Ljetne krafnice 🍩😋🍦🍰🥨🧀🍳🍼👶🏼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Zuza da, ja sam pisala da smo htjeli Besafe, ali ja sam gledala u onom duckasu Male stvari, na Bundeku, imali su i zelene na akciji, a to mi je inace najdraza boja, uz ljubicastu haha, ali nam je cijena prevagnula pa smo uzeli maxi cosi i ovak na suho (bez bebaca unutra) sam zadovoljna. 
    Lakse se pojas provuce nego na Besafeu, ali mi Besafe ima bolji krovic! 
    Inace, bas ne volim te podjele musko/zensko i rozo/plavo..tipa puno vise volim uzorke i zive boje, sarenilo i tak..ali nekad nemres izbjec jer je ponuda takva da imas il plavo il rozo neke stvari (DAJTE NAM ZUTO I ZELENO!) 😋🤭

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Cure pocinje novi e_tecaj za trudnice na Rodi, ako netko nije uspio prosli put 😁 meni je bilo jako zanimljivo a vjerujem da ce svaki bit jos bolji jer unose nove stvari

    [lilypie.com]

  • Avatar Leonie90

    Leonie90

    Broj poruka: 524

    Prijavi adminu

    Trancie proletit ce i tebi vidjet ces 🥰
    Dora, nisam na strogom. Evo upravo jesam (onako kako sam te razumjela 😂) Ali dizanje noge i prebacivanje cijele tezine na drugu je postala gotovo nemoguca misija. Ponovit cu ovo sa kukovima jos par puta danas. 😊
    Cestitke na punim tjednima svima 💪

    [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    dana130

    Jutro zenice 😘
    Evo i kod nas jos jedan lijepi dan, ja na balkonu kavici, malo posao, malo forum 😁
    Bas upalila posteljinu, taman do podne, 1 se stigne i osusiti 😁
    Cini mi se da cu i ja kasnije ove ukrasne jastucice i zavjese, tj. Kad muz dode, jer ih ne mogu sama skinuti 😂 muke malih ljudi 😂
    Cestitam svima na punim tjednimaaa🎊🍾
    Sretno svima ako ima tko preglede 😘😘


    Jaooo ja bi tako htjela prozore (Trudy dodji!) i zavjese oprat, al nema..a muz ako opere samo cu se nasekirat kad sunce krene otkrivat sto je sve krivo hahah a uzasno je od one prasine i pijeska sto su bili prosli tjedan u zraku! 
    Razumijem te za muke malih ljudi, a ko za vraga imamo one ljestvice sa samo 2 stepenice, dakle vjesam zavjese zonglirajuci na onoj prečci najgornjoj, to radim kad muza nema doma jer bi me ubio da me vidi, a racunam ako vec padnem i ubijem se bar me ne moze on satrat hahahahah da ne pricam da sam sad toliko buc buc da mi je tesko dohvatit i nesto udaljenije (druga dva ringa na indukciji, salice i case koje su dublje u ormaricima) 🤣🤣

  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    Dora4

    dana130

    Jutro zenice 😘
    Evo i kod nas jos jedan lijepi dan, ja na balkonu kavici, malo posao, malo forum 😁
    Bas upalila posteljinu, taman do podne, 1 se stigne i osusiti 😁
    Cini mi se da cu i ja kasnije ove ukrasne jastucice i zavjese, tj. Kad muz dode, jer ih ne mogu sama skinuti 😂 muke malih ljudi 😂
    Cestitam svima na punim tjednimaaa🎊🍾
    Sretno svima ako ima tko preglede 😘😘

    Jaooo ja bi tako htjela prozore (Trudy dodji!) i zavjese oprat, al nema..a muz ako opere samo cu se nasekirat kad sunce krene otkrivat sto je sve krivo hahah a uzasno je od one prasine i pijeska sto su bili prosli tjedan u zraku!
    Razumijem te za muke malih ljudi, a ko za vraga imamo one ljestvice sa samo 2 stepenice, dakle vjesam zavjese zonglirajuci na onoj prečci najgornjoj, to radim kad muza nema doma jer bi me ubio da me vidi, a racunam ako vec padnem i ubijem se bar me ne moze on satrat hahahahah da ne pricam da sam sad toliko buc buc da mi je tesko dohvatit i nesto udaljenije (druga dva ringa na indukciji, salice i case koje su dublje u ormaricima) 🤣🤣


