Ljetne krafnice 🍩😋🍦🍰🥨🧀🍳🍼👶🏼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Ninnek nisam skužila da mi je otišao prvi post pa se ponavljam 🙈

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • indy34

    Broj poruka: 879

    Prijavi adminu

    Dobro jutro samo!vidim tema je masaza,caj i datule .Sto se tice masaze i caja ja odustajem ,mislim da u mom slucaju to kao i kod mog stomaka nece nesto veliko da napravi!al datule svakako imam u planu da jedem navodno pomaze i kod mlijeka ..svakako ne moze da steti ..zelim vam lijep dan a ja idem da pokusam dase namirim sa namjernicama jel nemam vise nista 

  • Avatar Žuža

    Žuža

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Yvette kako je Zmya napisala, ja korisitim Eva q. Te se smiju u trudnoci i postpartalno. Za ostale ne znam. Al dobar posao naprave, to je na kraju najbitnije.
    Netko je pisao za ovu BeSafe na snizenju da je samo crvena; da. Tak sam i ja kupila tu crvenu jer je jedino ona bila na snizenju. Valjda ljudi ne zele kupovat crvenu i jedino im te ostale 🤷‍♀️😂 Meni je bas lijepa. Ja ne patim da djecaci moraju nosit samo “muske” boje. Iako mi je to mali dobio iz vrtica. Sve mi dijeli po spolovima- ovo je musko, ovo samo muski mogu, joj poludim na to. 
    Kod nas dan izgleda predivno. Da je uobicajeni dan vec bih se spremala za neki shoping i kavicu u gradu. Ovak cu se spremit za dnevni boravak. Puse svima

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Trudy

    Trudy

    Broj poruka: 954

    Prijavi adminu

    Dobro jutro krafnice 😊
    I kod nas je osvanuo jos jedan divan suncan dan 😊 inspiriralo me to na pranje prozora, tako da sam ih vec ranim jutrom oribala 😁 krovni prozori su bili horor 😲 
    Zuza, ni meni nije bitno da je sve “musko”, i srecom mali jos nije opterecen tim. Mi recimo imamo crvena kolica. A najdrazi tanjur mog malog je roze boje 😁 i od svih boja je prvo tu zapamtio 😁
    Idem sad u jutarnju setnjicu, da malo udahnem svjezeg zraka i protegnem se 😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Trudy

    Trudy

    Broj poruka: 954

    Prijavi adminu

    Zuza zasto tebi pise da jos imas 90 dana do poroda a vec si 31+3? 🤔

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Leonie90

    Leonie90

    Broj poruka: 524

    Prijavi adminu

    Jutro svima.. probudila sam se u noci na desnom boku u jednom trenutku- ajme kakva bol. Mislim da mi se urezala i da vise nema desnog boka. Evo jos uvijek osjecam nelagodu.
    Zuza ti si se bila kod podobnika narucila jelda? Ajme kako si blizu nekako poroda 🙈 mislim sve smo, a ja uopce nisam svjesna.

    [lilypie.com]

  • Avatar Trancie

    Trancie

    Broj poruka: 1279

    Prijavi adminu

    Jutro cure :) nadam se da ste se naspavale….
    ako ima pregleda danas sretno…. i ko puni tjedne /mjesece isto sretno :) da vam posebno ne nabrajam…
    Leoinie vi baš jeste blizu,proletiti će dva mjeseca …. ja evo čekam kad ću ispod 100 dana bar past :) 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Dobro jutro moje slatke krafnice!! 😊
    Kaktusica, Vrapcic, Mokvica, Mrvičak cestitam na punim tjednima!! 😘🥳🥳🥳🥳
    Budem i ostalim tijekom dana, vas cetiri znam napamet 😬
    Ja u pozitivnom soku, vec(!!) mi je jutros stigao nalaz iz Petrove 3, a jucer ujutro sam vadila krv, super, miruje mi taj titar hvala Bogu 🙏🏼😊 stigla mi je poruka da je i h&m danas doc, al vise im nista ne vjerujem, svaki dan salju poruke i cekam ko budala. Tako da jutros lijepo pijuckam kavicu, mlatim kroasancice i evo uvalila muzu da stavi prat jastucice iz dnevne sobe, znam da ako to ne napravimo dok sam ja doma necemo nikad 😄 mislim da muski ni ne znaju da se to pere hahaha ja relativno cesto to sve volim preprat, ne samo jastucnice nego i jastuke, a pogotovo na suncan dan kad je do popodne sve suho 😬
    Sretno ako koja ima pregled ili pretragu kakvu danas!!
    Zelim svima lijep i miran petak 🥰🥰

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Mrvičak pitala si jucer i za potkusulje za dojenje, ja sam uzela zimus S velicnu u Lidlu, okej mi je, malo stisne cicke, al onak da ne moram nikakav grudnjak ni nista..
    Leonie zao mi je za bok, meni je jako cesto tako, ali spasi me kad uperim topli tus u taj dio, ti nisi na mirovanju nekom strogom? Probaj se mozda malo rastegnuti, razgibat kukove onako u krug, naprijed nazad, lijevo desno i ako imas dovoljno ravnoteze dic nogu(presavini u koljenu) pa kao mali krug iz kuka, znas kak mislim? Ispred sebe pa u stranu i tako malo par puta, pridrzi se za zid ako se osjecas nestabilno..Malo je nespretno objasnit 🙈

  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    Jutro zenice 😘
    Evo i kod nas jos jedan lijepi dan, ja na balkonu kavici, malo posao, malo forum 😁
    Bas upalila posteljinu, taman do podne, 1 se stigne i osusiti 😁
    Cini mi se da cu i ja kasnije ove ukrasne jastucice i zavjese, tj. Kad muz dode, jer ih ne mogu sama skinuti 😂 muke malih ljudi 😂
    Cestitam svima na punim tjednimaaa🎊🍾
    Sretno svima ako ima tko preglede 😘😘

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.