Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Ofnice meni ti je tako vec mjesec dana. Muz ode radit nema ga cijeli dan mali bi se samo nosao a kad spava hoce spavat jedino na meni. Ja evo vec mjesec dana funkcioniram tako da imam dvije boce vode pored kreveta, banane i nesto za grickat i to jedem i pijem dok mali spava na meni. Kad se pocne budit otrcim na wc dok ne pocne jako vristat da je gladan i tsko dok muz ne dode s posla oko pol 4 i tek onds jedem normalno, otusiram se itd. Meni isto kazu pusti gs da kmeci ali ne zelim. Njemu tako malom trebs moja blizina i to je sad moj posao. Na prvom mjestu sam majka a onda sve drugo. Brzo ce narast pa ce mi bit zao sto ga nisam duze drzala u narucju dok sam mogla. :)

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Moj voli spavati u kinderbetu i vidim da mu odgovara biti u spavacoj jer ima mir i tisinu iako imamo pokraj kuhinju pa lupamo s posudem 
    Onda spava duze i mirnije.
    Ne place puno i jako nego samo kad ga muci probava pa dodemo do njega da ga malo utjesimo.. i to cesto u snu.. nekad ga odmah uzmem a nekad ga samo mazim da se smiri i utjesi. 
    Bole me leda jer se tesko namjestim za dojenje i dojim vecinom sjedeci, stvarno ne znam kako bih da ga moram stalno nositi. Bilo bi mi jako tesko. Sretna sam jer je jako dobra i mirna beba. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Ajme Pandice, meni nije bas tako ali mislim da ce biti slično. Jos mi je muz na GO i sestra mi je ovdje u pomoci pa je lakse. Jos se i izdajam pa puno na to gubim vremena. Ajme ne znam kako bude kasnije kad ostanemo muz i ja sami, mislim da prvo vrijeme necu stici kuhati, a pospremanje cemo dio muz a dio cu platiti ženu da mi dođe. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Čitam vas paralelno dok ne dođe moj smotuljak pa vidim da je netko pitao za bljuckanje…to je sasvim normalno dok god ne povraća u mlazu i to nekoliko puta na dan. Moj sin je svaki, ali svaki obrok bljuckao i meni je cijela kuća stalno smrdila po mlijeku i ja i muž i kauč - katastrofa :) uglavnom, to samo znaci da je pojeo malo previše ili da se nagutao zraka dok je jeo. Meni je to postalo toliko normalno da sam pomislila da se nije dovoljno najeo ako slučajno taj put nije bljucnuo 🙄
    Eto šta smo ti mi žene 😄 Uglavnom, ne brini, bljuckanje je posve normalna stvar

    [lilypie.com]

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    I da, najgore mi bilo kad bi zaspao dok je jeo i ja ga polegnem, a on bljucne onako finu količinu po krevetiću i sve sebi po licu 🤤

    [lilypie.com]

  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Ajde sada mi je lakse.. sinoc je bas povratila.. ali mislin da se prejela bas bas.. a danas je bas bljucnila.. odma nakon podoja.. onda da ne brinem.. uhh olaksanje 😆😆

    A.M

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Ofnice moj muz kad dode s posla mora jadan i kuhat i spremat. I onda jos u trgovinu idemo zajedno. Ja kazem da cu ja to sve kad on dode ali on nece ni cuti. Trudi se maksimalno da mi olaksa jer zna da to nije samo tako biti sam sa malom bebom. Evo skoro mjesec i po dana je proslo od poroda a ja jos niti jedan rucak nisam skuhala. Onda jos uzme malog i drzi ga da ja odspavam malo na miru. 
    Ali na srecu iduci mjesec idem za hr i pa ce mi roditelji i ostatak obitelji puno pomagat.

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Pandice kak bi ti da imas jos koje dijete?


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Moj muz jos malo kreće raditi, najgore mi je kaj radi u uredu i stalno nosi bijele košulje pa to treba peglati, sta moj muz ne zna. Rucat ce vani, doma cemo popodne nesto na brzinu. Ciscenje i održavanje stana dijelimo po pitanju obaveza. Valjda se budemo nekako ufurali.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Donna i meni je to grozno sto ga moram razbuditi odnosno držati dok se ne podrigne, sto ga naravno razbudi poslije jela. Moj mali tako halapljivo papa tako da se naguta zraka pa mi dugo treba da podrugni i to 3-4 puta. A sad kak ima taj osip na guzi, ako cujem da kaka dok papa, idem ga i presvlaciti sto ga dodatno razbudi. Ne znas sta je gore…u svakom slučaju, ovo guzno crvenilo i ranice su noćna mora.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.