Ljetne krafnice 🍩😋🍦🍰🥨🧀🍳🍼👶🏼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mimoza

    mimoza

    Broj poruka: 1358

    Prijavi adminu

    Kada citam sta se sve ne smije u trudnoci, ja ispadam prava nemajka. Jednom prilikom mi je ginicka rekla da smijem raditi sve ono za sta ja smatram da je moje tijelo sposobno i da ne stvaram sebi u glavi neke granice, samo iz razloga sto sam trudna. Hvala Bogu, imam urednu trudnocu od pocetka, ali ja se nikad, ama bas nikad nisam cuvala od hrane, od kucanskih poslova ili dizanja teskog. Malca od brata, cetverogodisnjaka, sam prije 2 mj na odmoru i vrtila i ganjala i nosala, ne moze nijedno dijete proci mirno pored mene 😁 Jedem sve sto mi se jede, osim sirovog mesa , znaci pastete, sirevi, suhomesnato, ma bas sve. Generalku stana, pranje prozora se podrazumijeva,  sam uradila prije 10tak dana i sad to samo odrzavam. Ali to sam samo ja, ne mogu biti pasivna, kad je sve uredno u trudnoci, da se moram cuvati, naravno da bih dala sve od sebe da tako i bude.

    [lilypie.com]

  • Avatar Pepilli

    Pepilli

    Broj poruka: 604

    Prijavi adminu

    Dora4

    Trudy nabrijana sam na pincu i francusku ko prase 🍴🐽🐽🐽 i mlince..i mesinu..i kolace..i roktkvice..aaaaaaa bit ce kukulele u utorak 🤣


    Moj je rekao da će kuhat kotlovinuuuuuu a teta će knedle od kruha.. ujutro šunkica i francuska i tona mladog luka pa nek si svi lijepo mirišemo . Ja ću samo sprčkat mađaricu i kremšnite, možda zamijesim mliječnu pletenicu jer sveki uvijek peče teški zmijesni kruh, pa da zube ne polomim… 

    Sreća mamina
    [lilypie.com]
    Dobrodošao [lilypie.com]

  • Avatar Pepilli

    Pepilli

    Broj poruka: 604

    Prijavi adminu

    Evo da pohvalim muža, oprao je prozore u spavaćoj i ogledalo i prozore na terasi….Nadam se da će i u dnevnom…

    Sreća mamina
    [lilypie.com]
    Dobrodošao [lilypie.com]

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Pepilli

    anav05

    Pepilli

    Ovlaživač zraka -ciljano sam ga kupila kad je mala bila baš beba, jer imamo ogromni radijator u sobi koji bi posrkao svu vlagu i kisik u prostoriji. Preporodili smo se ,pogotovo ja sa svojim alergijama i sinusima. Koristimo isključivo vodu u ovlaživaču , u zrak pušta finu hladnu maglicu… Nama je patronažna rekla da je korisno imati ovlaživač u prostorijama u kojima se grije ,pogotovo kod jako male djece ,jer im olakšava disanje…

    To sam i ja planirala kupiti, pogotovo što muž ima astmu.
    Koji imaš?🙂

    https://ibb.co/R32xBkg [ibb.co] ovaj. Gledala sam da ima jako dobre recenzije, a da ne košta ko svetog Petra kajgana… Jako je tih, spremnik mi potraje i do 3 noći, ja ga stavim na minimum kroz noć i primjetno se lakše i ljepše diše( maksimum od sive napravi močvare Kashyykka) Inače sam sklona tone da mi se sve “slijepi” i grlo zatvori, nema goreg osjećaja nego se gušiti na suhom ,al evo otkako je u pogonu da pokucam o drvo.


    Super, hvala ti puno na recenziji.
    Svakako nam nesto treba pa mislim da cu ovaj onda🙂

  • janaplus

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hej pozdrav! 😊 jedno pitanjce, zanima me kada budem trebala ici roditi salje li moj dr ginekolog svu dokumentaciju u bolnicu ili ja nosim i trudnicku i sve papire sto imam? 

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Dora4

    Macke samo da prijavim da je konacno stigao h&m, u M spavacici plivam i ima lufta za jos koju kilu trbuha hahah, a S mi je taman s tim da mi se cini da nema sanse da ce bit taman kako trbuh bude jos rastao..ali to su mi spavacice za bolnicu pa racunam da u M odem na porod, a S obucem nakon..hahha i sad se pitam jel mi ih uopce treba jos vise, ja radje zadigla majicu i dojila ili bila u potkusulji, a dolje donji dio duge/kratke pidjame..38 velicina onih top grudnjaka mi je okej, mislim da ce stat cice kolke god budu jer nisu kosarice nego taj lagani materijal..
    I bokserice, ajme kako je to cudno obuc, koliko tkanine 🤣


    Ma daa, ja isto imam dvije i dosta.
    Kasnije potkosulja i lagane hlacice i bok.
    To mi se cini prakticnije svakako🙂

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Rio13

    H&M- jel trebam ja neki mail potvrde dobit kad narudzbu napravim? Prosla mi uplata, al nikakav mail nisam dobila 🤷🏻‍♀️


    Da, kad god sam naručila dobiješ mail potvrde sa šifrom narudžbe i onda ti pošalju ponovno mail kada pošalju robu sa šifrom gdje mozes pratiti stanje pošiljke.
    Sačekaj malo pa ih kontaktiraj.
    Držim fige da bude sve ok🙂

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Rio trebala bi dobit mail, provjeri spam, mozda je tamo zalutalo! 

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Rio13

    Anavo5, Dorazaprimila mail 😁 obicno ga dobijem par sekundi nakon narudzbe.


    Hahah bitno da oko maila dizes frku, a slajo moze cekat…ah zene 😅

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Cure bile smo pricale sve o testovima senzibilizacije I kod + trudnica… Krenula cistit i naletila na nalaz krvne grupe i sad vidim ispod pisu jos 2 stavke:
    Indirektni antiglobulinski test neg
    U plazmi nisu nadjena antieritrocitna tijela

    Jesu to ti testovi senzibilizacije mozda? 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.