Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sanjalica23

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Cure ima li neka beba fazu da je prilicno mirna, samo bi da jede i  pajki,ima dana kad vrlo slabo spava  i hiperaktivan je a evo danas  bi samo drijemao i pajkio

  • AnaFit123

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Sanjalica kod mene zna biti prilično mirno pdlad smo otkrili trbuh. Osjećam se kao #nemajka kad ga okrenem na bušicu ali mali UŽIVA !! Jednostavno se odmah smiri i odguli bar 2 h spavanja...ja Neznam ...mučiti sebe i njega budnoscu i plakanje ili mu ugoditi i pustiti ga na trbuhu(naravno samo po danu kad mi je Non stop na oku)...kaj vi mislite? Jednostavno mu stisne trbuščić a kako se jos borimo s probavom (nekak stenje dosta prije kakanja) očito mu ovo pase...nisam pametna ....šta vi mislite ?slusati majčinski instinkt ili internet upute da ga ne stavljam na trbuh ?

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    AnaFit moj mali je jedno vrijeme samo htio spavati po danu na trbuhu, cak i po noci...s dva mjeseca kad je vec samostalno kontrolirao pokrete glave, stavljala sam ga spavati na podlogu (madrac) bez ikakvih gaza i pelena, da ne bi ne daj Boze uronio glavu ili si pritisnuo na nos. Sad opet ima fazu da hoce spavati na boku. Jedino nekak najmanje spava na leđima, to većinom u kolicima kad se vozimo.


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    LlamaFace ako sam skuzila nisi s malim u bolnici preko noci? Sta nema neka fora da se moze traziti krevet da ostaneš u bolnici s malim? To mi je netko davno pričao...


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Ps  AnaFit...nas su uvijek stavljali na trbuh kad smo bili mali, to je bilo jedino poželjno. I meni je patronažna rekla nek ga stavim ako on hoce, samo ne smije biti na mekanoj podlozi. On ima mekanu hrskavicu u nosu, tak da uvijek moze disati jer su nosnice uvijek nekako slobodne s pokretima glave. Ja sam svog malog evo i nocas nakon drugog hranjenja stavila na trbuh...fala Bogu, to mu je valjda pasalo pa se pokakao nakon 3 dana opstipacije. 


  • AnaFit123

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Ps AnaFit…nas su uvijek stavljali na trbuh kad smo bili mali, to je bilo jedino poželjno. I meni je patronažna rekla nek ga stavim ako on hoce, samo ne smije biti na mekanoj podlozi. On ima mekanu hrskavicu u nosu, tak da uvijek moze disati jer su nosnice uvijek nekako slobodne s pokretima glave. Ja sam svog malog evo i nocas nakon drugog hranjenja stavila na trbuh…fala Bogu, to mu je valjda pasalo pa se pokakao nakon 3 dana opstipacije.


    Da, imamo jako tvrdu kutnu garnituru Di je trenutno na trbuhu pa sam mirna, uvijek ravno i čvrsto. Hvala puno , sad mi je malo lakše ....

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    AnaFit123

    Ofnica

    Ps AnaFit…nas su uvijek stavljali na trbuh kad smo bili mali, to je bilo jedino poželjno. I meni je patronažna rekla nek ga stavim ako on hoce, samo ne smije biti na mekanoj podlozi. On ima mekanu hrskavicu u nosu, tak da uvijek moze disati jer su nosnice uvijek nekako slobodne s pokretima glave. Ja sam svog malog evo i nocas nakon drugog hranjenja stavila na trbuh…fala Bogu, to mu je valjda pasalo pa se pokakao nakon 3 dana opstipacije.

    Da, imamo jako tvrdu kutnu garnituru Di je trenutno na trbuhu pa sam mirna, uvijek ravno i čvrsto. Hvala puno , sad mi je malo lakše ….

    Moj jos nema 2 mjeseca,pa sad spava na trbuhu..tako mu pase i ja ga pustim..i po noci kad ga oko 5 nahranim..ga stavim potrbuske spavat..tako bolje spava i ne budi se.
    Liama,drzi se!


  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    A na ja malenog stavljam bez grižnje savjesti na stomak..  Vidim da to obozava i moze se namjestiti slično kao u trbuhu..  Mi smo svi spavali ma trbuhu,  tada se cak i preporucalo,  i svi smo ok..  Sad opet u svemu mislim da i majka treba slušati svoje srce.. Joj Liam drži se,  nadam se da ce te uskoro opet biti zajedno...  Ja kada sam morala u bolnicu na pregled rane cca 7 dan nakon poroda,  bila sam luda stiskali sam kvaku skroz,  tada sam shvatila taj osjećaj kako je biti bez bebe.. 

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Mame koje vježbate kada ste počele..  Ja sam vas nabrijana,  jedva cekam početi..  Znam da moram cekati neka 2mj..  Najveći problem je sto ja nisam vježbala prije i dobila sam 10 kg neposredno prije trudnoće,  tako da mi je tijelo u rasulu.  Ne znam dali bi ja morala jos malo vise paziti zbog toga...  Mislila sam ta početak setnje,  lagano sve duze i brzog tempa..  Nabavila sam i nosiljku sto ide od 1 mj starosti 

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Pardon zbog grešaka cim ne pogledam pozorno mi mob prepravlja..  Moram pronaći kako to ugasiti.. Pijete li kakve cajeve..  Ja pijem rooibos i komorac u kombinaciji oko litru i pol na dan

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.