Ljetne krafnice 🍩😋🍦🍰🥨🧀🍳🍼👶🏼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    Mislim da cu odustati odnprozora, nekako ste me uplasile 😮
    Meni su frendice za ta istezanja rekle, poslje poroda da se pazim, a ne u trudnoci 🤔
    Bit ce da cu ipak muza upregnut 😂

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Dora ja sam više pogubljena u tim svim trudničkim stvarima, to je strašno koliko tog ima. A pritom još stvari, robica i oprema za bebe 🙄🙈🤦‍♀️
    A baš ću pratiti Lidl, pa uzeti te potkošulje ako uspijem. Tnx 👍
    Rio kužim te, tak sam i ja jučer… A naviknu se bebe već lagano na okuse i imaju neki ritam, kad im to izmjenom sigurno to osjete. A ja vjerujem da je to sve ok, znaju se oni primiriti. Al eto, mi uvijek jadne isprepadane 😒😒😒

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Maggy_1

    Maggy_1

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Pozdrav! 
    Čestitke na punim tjednima 🥰
    Evo i moje jutro započelo čišćenjem. 
    Također mogu potvrditi ovo za pranje prozora, meni doktorica rekla ni u ludilu. 
    Na Rodinim stranicama imate knjigu u pdf-u "Trudna - tvoja saveznica u idućih 12 mjeseci" i u njoj imate sve što su savjetnice pričale na tečaju. Tečaj je ok, ništa extra meni je možda korisnije to što se tada možete učlaniti u grupu na Facu pa tamo saznate neke korisne informacije. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Jutro ženice. Ja zamijesila pince-sirnice pa nikako stići javit se.
    Dora svaka ti čast na pamćenju kako je netko rekao ne znam ni sama kada sam puni tjedan. Hvala i tebi i ostalim curama na čestitkama, a ja čestitam ostalo ekipi na zaokruženim tt.
    Što se tiče potkošulja, ja one lijepe elastične ljeti nosim kao majice, stoga ću sigurno uzeti barem dvije u hm ali one baš za dojenje jer imaju umetak za jastučiće. Uzet ću si S. 
    Ja sam isto perfekcionist i kada mi se David rodio stalno sam nešto čistila, ali ja nisam mjerilo, em sam rodila bez šavova, odmah hodala i otuširala se, em sam bolesnica po pitanju čistoće. Sada operem samo balkonska vrata i prozore koji nisu visoki, ostale ne diram. Kuhinju samo dokle mi ruka seže da se ne naprežem. Usisam sa štapnim usisivačem, podove operem jednom tjedno i tako. Navikavam se na nered (koji zapravo nije nered nekomu drugome). 
    Rio od OGTT je i moja malena mirnija, što je netko napisao vjerojatno smo im malo promijenili ritam sa ranijim dizanje, hodanjem i sl. Ali navečer kreće tulum. Eto jučer sam bila zabrinuta pa mi je olakšala iza 23:00 kada je počela raditi show. 🥰
    Kaktusice, novi stan onda polako po svojem ukusu sredi. ☺️
    Moj trbuh je ogroman, ovoliki mi nije bio kada sam njega išla roditi. 

  • Avatar Pepilli

    Pepilli

    Broj poruka: 604

    Prijavi adminu

    Potkošulje za dojenje su vam sad za ljeto ko rođene, naravno nosite ih ko majice….  Neće vam biti prevruće, a efikasne su za brzinsko davanje cice i uz to kad nikog nema okolo luftanje istih…
    Kupovina grudnjaka za dojenje mi je pak bio promašaj jer em su grudi narasle tokom trudnoće em su narasle kad je nadošlo mlijeko i jednostavno mi nisu pasali(što pasica, što kalup), uz to   su bili sintetički ( iz mullera) i jako sam se znojila u njima … 

    Sreća mamina
    [lilypie.com]
    Dobrodošao [lilypie.com]

  • Avatar Žuža

    Žuža

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Trudy da nest mi se poseremetila ta traka i bzvz odbrojava te dane.
    Leonie da, narucena sam kod Podobnika. Moja doktorica mi je rekla da s obzirom na moje stanje da je bolje da idem na carski u bolnicu jer ce mi mozda trebat masu transfuzije ako bude jako krvarila ta posteljica, pa je ona za opciju bolnice. Vjerojatno cu odustati od Podobnika. Vidjet cu jos kakvo ce biti ovo st(r)anje s koronom.
    Amneris ja sam kao i Pepilli kupila ovlazivac bas kad sam rodila. Jer je suhi zrak nezgodan za bebe. Imam i ono sto ocitava vlagu u stanu. Evo sad je kod mene 30%. A trebalo bi biti barem izmedju 40 i 50%. Suh je zrak za poludit. Svakako uzmite.
    Za zavjese i prozore inace imam jednu agenciju koja mi dolazi jednom mjesecno i pociste mi stan genijalno. E, a sad je totalno zeznuto. Nit ja smijem nit one smiju. Dobro pa su bile prije svih ovih dogadjanja. Ali ja bi da mi dodjuuuu 😭😭
    Grudnjaci i potkosulje ne znam kak su curke koje su isto prije rodile, ali ja prvih tjedana nisam nista imala na cicama. Toliko su mi bradavice bile osjetljive da nista nisam na njima podnosila. I onda su nakon one prve navale mlijeka splasnule cice, bile neke ok velicine i nosila sam sportske grudnjake. To mi je bilo najzgodnije. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar zmya

    zmya

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    H&M vam ima -20% na Kids ova tri dana!

