzu svekar kopa antibiotike tu jer mi nismo u petak mogli do njih posto je doktorica suprotne smjene od ginekologa tako da u Bosni njemu nabavljamo jer je samo jos gore ako on krene zamnom pit dok ja vec dobijem druge nalaze,a kad psihicki znam mj dana bez seksa dode mi odma lose 🤮🤣 jedva cekam prekosutra da vidimo sto ce reci doktorica 😎😎😎
    Lucky tebi taman impl pad danas ha? Kakva ce to pluscina zabljesnut jos malo 😎😎 a evo ti i moj test,skroz je pobijelio 🙈
    [ibb.co] [ibb.co] [ibb.co]

    A tempica nesto sitno skocila 🙄🤮

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    Dobro jutro.. 
    Samo brzinski da se javim.. 
    Sretno curama koje su uhvatile peak ili su mu blizu.. op op hopsanje 🤞🤞😂
    Hope žao mi je zbog brisa..ali ni to nije smak svijeta.. riješiti ćete vi to i onda si bez brige.. 
    Ja sam jučer dan provela radno..poslije posla upala u krevet.. ne mogu doći k sebi od vikenda i rada po 10 h dnevno.. 
    Sutra sam slobodna..imam pregled kod endokrinologa..i prekosutra neurokirurg.. tako da se nadam da ću dobiti terapiju za prolaktin i čim prije krenuti s tim.. 
    Nalaze krvi za MPO sam izvadila i svi su uredni..  
    M još nema ali po temperaturi bude se do večeras pojavila.. 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 859

    Prijavi adminu

    Garawa nešto sam sigurna da ćeš dobiti nešto za prolaktin kao i ja. Kao što vidiš od 2018 ga pijem bez prestanka. Hvala Bogu zadnja godina i pol sve uredno svaki put kad odem na kontrolu. Puno to znači. Možda je tebi samo ta stavka još trebala za T 😁 sretno🤞🤞
    Ja evo sumiram prošle dane i  pošto ne mjerim bazalnu mislim da je 80% bila ovulacije na 16 dc
    https://ibb.co/162DtVm [ibb.co]

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Garawa

    Dobro jutro..
    Samo brzinski da se javim..
    Sretno curama koje su uhvatile peak ili su mu blizu.. op op hopsanje 🤞🤞😂
    Hope žao mi je zbog brisa..ali ni to nije smak svijeta.. riješiti ćete vi to i onda si bez brige..
    Ja sam jučer dan provela radno..poslije posla upala u krevet.. ne mogu doći k sebi od vikenda i rada po 10 h dnevno..
    Sutra sam slobodna..imam pregled kod endokrinologa..i prekosutra neurokirurg.. tako da se nadam da ću dobiti terapiju za prolaktin i čim prije krenuti s tim..
    Nalaze krvi za MPO sam izvadila i svi su uredni..
    M još nema ali po temperaturi bude se do večeras pojavila..


    Super sto su nalazi uredni,porjesavas jos te 2 pretrage i samo hrabro dalje u postupak kada vec ovako ne ide 💪🏻 Tempica je bas roknula danas,nadam se da ce stici M da te ne muci kroz cijeli dan ☺️ 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa

    Garawa nešto sam sigurna da ćeš dobiti nešto za prolaktin kao i ja. Kao što vidiš od 2018 ga pijem bez prestanka. Hvala Bogu zadnja godina i pol sve uredno svaki put kad odem na kontrolu. Puno to znači. Možda je tebi samo ta stavka još trebala za T 😁 sretno🤞🤞
    Ja evo sumiram prošle dane i pošto ne mjerim bazalnu mislim da je 80% bila ovulacije na 16 dc
    https://ibb.co/162DtVm [ibb.co]


