Ljetne krafnice 🍩😋🍦🍰🥨🧀🍳🍼👶🏼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Kaktusice ja sam vadila tsh u 2.tromjesecju i skocio mi je na 3.4 ali s obzirom da nikad nisam imala problema  doktor je smatrao da bolje pricekati nego zuriti pod terapiju jer da cak velik postotak trudnica dobije terapiju samo zato sto je ta granica tolerancije niska. Sad sam opet vadila tsh i 2.5

    [lilypie.com]

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Sto se tice pregleda, meni dokt provjeri samo imam li iscjedak, cerviks ne gleda svaki put ali kad gleda onda radi sa sondom. Nakon toga uzv preko trbuha

    [lilypie.com]

  • Avatar kaktusica

    kaktusica

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    yvette

    Kaktusice ja sam vadila tsh u 2.tromjesecju i skocio mi je na 3.4 ali s obzirom da nikad nisam imala problema doktor je smatrao da bolje pricekati nego zuriti pod terapiju jer da cak velik postotak trudnica dobije terapiju samo zato sto je ta granica tolerancije niska. Sad sam opet vadila tsh i 2.5


    Hvala ti ☺️ Znam da se u trudnoci poremeti rad stitnjace ali ne znam trebs li taj pregled raditi pod obavezno jer u prvoj trudnoci se nije radio ni ogtt pa zato pitam.

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Ma je li ovo Miamia obrisala već profil? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Ninnek

    Meni za sada svaki put doktorica radila pregled prstima (da vidi ako sam zatvorena) pa sve do 20 tj vaginalni uzv, a sad kasnije napravi sve to plus abdominalni uzv.
    Drugi tjedan radim OGTT.
    Zanima me da li su neke od vas osjetile menstrualne grceve (nisu bolni) nekoliko puta na dan i tako 3-4 dana za redom.? Ne znam dal se maternica siri ili su to bh kontrakcije


    Ima nas jako puno to. Primjerice ja sam na strogom mirovanju jer mi je krenulo otvaranje vanjsko zbog njih 

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    kaktusica

    Cure jeste li vi radile ikakve nalaze za stitnjacu ako onace nemate problema s njom? Ja nemam problema, zadnji put na sistematskom u 6.mj. 2019. gledao mi je uzv, sve je bilo u redu, TSH takodjer. Ni nemam nekakve simptome vezane za stitnjacu nego vidim da vas dosta spominje te preglede i vadjenje krvi…


    Ja sam vadila dvaput TSH i bio ok, cak drugo vađenje i nizi. U trudnoci se uvijek vadi jer zna skociti, a kazu da moze biti opasno pa puno cura pije eutirox

    💙

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Ma je li ovo Miamia obrisala već profil?


    Vec se gubim malo, ne znam ni tko je to, ali nadam se da je sve ok

    💙

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Ma je li ovo Miamia obrisala već profil?


    Hahaha mrvičak ti si legenda!! Je, obrisala ga je..
    Evo tocno da nisi trudna bih te poslala na granicu sa italijom da zaustavis koronu  
    Bolja si od tajne policije 

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Kaktusica ja kontroliram jos od prije pa nisam od velike pomoci za ovaj upit  

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    kaktusica

    Cure jeste li vi radile ikakve nalaze za stitnjacu ako onace nemate problema s njom? Ja nemam problema, zadnji put na sistematskom u 6.mj. 2019. gledao mi je uzv, sve je bilo u redu, TSH takodjer. Ni nemam nekakve simptome vezane za stitnjacu nego vidim da vas dosta spominje te preglede i

    Meni je na prvom vadjenju krvi TSH bio malo niži od referentnih vrijednosti pa sam dobila D1 uputnicu i pratim ga do kraja trudnoće.
    Skupa s njim dokt. mi prati f4t.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.