    [lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Jutro ženice. Ja zamijesila pince-sirnice pa nikako stići javit se.
    Dora svaka ti čast na pamćenju kako je netko rekao ne znam ni sama kada sam puni tjedan. Hvala i tebi i ostalim curama na čestitkama, a ja čestitam ostalo ekipi na zaokruženim tt.
    Što se tiče potkošulja, ja one lijepe elastične ljeti nosim kao majice, stoga ću sigurno uzeti barem dvije u hm ali one baš za dojenje jer imaju umetak za jastučiće. Uzet ću si S.
    Ja sam isto perfekcionist i kada mi se David rodio stalno sam nešto čistila, ali ja nisam mjerilo, em sam rodila bez šavova, odmah hodala i otuširala se, em sam bolesnica po pitanju čistoće. Sada operem samo balkonska vrata i prozore koji nisu visoki, ostale ne diram. Kuhinju samo dokle mi ruka seže da se ne naprežem. Usisam sa štapnim usisivačem, podove operem jednom tjedno i tako. Navikavam se na nered (koji zapravo nije nered nekomu drugome).
    Rio od OGTT je i moja malena mirnija, što je netko napisao vjerojatno smo im malo promijenili ritam sa ranijim dizanje, hodanjem i sl. Ali navečer kreće tulum. Eto jučer sam bila zabrinuta pa mi je olakšala iza 23:00 kada je počela raditi show. 🥰
    Kaktusice, novi stan onda polako po svojem ukusu sredi. ☺️
    Moj trbuh je ogroman, ovoliki mi nije bio kada sam njega išla roditi.


    Meni isto trbuh prije 2dana ful iskocio, ja ne znam kako ce to onda biti za 5,6,tjedana, a da ne govorim i vise…bas me i strah
    Znaci hm potkosulje
    Blago tebi na tako brzom opravku nakon poroda. A isto si sitnija akò sam dobro pohvatala

    💙

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    zmya

    H&M vam ima -20% na Kids ova tri dana!


    I besplatnu postarinu…bas bih rado kupovala, ali mi prerano…nadam se da ce biti popusta i za mjesec dana

    💙

  • Bebac24

    Broj poruka: 1128

    Prijavi adminu

    Dancek zenice 🌺🥰🌹🐞🌷🐞🌷🐞🌺🌷🌺🌷🌺🌷🐞🌷🐞🌷🐞🌷🐞🌷🌷🌺🌷🌺🌷🌺🌷
    Ja se digla u 7 i pocela lagano pospremati po kuci, a nis vidljivo.
    Dosla mi je podloga za prematanje, naravno da sam krivu uzela, pa sam morala kemijati, malo razbijati da je slozim na komodu 😂
    Ubila sam se. 
    A jucer sam cijeli dan po malo rezala meso jer smo ubili telca pa me ruke danas bole ajme.
    Imala u planu da ce muz bit doma danas da napravimo malo generalku ali nista od toga.
    Predvecer ce mi svekrva oprati prozore jer i nama tucd suncd od jutra do mraka na njih 😊
    Sta se tice ovlazivaca, da super je imati ali ako stavljate etericna provjeriti prvo koja se smiju uz malu djecu. 
    Potkosulje ja nosim uvijek po zimi, ljeti samo ako nemam skembu (zadnje 2god ne nosim😂), sad vec i u grad i u trgovine idem bez grudnjaka 😂😂
    Curke moje vidim da pisete o sigurnim tjednima ali oni realno ne postoje. 
    Jer svaki krivi potez sam po sebi moze bit fatalan 😕😕
    Tako da samo lagano i ovo ciscenje napraviti bas ono sta ne ukljucuje neko istezanje i naprezanje. 
    Cestitke na punim tjednima. 
    Dora ja se tebi i tvom pamcenju divim. 
    Ja jednostavno nista ne pamtim ovdje, par imena koje su svaki dan🤭ali detaljno apsolutno ne. 
    Cak i kad krenem citati ono sa pocetka vec je davno zaboravljeno. 
    Poslozila sam robicu u komodu i skuzila da najvise imam bodica. Tutica/kombinezona imam 2-3 😂😂 tako da moram u nabavku. Mada imam jos jedan dio za oprati ali mislim da je ostalo sve deblje i vece od sina…
    Moj je aktivan, gura se nogama i guzom od rebra do reba i bas osjecam kako ih siri 😂
    Mislim da sam za sad sve napisala sta sam htjela 😊😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.