Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Ofnice kad kihne izadje mu šmrkljić. A vjerojatno ih ta fizioloska rastopi.
    Llamaface drzi se. 
    Mi cemo morati na operaciju kile jos ne znam kad tocno i najveci strah mi je da necu moci biti s njim u bolnici stalno pogotovo jer na zalost ne dojim 

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Fala vam cure,drzimo se,prezivjela sam cak i uvodjenje braunile i ponovno vadjenje krvi a jako je plakao,totalno sam ponosna na sebe 😅 ofnice,postoji internat gdje su smjestene mame cije bebe su na pedijatriji,ali nova uredba je takva da mama ne moze ostat u internatu ako bilo kakvi simptomi kod bebe ukazuju na rota virus,eto..



  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Llamaface ako smijem pitati u kojoj ste bolnici?

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Tamara..

    Mame koje vježbate kada ste počele.. Ja sam vas nabrijana, jedva cekam početi.. Znam da moram cekati neka 2mj.. Najveći problem je sto ja nisam vježbala prije i dobila sam 10 kg neposredno prije trudnoće, tako da mi je tijelo u rasulu. Ne znam dali bi ja morala jos malo vise paziti zbog toga… Mislila sam ta početak setnje, lagano sve duze i brzog tempa.. Nabavila sam i nosiljku sto ide od 1 mj starosti

    Koliko si u trudnoci dobila? Sa setnjama mozes odmah pocet,ali nesto ozbiljnije ti jos nije preporucljivo..pricekaj da prodje 6 tj..i pregled..pa vidi s ginekologom. Ja sam od 13 kg koje sam nakupila u trudnoci,11 izgubila..evo bas jucer se vagala kod ginicke na pregledu..a isto imam jos viska od prije trudnoce


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    To cu jos sacekat mj dana..pa idem u borbu s tim kilicama...zasad samo setnje dok nam je lijepo vrijeme...a i dvoje bebaca...ima me kaj istrosit!


  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure :-) vidim da spominjete spavanje na trbuhu. Moj se zadnje dvije noci uspio nekako prevaliti na trbuh i cini se da i njemu pase. Nas madrac nije jako tvrd, dobro da ste spomenule da treba biti takva podloga, budem ga onda u njegov krevetic tako stavljala kad ga uhvati probava.
    Jel vi svojima dajete varalicu? Ja sam na kraju posustala i dala mu kad sam vidjela da stavlja svoje ruke u usta i da hoce cuclati moj prst. Cini se da mu se svidja varalica, nadam se da necu pozaliti. 
    I jos sam vas htjela pitati kad su kod vas bili prvi skokovi u razvoju? Cini mi se da je kod nas nastupio prvi negdje 8-9 dan,otad svakih sat i pol trazi cicu i bas je cijelu isprazni. Na netu svaki izvor kaze drugacije.
    I ja sam se jucer sjetila kasice od sljiva :-D muku mucim sa najgorim zatvorom ikad, mislim da cu probati. 


  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    LlamaFace

    Jao cure,stvarno je katastrofa 😫 mogu bit s njim cijeli dan al vec razmisljam kak cu nocas,vjerojatno cu se vrtiti ko budala po krevetu.a znam da je ovo najbolje za njega al tako je tesko..a isto nisam mogla shvatit kad su mi mame pricale o tome do danasnjeg dana

    Ajme, jesu vam rekli koliki bi ga zadrzali? Nadam se da nece dugo :-(


  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Gdje ste isli na uzv kukova? Imate neku preporuku? U petak smo na pregledu kod pedijatrice, gledala sam liste cekanja na hzzo i prvi termin je krajem 11 mj. Tak da planiram privatno to obavit. 

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    LlamaFace u koju bolnicu su ga smjestili? 
    Kaj se tiče spavanja na trbuhu, moja mrzi bilo kakav boravak na njemu, a moramo biti jer je preporučljivo bar preko dana zbog motoričkog razvoja...

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Summerchild salata zg, dobije se termin za 2tj vec, guglaj


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.