Ljetne krafnice 🍩😋🍦🍰🥨🧀🍳🍼👶🏼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Rose1

    Dobro jutro cure!!!
    Sretno svima na pregledima, cestitam na punim tjednima!!!
    Dora superrr sto si vec dobila nalaze!!! Covjece kako ti pamtis, ti znas napamet tko ima pune tjedne…dobro da znam kad je meni puni tjedan😂🤣😂
    Jao, mojiprozori su koma, ali prestalo me sekirati. Mama mi je rekla da ce doci ocistiti, a ako ne, mislila u sigurnim mjesecima malo pomalo koliko kondicija dopusti…Trudy, Dana vama svaka cast, ja se ne usudim, rekli mozes sve, a ja im nis ne vjerujem i pazim. Nista ja ne znam kad me nisu prstima pregledavali, a vaginalno samo jednom…
    Rio bas ti je super muzic…ma i bebice moraju odmarati, ali kuzim te, ja sam najveci panicar


    Evo sad ti reci sto oces, al vidim svako malo kukanje jer te se ne pregledava vaginalno… dodji u Zg, moj ginic ima i onu rudarsku lampicu, kad to upali pa krene u akciju ces si htjet jezik pregrist! 😛
    Rio beba O zeli sladoled i daje ti jedine znakove koje zna-mrdanje/nemrdanje! 
    Ena u pravu si, ne znam zasto je to s rukama, ali specificno se sjecam da mi je jedna cimerica pricala da su je u jednoj klinici (cini mi se u Becu) stalno opominjali da ne napreze gornji dio tijela i ne dize ruke, u smislu nikakvih naprezanja, imala je spontani, stalno su joj to tupili, da se ne dize na onaj trokut iznad kreveta i tak..nije mi znala rec sto se dogadja jer se tamo nasla na putovanju i nije znala ni jezik ni nista, al joj se isto to urezalo u pamcenje 😬
    Koliko toga treba pazit, uzas, kao blazeno stanje i na krilima si dok se se nesto ne krene komplicirat onda skontas da je najbolje prelezat na lijevom boku 9 mjeseci 😳
    Ne znam, ja ne volim zastrasivanja, al opet cujes realne price iz prve ruke pa se ipak prepadnes, mislim da u svemu treba biti umjeren, kako u hrani (nece nam nista bit ako tu i tamo pojedemo tunu il bacimo malo persina u juhu, namazemo argeticu ili popijemo casu coca cole, pojedemo neki junk ili kolacic vise) tako i u aktivnostima..dok je uredna trudnoca i osjecas se dobro ne treba se ponasat kao da si bolesna, ali s razlogom se zove druge stanje i treba pripazit na neke stvari 🥰🤗 a ako su u pitanju komplikacije, slusat doktora u kojeg imas povjerenje i vjerovat da ce sve bit dobro uz malo extra truda! 😊

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Kaktusica, Mokvica, Mrvičak čestitam na ulasku u nove tjedne… Bližimo se po malo 💥💥💥
    Ena hvala ti 💕I slažem se ovo vezano za prozore. To je meni sestra spomenula, isti takav slučaj, bilo tragično na žalost. Pa se i ja toga bojim. Muž pere prozore od dana transfera. A i inače imamo jako dugu staklenu ogradu na terasi i terasa je bio njegov dio, to je on održavao inače, tako da ja tu nemam brige na sreću.

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Zmya kako necu biti brza kad mi je mobitel jedina zanimacija u mirovanju 😅 tu ucim njemacki, citam e-knjige, surfam i narucujem, malo sto mi promakne😁

    Stvarno je prelijep dan. Malo cu probat nesto pocistit sve lagano i laaaagana setnjica makar po dvoristu 😍

    A za dostave moram se opet borit za povrat novaca za stvari koje nisu stigle 🙄 pa vidjet dalje gdje kupiti… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Zmya zagreb zapad konacno dosao na red 😆
    Hahah predobro zvuci ovo “od vremena prije kine”, pogotovo imajuci u vidu da si bila u kini, a i da se vrijeme racuna prije i poslije korone 😬😷
    Vrapcic ide ljeto pa ne znam koliko su potrebne potkusulje iskreno, ja kupila zimus ne znam ni sama kak i zasto, aha jer mi je super bit bez grudnjaka, a da mi nesto ipak drzi cicke jer je u potkusuljama (bar lidlovim) taj dio podstavljen ko neki topic..koristit ce opet za jesen/zimu, a cak mislim da cu mozda i preko ljeta u stanu bit u njima umjesto u nekoj majcici..haha nisam odgovorila na dilemu, jel da? Sorry, ugl lidl 2 komada za nekoliko desetaka kuna, nije mi zao love jer je bila sica, a mislim da ce posluzit 🤷🏻‍♀️

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Rio13

    Amnerisja sam inace stvarno chill sto se ove trudnoce tice. Moja beba je dobro i sve ce biti u redu. Cak moj muz kaze da sam puno mirnija nego prije trudnoce i da je sokiran mojim blazenim stanjem. Inace sam panicar i na najmanju stvar reagiram. Sad mozda bas zbog nase drage Ancy vise reagiram na neke stvari jer me to jako pogodilo.
    Doradobit ce sve sto pozeli samo nek me ne plasi 🤣 tata je obecao danas kupiti kutiju sladoleda koju cekam vec 2 dana. Da svekrva zna da 2 dana cekam kutiju sladoleda, skratila bi ga za glavu 🤣