    Moras hitno uvesti mjerenje bazalne,ja ti to preporucam da utvrdimo je li doslo do O uopce ili nije,zato mi tu i mjerimo temperaturu jer nemamo bas toliko novaca za folikulometrije iz ciklusa u ciklus,dovoljno je sto moramo kupovati trakice iz mjeseca u mjesec 😂 pik ti je bio 16DC jer je posvjetlila iduci dan,a O ako je uopce bila je bila 17,najkasnije 18DC..u koje doba dana si radila trakicu kad je bio pik? Jesi nakon toga imala kakve bolove ili sluz? Kakva ti je sada sluz? Puno pitanja znam ali bez tempice nam samo to moze pomoci odgonetnuti je li mozdaaa bila ovulacija 🤣🤣🤣

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 859

    Prijavi adminu

    Hope ♾

    Jelušićkaa

    Garawa nešto sam sigurna da ćeš dobiti nešto za prolaktin kao i ja. Kao što vidiš od 2018 ga pijem bez prestanka. Hvala Bogu zadnja godina i pol sve uredno svaki put kad odem na kontrolu. Puno to znači. Možda je tebi samo ta stavka još trebala za T 😁 sretno🤞🤞
    Ja evo sumiram prošle dane i pošto ne mjerim bazalnu mislim da je 80% bila ovulacije na 16 dc
    https://ibb.co/162DtVm [ibb.co]

    Moras hitno uvesti mjerenje bazalne,ja ti to preporucam da utvrdimo je li doslo do O uopce ili nije,zato mi tu i mjerimo temperaturu jer nemamo bas toliko novaca za folikulometrije iz ciklusa u ciklus,dovoljno je sto moramo kupovati trakice iz mjeseca u mjesec 😂 pik ti je bio 16DC jer je posvjetlila iduci dan,a O ako je uopce bila je bila 17,najkasnije 18DC..u koje doba dana si radila trakicu kad je bio pik? Jesi nakon toga imala kakve bolove ili sluz? Kakva ti je sada sluz? Puno pitanja znam ali bez tempice nam samo to moze pomoci odgonetnuti je li mozdaaa bila ovulacija 🤣🤣🤣


    Taj dan sam imala baš neke grčeve malo malo osjetim kao da mi je nešto ispalo odozdo kad odem na wc ko voda ko da sam se upiškila 🤭 dosta sam vlažna bila taj dan. Sutra dan već manje prekosutra još manje. I tako sad povremeno osjetim jajnike. Sve trakice obično radim oko 10 pola 11 ujutro

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa

    Hope ♾

    Jelušićkaa

    Garawa nešto sam sigurna da ćeš dobiti nešto za prolaktin kao i ja. Kao što vidiš od 2018 ga pijem bez prestanka. Hvala Bogu zadnja godina i pol sve uredno svaki put kad odem na kontrolu. Puno to znači. Možda je tebi samo ta stavka još trebala za T 😁 sretno🤞🤞
    Ja evo sumiram prošle dane i pošto ne mjerim bazalnu mislim da je 80% bila ovulacije na 16 dc
    https://ibb.co/162DtVm [ibb.co]

    Moras hitno uvesti mjerenje bazalne,ja ti to preporucam da utvrdimo je li doslo do O uopce ili nije,zato mi tu i mjerimo temperaturu jer nemamo bas toliko novaca za folikulometrije iz ciklusa u ciklus,dovoljno je sto moramo kupovati trakice iz mjeseca u mjesec 😂 pik ti je bio 16DC jer je posvjetlila iduci dan,a O ako je uopce bila je bila 17,najkasnije 18DC..u koje doba dana si radila trakicu kad je bio pik? Jesi nakon toga imala kakve bolove ili sluz? Kakva ti je sada sluz? Puno pitanja znam ali bez tempice nam samo to moze pomoci odgonetnuti je li mozdaaa bila ovulacija 🤣🤣🤣

    Taj dan sam imala baš neke grčeve malo malo osjetim kao da mi je nešto ispalo odozdo kad odem na wc ko voda ko da sam se upiškila 🤭 dosta sam vlažna bila taj dan. Sutra dan već manje prekosutra još manje. I tako sad povremeno osjetim jajnike. Sve trakice obično radim oko 10 pola 11 ujutro


    Po tome bi rekla da je O, AKO JE BILA ponavljam,onda bila 17DC ☺️ Ajmo navijati da je,drugo nam nista ne preostaje 😎💪🏻

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.