Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Ja se izdajam isto električnom, traje mi sad oko pola sata jer imam sve vise mlijeka. Eloa ne trebas iscijediti sve do zadnje kapi, velis da ti traje oko sat vremena. Evo ja pumpam vec oko 15min jednu i jos uvijek ide mlaz. Imam aventovu, sa naručila sam i neku dvostruku s eBaya kopiju za 200kn pa cu vidjeti.
    U vezi osipa, bitno je znati jel gljivicni, ako je, te obične kreme nece pomoci. Moj je dobio gljivicni, ne znam otkud samo to dođe i mozemo canestenom i ide na bolje, a moze se i plymicolom. I između s pavlovicevom za njegu.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Jel vaše bebe spavaju kad se napapaju. Moj rijetko. Hoce se stalno nositi i place čim ga odlazim na ravnu podlogu. Nece biti sam…nije onakva beba: kud ga metnes, tu je.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Jutro cure :)
    Ja svojem ne dajem dudu a i ne zelim da se nauci na to. I ovako je vec pun zraka sto se naguta jer koristim sesirice.
    Jedva od vas je bila spomenula, ako se dobro sjecam koskica da je dobila M. Meni evo vec par dana neki smedi iscjedak krenuo i danas primjetim da je postao vise roza. Ne znam jel da se brinem ili sto. Kod gin idem tek 26.6.

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Ofnice moj voli zaspati nakon podoja i cim ga stavim u kindac budi se.. ima jako lak san i sve cuje i na sve se trzne

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Moj zaspe ponekad nakon podoja, u autu ili u nosiljki. Jucer sam bila u ljekarni kupit roiboos caj (kao dobro je da ga majka pije kad beba ima grceve pa cu probat) pa smo isli na kavu prijateljica, pesonja, on i ja.., cijelo vrijeme je spavao. Zna zaspat i kad mu pustimo bijeli sum.


  • Avatar Majaa32

    Majaa32

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Moja isto slabo spava u zadnje vrime.Puno se nateze i stenje od grcica.Ja se isto izdajam al vecinom joj dajem nadohranu jer zelim prestat se izdajat kad nemoze uhvatit bradavicu i dalje su tvrde i velike.Jos mi se i rane stvorile na njima pa me uzasno boli.Imam i ja Medela izdajalicu i zadovoljna sam s njom.
    Koliko ste vi dugo krvarile? Ja mislim da su meni pocele stvari jer mi je sad smede nije vise crveno toliko,iako nisam sigurna sve mi je to novo.
    A za guzu neznam dali su gljivice ili samo osip,kupili smo bepanten mast pa sam sinoc pocela mazat pa cemo vidit oce sta bit bolje.
    Ofnica kako si ti znala jel osip ili su gljivice?

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Majo 3 dana sam mazala sa sudokremom i nista se nije povlačilo, a onda su se otvorile 3-4 ranice, vidi se da su mokre jer krema ne ostaje na njima. Zvala sam onda patronažnu pa mi je tako rekla, a drugi dan mi je i pedijatar potvrdio kad smo otisli k njemu.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Jel puštate vi bebe da placu? Mislim, moj bi se mali samo nosio kad je budan. Razmišljam ga staviti na onu podlogu za ležanje, pa nek place malo, ali kad se onako razjari i zacrveni od placa, ne mogu da ga ne dignem. Ali mora naučiti biti malo sam, jer kak cu kad ostanem sama s njim…necu nista moci drugo.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Majaa32

    Majaa32

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Jel puštate vi bebe da placu? Mislim, moj bi se mali samo nosio kad je budan. Razmišljam ga staviti na onu podlogu za ležanje, pa nek place malo, ali kad se onako razjari i zacrveni od placa, ne mogu da ga ne dignem. Ali mora naučiti biti malo sam, jer kak cu kad ostanem sama s njim…necu nista moci drugo.


    Meni muz ludi s menom..ja njoj nedam plakat nikako jer se zacrveni u licu i to bude bas ajme plač pa mene strah. Ja je odma uzmem i nosam znam da sama sebi radim problem s rim al nekako je mala pa mi je muka gledat da plače ako sam ja tu..

  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Neko je spominja bljuckanje neki dan.. evo moja sinoc povratila.. nakon podoja.. od straha cilu noc nisan spavala drzala je na prsima i pokraj sebe.. i evo sad je papala i 2 puta bljucnila..jeli to ok.. nije povratila nego bljucnila bas.. ne znan jeli se triban plasit.. do sada nije nikako ni povracala ni bljucala.. pa me sve strah da joj nije nesto..

    A.M

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.