Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Bas čitam i zgražam se ajme…Koskice moraš biti jaka sad zbog bebe, glupo mi je pametovati ti, ja bi valjda poludila da se tak nest mojoj seki desi, uzas. Moja seka mi je najveća potpora ovih dana, trudna je dosla iz Njemačke biti kod mene mjesec dana da mi pomogne s bebom…biti ce puno teze bez nje.
    Koskice drzi se, misli na bebu i mlijeko!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Koskice drzi se,meni se isto grozna situacija desila s sekom zbog koje sam se pocela otvarat u 29.tjednu trudnoce,a eto hvala bogu sve je dobro proslo i sigurna sam da ce tako biti i s tvojom sestrom. 
    Samo imaj vjere i budi pozitivna, i ne brini puno zbog bebice,ona to osjeti… Pij caj od komoraca ako se bojis za mlijeko… Drzi se

    [lilypie.com]

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Cure hvala vam 😃

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Koskice,bas mi je zao zbog ovog sa sekom i nadam se da ce biti sve u redu–koliko je moguce!Ali nemoj sad sebe zapostavit!Sigurna sam da ti je tesko,ali moras funkcionirat jer tvojoj bebi si ti najvaznija!Jedi i pij normalno,prisili se…I probaj odmorit!Nije sve u tome ako ostanes bez mlijeka-mislim da neces,nego sto ako se srusis,,kako si napisala,a  vi same???Drzi se!!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    koskica

    Cure hvala vam 😃


    Samo gledaj pozitivno..koliko god to bilo tesko.. sa zivciranjem i nervozom nista neces prominit nikome ne mozes pomoc , naprotiv.. tesko je.. al drzi se

    A.M

  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Da vas pitan koji šampon ili kupku koristite za bebice.. 

    A.M

  • Avatar Majaa32

    Majaa32

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Koskica drzi se ..sto reci bas tesko..samo se drzi i bit ce sve u redu..😇😇😇😇

  • Avatar Majaa32

    Majaa32

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Nella1211

    Da vas pitan koji šampon ili kupku koristite za bebice..


    Mi koristimo Mustelu za kupat…zasad je ok 

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    ovaj forum je zakon. Cure hvala hvala puno, nemate pojima koliko mi to sad znači….
    malena me i jedina pokreće sad, zbog nje se silim i jesti i biti dobre volje…

    evo te pronetne, još uvijek sam toliko bijesna na vozača joj joj jij
    http://evarazdin.hr/crna-kronika/foto-u-gornjem-knegicu-u-teskoj-prometnoj-nesreci-stradalo-cak-7-ljudi-364497/ [evarazdin.hr]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Moja cura je super prospavala noc,budjenje svaka 3 sata-od 21 sat do 10 ujutro!A sad se mucim s njom od pol 13!Vise ne znam koliko sam ju puta sa sebe micala u kindac da bi ona tam bila desetak min i onda u plac pa se na meni smiri!Jel vasi smotuljci to rade??Mi se jos ne kupamo,cekamo da pupak otpadme,al sam cula da je najbolja obicna voda s kapi maslinovog ulja!I da losioni ili kreme nisu potrebni!Al mislim da sam ja s prvo dboje koristila i kupke i losione!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.