Lovci na Ovulacije a.k.a LH Trakice - 6.Dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 861

    Prijavi adminu

    A to za te briseve jel imate neke simptome npr: iscjedak ili svrbež ili tako nešto pa posumnjate na neke bakterije ili nemate nikakve simptome? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Mi smo tek prije par dana poceli sa pokusavanjem. Napravila sam nekidan oko podne test na ovulaciju i pokazao se da je pozitivan. Tu vecer smo imali seks. Pa me sad zanima da li je to ok, ili smo se trebali seksati dan prije ili dan kasnije od tog pozitivnog testa? Kad je najplodnije?

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa

    A to za te briseve jel imate neke simptome npr: iscjedak ili svrbež ili tako nešto pa posumnjate na neke bakterije ili nemate nikakve simptome?


    Pa evo ja osobno za ureaplasmu nisam imala apsolutno nikakvih simptoma. Takoder Lucky pojma nije imala da ima klamidiju. Sve to uzas zvuci a lako se rijesi antibioticama i /ili vaginaletama.
    Takoder kad sam nakon poroda imala esherihiu coli nisam imala simptoma. 
    Jedino kad sam kandidu jednom imala (to nije bakt. to su tzv gljivice) sam imala zuckasti iscjedak. 
    Tak da je to najgore sto ne moras imati simptoma a mozes imati los nalaz brisa.
    Inace savjetuju prije planiranja T uredna papa uredan nalaz brisa..

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Niki777

    Draga Lucky, hvala ti na svakoj informaciji. Znaci odem kod ginekologa i bas tražim da odradim briseve. Trebam li mu još sto napomenuti (imena briseva, da me nebi prevario pa dao nešto skroz lijevo jer se ne razumijem, jer su ti brisevi možda skupi)? Evo otprilike je 3 mj prije nego planiramo poradit na začeću. Sto bi mi preporučili za period planiranja u kojem se nalazim, počela sam pit folnu kiselinu od Solgara svaki dan, pratim O od nekidan, naručena sam na Papa test 19.05. i pokušavam se sto zdravije hraniti. Narucit ću zeotex i prati povrće u njemu da izađe sto vise toksina iz hrane koju jedem. Iskreno, susrela sam se sa toliko cura/prijateljica koje su nažalost imale razna iskustva spontanih i drugih nesretnih događaja i onda sam malo uplašena i stvarno želim znat da sam sa svoje strane napravila stvarno sve sto mogu da sve prođe u redu. Sve ostalo je božja volja. Svaki savjet je dobrodošao :)


    Kako je meni fora kad netko ovako sve priprema i planira unaprijed. 😊😂 tako sam i ja i većina cura tu planirale unaprijed. Kao čekale pravi trenutak, jer uvijek ima nešto prije u životu za pripremiti i srediti. I onda dođe taj dan kad si kao spreman i život ti pruži 🖕..😂😂😂 Jedan mjesec, pa i hrpu mjeseci a i nekima godina 🖕🖕🖕🖕..😂😂😂 
    I onda bi samu sebe istukla er si čekala i tražila pravi trenutak, to famoznu pravo vrijeme. Jer većina nas je mislila da je to najteži dio. ODLUČITI SE! I onda shvatiš da si bila budala..😂😂😂
    Želim ti što prije plusić na testu pa i bebicu u rukama!!🍀🍀👶
    Ali morala sam to prokomentirati😁😂

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    kamilicaaa

    Mi smo tek prije par dana poceli sa pokusavanjem. Napravila sam nekidan oko podne test na ovulaciju i pokazao se da je pozitivan. Tu vecer smo imali seks. Pa me sad zanima da li je to ok, ili smo se trebali seksati dan prije ili dan kasnije od tog pozitivnog testa? Kad je najplodnije?


    Ako si ulovila pik na trakici i imali ste odnose taj dan sve je moguce. Inace ginekolozi savjetuju u plodnim danima svaki drugi dan tako da se vojska obnovi 😉

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Anchy_23 🌈

    kamilicaaa

    Mi smo tek prije par dana poceli sa pokusavanjem. Napravila sam nekidan oko podne test na ovulaciju i pokazao se da je pozitivan. Tu vecer smo imali seks. Pa me sad zanima da li je to ok, ili smo se trebali seksati dan prije ili dan kasnije od tog pozitivnog testa? Kad je najplodnije?

    Ako si ulovila pik na trakici i imali ste odnose taj dan sve je moguce. Inace ginekolozi savjetuju u plodnim danima svaki drugi dan tako da se vojska obnovi 😉


    Hvala ti na savjetu. 🥰Mada sumnjam da ce nam iz prvog pokušaja uspjeti. 🙆

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    kamilicaaa

    Mi smo tek prije par dana poceli sa pokusavanjem. Napravila sam nekidan oko podne test na ovulaciju i pokazao se da je pozitivan. Tu vecer smo imali seks. Pa me sad zanima da li je to ok, ili smo se trebali seksati dan prije ili dan kasnije od tog pozitivnog testa? Kad je najplodnije?


    nije kasno! sve je stvar sreće! neke djevojke ostanu trudne prije pika na testu, neke na dan same O.. a neke ko ja, sexajući se kad nam se prohtije. To ti je ujedno i savjet! Jednostavno se volite kad vam se da, naravno i u plodnim danima i ne zamaraj se matematikom, jer zajebat će te.😁

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Kamilica kako mi ovdje kazemo dok ne dode vjestica sve je moguce. Ako su ti ciklusi uredni i trakica je pokazala pik nemas zasto ne nadati se.😉
    Slobodno nam se pridruzi tipkaj. Mozes i tu na forumu u opis kratko info da se lakse popratimo naravno ako zelis 🙃😉

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Hope jebem ti pleme, fale mi tvoji romani da ih iscitavam jedno pola sata i zaboravim sto sam htjela napisati 😅🤣

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa

    A to za te briseve jel imate neke simptome npr: iscjedak ili svrbež ili tako nešto pa posumnjate na neke bakterije ili nemate nikakve simptome?


    Ja nisam imala apsolutno nikakve naznake da bi mogla imat klamidiju, na kraju bila pozitivna, al dobro, 2 dana sumameda i ubila sam ju odmah

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.