Ljetne krafnice 🍩😋🍦🍰🥨🧀🍳🍼👶🏼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Rose1

    mrvičak

    Jutro ženice. Ja zamijesila pince-sirnice pa nikako stići javit se.
    Dora svaka ti čast na pamćenju kako je netko rekao ne znam ni sama kada sam puni tjedan. Hvala i tebi i ostalim curama na čestitkama, a ja čestitam ostalo ekipi na zaokruženim tt.
    Što se tiče potkošulja, ja one lijepe elastične ljeti nosim kao majice, stoga ću sigurno uzeti barem dvije u hm ali one baš za dojenje jer imaju umetak za jastučiće. Uzet ću si S.
    Ja sam isto perfekcionist i kada mi se David rodio stalno sam nešto čistila, ali ja nisam mjerilo, em sam rodila bez šavova, odmah hodala i otuširala se, em sam bolesnica po pitanju čistoće. Sada operem samo balkonska vrata i prozore koji nisu visoki, ostale ne diram. Kuhinju samo dokle mi ruka seže da se ne naprežem. Usisam sa štapnim usisivačem, podove operem jednom tjedno i tako. Navikavam se na nered (koji zapravo nije nered nekomu drugome).
    Rio od OGTT je i moja malena mirnija, što je netko napisao vjerojatno smo im malo promijenili ritam sa ranijim dizanje, hodanjem i sl. Ali navečer kreće tulum. Eto jučer sam bila zabrinuta pa mi je olakšala iza 23:00 kada je počela raditi show. 🥰
    Kaktusice, novi stan onda polako po svojem ukusu sredi. ☺️
    Moj trbuh je ogroman, ovoliki mi nije bio kada sam njega išla roditi.

    Meni isto trbuh prije 2dana ful iskocio, ja ne znam kako ce to onda biti za 5,6,tjedana, a da ne govorim i vise…bas me i strah
    Znaci hm potkosulje
    Blago tebi na tako brzom opravku nakon poroda. A isto si sitnija akò sam dobro pohvatala

    Ono normalna sam,hahha, visoka sam 172, ali sam mršavije građe gore, a dolje malo jače noge i guze. Muž mi je dosta visok. Možda si shvatila sitnija jer stalno govorim kako imamo oboje jako male glave 😂😂😂🙈

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke!
    Što se tiče pranja prozora, evo i ja znam jedan slučaj gdje je cura prala, isto tako ju samo presjeklo, prokrvarila ali srećom završila samo na čuvanju trudnoće u bolnici. Najgore je to kad se osjećaš dobro i misliš da možeš sve, tako i sama, gledam svoje prozore neko vrijeme kakvi su užasni, ali briga me skroz, ne želim riskirati ništa. Tako da se ipak pričuvajte takvih poslova.

    Ja grudnjake više isto ne mislim kupovati jer sam kupila veće koji su mi već sad mali, a do kraja trudnoće će cicke vjerujem još buknuti pa ne vidim smisao. Za ovo malo i minomalno šta sad izađemo na zrak je dobar ovaj naknap. Potkošulje iz Lidla si mi sve, svaki dan sam u njima, planiram tako i u rodilištu i kasnije doma.

    Ja danas očekujem dostavu iz Baby Centra, ona vreća za spavanje i par tetra krpica ☺️

    [lilypie.com]

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Pepilli

    Ovlaživač zraka -ciljano sam ga kupila kad je mala bila baš beba, jer imamo ogromni radijator u sobi koji bi posrkao svu vlagu i kisik u prostoriji. Preporodili smo se ,pogotovo ja sa svojim alergijama i sinusima. Koristimo isključivo vodu u ovlaživaču , u zrak pušta finu hladnu maglicu… Nama je patronažna rekla da je korisno imati ovlaživač u prostorijama u kojima se grije ,pogotovo kod jako male djece ,jer im olakšava disanje…


    To sam i ja planirala kupiti, pogotovo što muž ima astmu.
    Koji imaš?🙂

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Rose1

    zmya

    H&M vam ima -20% na Kids ova tri dana!

    I besplatnu postarinu…bas bih rado kupovala, ali mi prerano…nadam se da ce biti popusta i za mjesec dana


    Ima i Sinsay besplatnu i 10% popusta na prvu prijavu.
    Kako cu od frendice dobiti robicu dugih rukava, upravo naručila za 180 kn 10 bodica kratkih rukava (5 vel.56, 5 vel.62), 4 ona na kopčanje sa strane isto kratkih rukava i vesticu. I sad sam mirna, ima dovoljno robice😊
    Javim dojmove kada stigne.