    Prozore cu probati, lako mi za ove u sobama, al boravak je bas komad prozora pa cak ni sama ne budem zadovoljna. Mi ni nemamo ljestvice 🤦‍♀️ ali ajde na stolici sam makar malo stabilnija. A ne znam ni kako, sam do sad izdrzala gledat takve prozore, jsr meni tuce sunce od cca 10 pa do 7 navecer, koliko mi je to suoer, trenutno samo uzdisem kad pogledam prozore. A o kuhinjskim elementima necu ni pricati. Nasi, su gornji bas neki duguljasti, na predzadnju policu teskom mukom dodem, o zadnjij ni ne razmisljam 😂
    Hahahaah kako, sam se nasmijala na ovo ako se ubijes bar te on nece satrat 😂😂

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

  • Avatar kaktusica

    kaktusica

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Jutro krafnice!
    Cestitke na punim tjednima Vrapcic, Mokvica,  Mrvičak 🥰🤩🥳
    Dora ja nastojim jednostavno ne gledati u prozore i tako neke kutke jer ako dugo gledam cini mi se da i nisu bas najcisci 😅😅 Stalno sam mislila ajme samo da rodim iki dodjem u sigurne tjedne pa sve to prodjem onako detaljno sa 100 sredstava i krpica a sad,sad mislim da se definitivno selimo i najprije mw ceka podstanarstvo a onda pokora zvana kupnja i preuredjivanje stana 😭 To ni se svemir osvecuje jwr kad smo ovaj stan kupili i renovirali i kad je sve bilo gotovo stalno sam njorgala kako bi sve drugacije. Pa ti pozeli naglas!

  • Avatar Pepilli

    Pepilli

    Broj poruka: 604

    Prijavi adminu

    A jao jao čišćenje… Jučer sam spremila spavaću napola, ostalo mi je usisati i  oprati pod i prozor i staklo na ormaru (šta samoljubeća toddlerice napravi ,ne opere ni Otac Bog).. najveći zalogaj su mi dnevni +kuhinja i terasetina od 50m2.
    Al prvo riža na mlijeku za mene i malu, a posao poslije dok ode s tetom na trampolin

    Sreća mamina
    [lilypie.com]
    Dobrodošao [lilypie.com]

  • Avatar ena0206

    ena0206

    Broj poruka: 958

    Prijavi adminu

    Mrvicak, Vrapcic, Kaktusica, Mokvica čestitke na punim tjednima.. 💪😍
    Prozore nebi prala ja nema sanse.. Niti ista radila gdje se ruke rastezu prema gore. Jer imam slucaj u obitelji kad je rodica prala prozore i vjesala zavjese koje je oprala, rastezala ruke visoko da to postavi i samo je presjeklo preko trbuha, nije mislila da se dogodilo nesto, mislila da su misici… Dok nije kasnije prokrvarila.. I spontani bio.. Nikad nisam pitala kako/zbog čega.. Al eto.. Ta situacija mi je ostala dobro zapamćena.

    [lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure!!!
    Sretno svima na pregledima, cestitam na punim tjednima!!!
    Dora superrr sto si vec dobila nalaze!!! Covjece kako ti pamtis, ti znas napamet tko ima pune tjedne…dobro da znam kad je meni puni tjedan😂🤣😂
    Jao, moji prozori su koma, ali prestalo me sekirati. Mama mi je rekla da ce doci ocistiti, a ako ne, mislila u sigurnim mjesecima malo pomalo koliko kondicija dopusti…Trudy, Dana vama svaka cast, ja se ne usudim, rekli mozes sve, a ja im nis ne vjerujem i pazim. Nista ja ne znam kad me nisu prstima pregledavali, a vaginalno samo jednom…
    Rio bas ti je super muzic…ma i bebice moraju odmarati, ali kuzim te, ja sam najveci panicar

    💙

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    *Sigurnim tjednima

    💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.