Ljetne bebe/mame 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Dinosaurus

    neu2018

    sad citam svi mlijecni zubi trebaju izrasti najkasnije do 3. godine, ok, stignu. ne mogu zamislit da ona ovakva mala ima toliko zubi kao vasi, haha, i jos dojite, pa svaka cast. moja je onda u strogom rezimu , cicala 6 mjeseci, sad vec prebacena u svoju sobu. al ok, od pocetka smo ju stavljali iskljucivo u njen krevetic i nije bilo nocnih problema. sad taj 1. rodendan da proslavimo, pa privikavanje na jaslice i meni na posao. hvata me trema haha.

    Spava cijelu noc u komadu?
    Uh ne znam kako bi sad nazad na posao. Nekad mi jako fali a nekad se samo sitim tog stresa i drago mi je da ostajem jos godinu kuci 😁
    Mi smo do sad bili u renoviranju stana i sutra napokon idemo nazad. Zadnja noc koju sam tamo prespavala je bila ona kad mi je puknuo vodenjak 😍
    Mislila sam D isto stavit u njegovu sobu ali kako jos dojim nekako mi to nema smisla. Budi se i dalje dosta cesto tako da mi nema to jos smisla..
    Ena ne sicam se kako je Miha prije spavao, dobro, lose, jel prestanak dojenja ista prominio?


    Miha je loše spavao, s milijun buđenja noću, nacicavanja,prestankom dojenja počeo je duže u komadu spavati, čak toliko da smo ga nakon nekog vremena premjestili u krevetić,ali prvo ga uspavam na krevetu, sad fino prespava noć, nekad se pred jutro probudi i zove me pa ga stavim k nama i spava dalje, nekad se ni ne budi pa ostane u krevetiću.ma prezadovoljan sam kako spava sad, nadam se da će i vama krenuti na bolje 🙏 😘 

  • neu2018

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Da, spava cijelu noc, i tako vec neko vrijeme. Budila bi se samo ujutro negdje oko 6, ali bi ju ja umirila i spavala bi jos cca 2 sata. Mislim da u to vrijeme krenu auti po parkingu, ljudi pricaju pod prozorom i sl. pa ju to malo brecne. Sad kad je u svojoj sobi bi ja rekla da bolje i mirnije spava, s manje ometanja sto od nas sto od vanjskih zbivanja. 
    Bas sam htjela povezat to spavanje s dojenjem po noci. Nisam dojila po noci nimalo. Izdajala sam i davala joj bocicu. Ona bi s manje truda popila vise mlijeka i to bi ju zasitilo da zaspe na dulji period, baar 4-5 sati. Kasnije se taj period povecavao kako je ona povecavala mlijeko. Mislim da sam zadnji put flasicu davala u 5 ujutro negdje s 9 mjeseci. Od tad nista po noci. I moram reci da mi se sve to skupa svidjelo (osim rucne izdajalice nekoliko puta u noci , ak bude jos djece kupujem elektricnu). Kad se sjetim… 

  • Avatar lucy233

    lucy233

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Joj, ja to izdvajanje nisam mogla, cice pune pune ja s izdajalicom pola sata pumpam izađe 15 ml…baš mi je bilo žao što ne mogu ništa izdojit.
    Nego ospu li se vaši mali po ovim vrućinama? Ne znam kako je sad vama što niste u Dalmaciji, znam da je dinosaurus isto na moru, ali mi smo još na +30° i muku mučimo s osipom.. trebali smo se cjepit sredinom sedmog pa nismo radi toga, i taj osip se povuče kad malo zahladi i čim zatopli eto ga nazad

    [lilypie.com]

  • Avatar PčelicaMama

    PčelicaMama

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Hej mamice 🤗
    Bas lijepo da ste se opet javile da cujemo sto ima novoga s klincima 😉
    Eto i mi smo u iscekivanju prohodavanja, sad se prije par dana oslobodila pa stoji bez drzanja i cak se da voditi za ruke sto do sad nikako nije htjela..ali zato melje li ga melje, prije ce progovorit nego prohodat 😂
    Zubica ima samo 2 gore i 3 dolje, a slini uzasno vec valjda mjesec i pol samo nikako da izbiju ostale dvojke..
    Na kraju smo na 2. roku upali u jaslice, doduse jedne koje nam nisu bile opcija, ali dobro, bitno da smo negdje uspjeli..eto za tjedan dana krecemo, preeebrzo vrijeme leti.. nadam se da ste i vi ostale uspjele s jaslicama
    Spavanje joj je isto ko i prije, par dana odspava cijelu noc, par dana se probudi jednom..
    Sad smo ostale na jednom cicanju, onom navecer..nekako mi je zao to izbacit pa cu ostavit nadam se jos 2,3 mjeseca tako..s ostalim ukidanjima je proslo odlicno, a bojala sam se jako kako ce biti..
    Koji broj nogice imaju vasi malci?
    Ona ima 21, to je cini mi se dosta veliko za njenu dob 😏 bas sam joj prije par dana kupila 1. tenisice 😊 papuce sam narucila preko neta, one pelice ako znate, trebale bi doci kroz dan,dva..
    S osipom i ona ima problema, preznoji se jako dok spava ovo po danu i u autosjedalici, nema pomoci dok ne zahladi..