    2 dana cekas i jos ga nisi cinkala?🤣 dobra si 🙃

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    A za istezanje, prva stvar sto su mi prijateljice s djecom rekle kad sam ostala trudna bilo je nemoj se ni slucajno istezati s rukama iznad glave… Meni je to bilo 😳 pa sta moze biti ali eto pazila sam za svaki slucaj… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Dora4

    Rose1

    Dobro jutro cure!!!
    Sretno svima na pregledima, cestitam na punim tjednima!!!
    Dora superrr sto si vec dobila nalaze!!! Covjece kako ti pamtis, ti znas napamet tko ima pune tjedne…dobro da znam kad je meni puni tjedan😂🤣😂
    Jao, mojiprozori su koma, ali prestalo me sekirati. Mama mi je rekla da ce doci ocistiti, a ako ne, mislila u sigurnim mjesecima malo pomalo koliko kondicija dopusti…Trudy, Dana vama svaka cast, ja se ne usudim, rekli mozes sve, a ja im nis ne vjerujem i pazim. Nista ja ne znam kad me nisu prstima pregledavali, a vaginalno samo jednom…
    Rio bas ti je super muzic…ma i bebice moraju odmarati, ali kuzim te, ja sam najveci panicar

    Evo sad ti reci sto oces, al vidim svako malo kukanje jer te se ne pregledava vaginalno… dodji u Zg, moj ginic ima i onu rudarsku lampicu, kad to upali pa krene u akciju ces si htjet jezik pregrist! 😛
    Rio beba O zeli sladoled i daje ti jedine znakove koje zna-mrdanje/nemrdanje!
    Ena u pravu si, ne znam zasto je to s rukama, ali specificno se sjecam da mi je jedna cimerica pricala da su je u jednoj klinici (cini mi se u Becu) stalno opominjali da ne napreze gornji dio tijela i ne dize ruke, u smislu nikakvih naprezanja, imala je spontani, stalno su joj to tupili, da se ne dize na onaj trokut iznad kreveta i tak..nije mi znala rec sto se dogadja jer se tamo nasla na putovanju i nije znala ni jezik ni nista, al joj se isto to urezalo u pamcenje 😬
    Koliko toga treba pazit, uzas, kao blazeno stanje i na krilima si dok se se nesto ne krene komplicirat onda skontas da je najbolje prelezat na lijevom boku 9 mjeseci 😳
    Ne znam, ja ne volim zastrasivanja, al opet cujes realne price iz prve ruke pa se ipak prepadnes, mislim da u svemu treba biti umjeren, kako u hrani (nece nam nista bit ako tu i tamo pojedemo tunu il bacimo malo persina u juhu, namazemo argeticu ili popijemo casu coca cole, pojedemo neki junk ili kolacic vise) tako i u aktivnostima..dok je uredna trudnoca i osjecas se dobro ne treba se ponasat kao da si bolesna, ali s razlogom se zove druge stanje i treba pripazit na neke stvari 🥰🤗 a ako su u pitanju komplikacije, slusat doktora u kojeg imas povjerenje i vjerovat da ce sve bit dobro uz malo extra truda! 😊


    Hahahaha bas si me nasmijala😂🤣😂ja u Ri kod 4bila i niti jedan pa alo ljudi😂🤣😂

    💙

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Rio kod mene obrnuto, mala jako živahna i primirila se nešto jučer. No ja mislim da sam joj ja poremetila ritam, digla se u 7, a inače oko 9-10 (sram me ovo reći, al u zadnje vrijeme spavam ful dugo 🙈), hodala do ljekarne, vratila se po brijegu, zatim navalila jučer na slatko kao da mi je sudnji dan i sve nešto obrnuto u odnosu na standardno ponašanje, još zaspala opet oko 15 sati jučer i spavala negdje do 20 sati 🤦‍♀️ 
    I mala se ušutila, javila bi se nježno, a nije tak inače. Bila sam sva van sebe. I onda na večer počela divljati 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Uglavnom lud dan bio jučer 🙄 Tak da te kužim skroz 😳

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Rio13

    Dorasto da ti kazem, ja sam dobra zena 🤣
    Vucicameni je to sestra isto odma rekla. I cula sam to s vise strana.

    I meni su to rekle prijatekjice, poznanice i u bolnici isto

    💙

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Amneris hvala ti lijepa 🥰 Joj meni su grudnjaci i potkošulje zagonetka prava 🤦‍♀️ Imam jedan trudnički grudnjak, jako sam veliki kupila, pa mislim da bi mogao biti ok. Potkošulje još nemam. Raspitati ću se, ako su zbilja praktične onda možda i kupiti koju… A ja nadobudno mislila da ću ja minimalno tih trudničkih stvari kupiti 😊 A na kraju su neke stvari skroz praktične očito. 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.