  • Avatar Trudy

    Trudy

    Broj poruka: 954

    Prijavi adminu

    Nikad nisam cula to da se ruke ne smiju istezat. Pa i na vjezbama za trudnice smo ih uredno istezali. Haha, bolje da vam onda ni ne napisem kako sam se 2 mjeseca prije poroda s malim verala po kuhinjskim ormaricimada ih na vrhu operem 😂
    Ja sam zavjese, navlake s kauca, jastucice i sl tama prije korone oprala, al mozda moz ovo s kauca bacim u masinu tamo pocetkom sestog. A prozore onda necu necu dok ne rodim 😁 nadam se da nece bit previse kise i peludi do tada 😁
    Mmm, evo mi se igramo na balkonu, kratki rukavi, nema carapa, milina ❤️ rucak se krcka, smjesa za veceru u frizideru 😊 
    A pincu ne znam dal da veceras zamijesim ili sutra ujutro, vidjet cu jos 👩‍🍳 uf, jedva ju cekam 😁
    Za potkosulje, imam 2 iz h&ma, cini mi se na istu foru kao te iz lidla isto imaju kao “ugradjen” topic. Za po stanu mi je to super kao majica po ljeti, po zimi bas kao potkosulja.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Pepilli

    Pepilli

    Broj poruka: 604

    Prijavi adminu

    anav05

    Pepilli

    Ovlaživač zraka -ciljano sam ga kupila kad je mala bila baš beba, jer imamo ogromni radijator u sobi koji bi posrkao svu vlagu i kisik u prostoriji. Preporodili smo se ,pogotovo ja sa svojim alergijama i sinusima. Koristimo isključivo vodu u ovlaživaču , u zrak pušta finu hladnu maglicu… Nama je patronažna rekla da je korisno imati ovlaživač u prostorijama u kojima se grije ,pogotovo kod jako male djece ,jer im olakšava disanje…

    To sam i ja planirala kupiti, pogotovo što muž ima astmu.
    Koji imaš?🙂


    https://ibb.co/R32xBkg [ibb.co] ovaj . Gledala sam da ima jako dobre recenzije, a da ne košta ko svetog Petra kajgana… Jako je tih, spremnik mi potraje i do 3 noći, ja ga stavim na minimum kroz noć i primjetno se lakše i ljepše diše( maksimum od sive napravi močvare Kashyykka)  Inače sam sklona tone da mi se sve “slijepi” i grlo zatvori, nema goreg osjećaja nego se gušiti na suhom ,al evo otkako je u pogonu da pokucam o drvo.

    Sreća mamina
    [lilypie.com]
    Dobrodošao [lilypie.com]

  • Avatar Pepilli

    Pepilli

    Broj poruka: 604

    Prijavi adminu

    * Kashyykka, *sobe . Ajme šta mrzim autokorekt…

    Sreća mamina
    [lilypie.com]
    Dobrodošao [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Macke samo da prijavim da je konacno stigao h&m, u M spavacici plivam i ima lufta za jos koju kilu trbuha hahah, a S mi je taman s tim da mi se cini da nema sanse da ce bit taman kako trbuh bude jos rastao..ali to su mi spavacice za bolnicu pa racunam da u M odem na porod, a S obucem nakon..hahha i sad se pitam jel mi ih uopce treba jos vise, ja radje zadigla majicu i dojila ili bila u potkusulji, a dolje donji dio duge/kratke pidjame..38 velicina onih top grudnjaka mi je okej, mislim da ce stat cice kolke god budu jer nisu kosarice nego taj lagani materijal..
    I bokserice, ajme kako je to cudno obuc, koliko tkanine 🤣

  • Avatar Leonie90

    Leonie90

    Broj poruka: 524

    Prijavi adminu

    Zuza, pa kada vec ides na siguran carski (mislim na to da te nitko nece prvo mrcvariti pa onda u nekom trenutku odluciti da moras na hitan carski), nema ni smisla da placas.
    Ja cu ici ako sve bude okej- ali zato sto zelim prirodan porod i zelim epiduralnu, a procitala sam vec toliko informacija ili dezinformacija, ne znam ni sama, da me pocela hvatati lagano panika od svega radi ove korone, a do sad uopce nisam imala straha.
    Pranje prozora- ja sad prvi put cujem za to- ja oprala prije cca 2 tjedna, ali kupila sam ona perac/susac prozora i mogu vam reci odlicna stvar. Zacas sam bila gotova.

    [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Trudy nabrijana sam na pincu i francusku ko prase 🍴🐽🐽🐽 i mlince..i mesinu..i kolace..i roktkvice..aaaaaaa bit ce kukulele u utorak 🤣

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.