    [lilypie.com]

  • neu2018

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Moja nosi 19 cipelice. Imam neke papuce 20, mislim da ce bit taman za jaslice, i mi smo iz druge dobili mjesto u jaslicama, dalje od stana al blize poslu, zao mi je sto ce se navazat autom a nije trebala, al prezivjet ce. I zao mi je sebe same haha, jer ce mi bit ajde s posla tamo pjeske pa s njom do auto koji parkiramo dalje na divlje pa najgora guzva kuci pa po kisi namjestaj u sjedalicu pa snijeg kaos u prometu, uzas. Nadam se samo njenom dobrom imunitetu i sto vise jaslica manje bolovanja. I tako zelim svima vama :)
    Moja nema osip pa nemam savjeta

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    neu2018

    Moja nosi 19 cipelice. Imam neke papuce 20, mislim da ce bit taman za jaslice, i mi smo iz druge dobili mjesto u jaslicama, dalje od stana al blize poslu, zao mi je sto ce se navazat autom a nije trebala, al prezivjet ce. I zao mi je sebe same haha, jer ce mi bit ajde s posla tamo pjeske pa s njom do auto koji parkiramo dalje na divlje pa najgora guzva kuci pa po kisi namjestaj u sjedalicu pa snijeg kaos u prometu, uzas. Nadam se samo njenom dobrom imunitetu i sto vise jaslica manje bolovanja. I tako zelim svima vama :)
    Moja nema osip pa nemam savjeta


    Ima to i pozitivnu stranu, bar ce biti malo vise s tobom, makar u autu… ovako bi cekala u vrticu dok se ti uspijes dovuci kroz guzvu do drugog vrtica.
    Mi smo zadovoljni s nasim vrticem i mali jako voli ici, ali skuzila sam da mu nije bas najdraze kad ostane u dezurstvu, da mi je blize poslu nebi moro skoro nikad ostajati….
    Sretno u svakom slucaju


  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    PčelicaMama

    Hej mamice 🤗
    Bas lijepo da ste se opet javile da cujemo sto ima novoga s klincima 😉
    Eto i mi smo u iscekivanju prohodavanja, sad se prije par dana oslobodila pa stoji bez drzanja i cak se da voditi za ruke sto do sad nikako nije htjela..ali zato melje li ga melje, prije ce progovorit nego prohodat 😂
    Zubica ima samo 2 gore i 3 dolje, a slini uzasno vec valjda mjesec i pol samo nikako da izbiju ostale dvojke..
    Na kraju smo na 2. roku upali u jaslice, doduse jedne koje nam nisu bile opcija, ali dobro, bitno da smo negdje uspjeli..eto za tjedan dana krecemo, preeebrzo vrijeme leti.. nadam se da ste i vi ostale uspjele s jaslicama
    Spavanje joj je isto ko i prije, par dana odspava cijelu noc, par dana se probudi jednom..
    Sad smo ostale na jednom cicanju, onom navecer..nekako mi je zao to izbacit pa cu ostavit nadam se jos 2,3 mjeseca tako..s ostalim ukidanjima je proslo odlicno, a bojala sam se jako kako ce biti..
    Koji broj nogice imaju vasi malci?
    Ona ima 21, to je cini mi se dosta veliko za njenu dob 😏 bas sam joj prije par dana kupila 1. tenisice 😊 papuce sam narucila preko neta, one pelice ako znate, trebale bi doci kroz dan,dva..
    S osipom i ona ima problema, preznoji se jako dok spava ovo po danu i u autosjedalici, nema pomoci dok ne zahladi..


    Miha nosi 22 zasad, moj mali big foot😂

  • Avatar lucy233

    lucy233

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Mi smo isto na 21. Pelice imamo one Bajka, i baš smo zadovoljni s njima. To je jedino šta nosi, većinom je bos ili u pelicama dok ne prohoda. Žao mi je ne iskoristiti ljeto za bit malo bos. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Dobro jutro mame i bebe…mada to više nisu bebe nego prave djevojčice i dječaci…😂
    Prvo želim čestitati Dinosaurusu 1. rođendan 🎂🎈🎈🎁  🎊🎊 Želimo mu sve najljepše i da proslavi još njih 100 🤗
    Mi smo neki dan išli mjeriti stopalo da kupimo šlapice i na 21,5 je..pa smo uzeli 22 😂😂😂 Biti će nogat na tatu…

  • Deleted user

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Hej mame sa malcima u jaslicama…
    Kako je prošao prvi dan adaptacije? 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.