Ljetne bebe/mame 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Hvala Noah! Takoder sretan rodendan sa malim zakasnjenjem! 💕 Kako je prosla proslava? 😊Ima li koja slikica? 
    Kod nas je bio osip samo na pocetku lita i otad nista. I tad kad je bilo nisam nicim ni mazala, proslo samo od sebe. 
    Mi smo isto sa velicinom noge na 21.5 - 22.
    Nisam mu obula nista na noge otkad smo carape skinili prije lita. Stalno je bos i crn od puzanja ko da je iz dimnjaka izisa (pustam ga da puzi po terasi) 😂
    Ja sam jos godinu dana doma tako da jaslice nismo ni upisivali jos. 
    Jeste vi obavile ovo cjepivo sa godinu dana? Nekako mi nije svejedno 🙄

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Slavili smo 2 dana jer nam je premali stan za sve ljude..pa smo u subotu pozvali obitelj, a nedjelja prijatelji..😄😄
    Jeste se vi lijepo proveli…
    Mi smo ga cijepili dan nakon rođendana i ok je prošlo…mada su ini sad svjesniji svega pa ga je teško držati na mjestu..jedva ga sestra izvagala, a o cijepljenju da ne govorim.. 😄😄

  • Avatar lucy233

    lucy233

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure :)
    Ja nisam svog upisala u jaslice jer imam mamu koja ne radi i ima volje čuvati unuka, a moje radno vrijeme je stvarno minimalno (škola pola radnog vremena) tako da smo odlučili izbjeći jaslice.
    Nadam se da je adaptacija prošla dobro bebačima koji su krenuli :)
    Cjepivo s godinu smo odgodili zbog osipa, mislim ga cjepit sad kroz ova dva tjedna. Čekala sam da zahladi, mislim da je to napokon došlo :D

    [lilypie.com]

  • neu2018

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Bok, mi smo cijepili dva dana nakon rodendana. Reakcije jel ima ne znam, al sinoc je povratila jednom i apetit joj nije kao cijeli prosli.mjesec. Mozda sve slucajno, mozda nervoza zbog rodendana (puno ljudi) + jedan dan u jaslicama, mozda reakcija na cjepivo, mozda sve skupa. Temp i nest drugo zasad nema, proslo je 5 dana.
    Adaptacija nam krece u pon, sudeci po jednom danu provedenom u jaslicama u “upoznavanju prostora” - bit ce placa. Najmanja je, ne hoda, uzimaju joj igracke iz ruku, ne jede sama nista, ne prica nista, klasika za dijete od jedva godinu dana, al naviknut ce se, druge nema. Nadam se da ce bar spavat kak treba 😕

  • Avatar Ena32.II

    Ena32.II

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Hej mamice. Kako ste mi? Miha spava Kako bebice? 

    url = https: //lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Dobro jutro ženice… 🤧☕
    Evo mi bubani… tj. Noah je super, u subotu mu procurio nos i bez temperature je, super volje… Ali smo zato mm i ja ko 2 zombija od jučer…
    Nadam se da ste mi vi dobro…
    Ena draga, kako ste ti i tvoj mali čovjek? 🤗

  • Avatar Ena32.II

    Ena32.II

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Noah

    Dobro jutro ženice… 🤧☕
    Evo mi bubani… tj. Noah je super, u subotu mu procurio nos i bez temperature je, super volje… Ali smo zato mm i ja ko 2 zombija od jučer…
    Nadam se da ste mi vi dobro…
    Ena draga, kako ste ti i tvoj mali čovjek? 🤗


    Ajoj draga, baš mi je žao kaj ste bubani😭, 🤞da brzo prođe, vi veliki puno čaja, limuna, češnjaka, a maleni inhaliranja i čišćenja noseka i bit će brzo bolje 😘. Mi smo tak tak, Miha ima fazu ludila, vrišti, cendra,puno papa, odbija spavati po danu, idu zubići i tako, ma proći će samo treba izdržati😁

    url = https: //lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Hej hej… evo, već smo bolje… 🤗🤗🤗
    Ahhh te faze..  I mi smo imali fazu kad nije htio ništa osim jogurta 😂😂 Bila sam na rubu živaca jer više nisam znala što da mu napravim jer ne može živit na jogurtu i kruhu…ali eto, prišlo je…hvala Bogu 🤦‍♀️

  • Avatar lucy233

    lucy233

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Noah

    Hej hej… evo, već smo bolje… 🤗🤗🤗
    Ahhh te faze.. I mi smo imali fazu kad nije htio ništa osim jogurta 😂😂 Bila sam na rubu živaca jer više nisam znala što da mu napravim jer ne može živit na jogurtu i kruhu…ali eto, prišlo je…hvala Bogu 🤦‍♀️


    Dakle ovo je točan opis faze u kojoj smo mi sad. Kruh jogurt i ako je dobre volje burek 🙈 kažeš prošlo je? Ja sam na rubu živaca…
    Joj, kreće sezona prehlada i bolesti čuvajte i bebice i sebe

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Je, lucy moja…trajalo je to dobrih par dana i kak je došlo tak je i prošlo… Ali da je stresno, je… Samo strpljenja i bude to dobro… 🤗🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.