Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Kokica

    Cure jel vase bebe kašlju.moj svako malo kašljuca ali to mi vise zvuci koda mu se malo sline zagrcnulo. A prijateljica mi rekla da bebe kašlju i kišu jer imaju ful osjetljiva pluca pa im zasmeta i najmanje zrno prašine

    Moja isto stalno kasljuca.. ne bas stalno..al cesce da.. al bas primjetin da je od pljuvacke koja joj curi na sve strane stalno..pa joj se zaleti valjda.. nije to bas jako kasljanje al zakaslje tu i tamo.. drago mi je da si napisala..valjda je to onda normalno..😆😆

    A.M

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Ah ne vidi se dobro, steta.

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    blu5

    Evo me Maslacak, tu sam, ziva😊Mala mi spava cijelu noc, ali je zato cijeli dan budna i meni na rukama ili sisi, tako da u biti neman bas vremena pisat. Dajem joj D3k1 i prvi dan je bilo ajme od placa a vec drugi malo bolje.Sad se cini mi se navikla.Takoder joj dajem i biogaia kapi i pocele se konacno djelovat.Sto se cjepiva tice, definitivno je to vlastiti izbor.Ja sam protiv toga da se beba od godinu dana cijepi protiv MoPaRu-a,jer su premali jos za takvo cjepivo.Ja sam svoje dvoje cijepila ali malu sa 5 ipo maloga sa 7 godina.Ni malu necu cijepiti sa godinu dana,odgodit cu, ali cu cijepiti.Bambi, ja svoju isto siroko povijam, i tako cu do kontrole kukova za 2 tjedna.Ne moze joj skodit, a i cvrsca je za uhvatit je i nosit.

    Ajoj,neznam sto je gore,kad ne spavaju po noci,ili kad zele bit na rukama stalno. Kakve su reakcije od klinaca?


  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Nella1211

    Kokica

    Cure jel vase bebe kašlju.moj svako malo kašljuca ali to mi vise zvuci koda mu se malo sline zagrcnulo. A prijateljica mi rekla da bebe kašlju i kišu jer imaju ful osjetljiva pluca pa im zasmeta i najmanje zrno prašine
    Moja isto stalno kasljuca.. ne bas stalno..al cesce da.. al bas primjetin da je od pljuvacke koja joj curi na sve strane stalno..pa joj se zaleti valjda.. nije to bas jako kasljanje al zakaslje tu i tamo.. drago mi je da si napisala..valjda je to onda normalno..😆😆

    Dobro je znati da i drugi kasljucaju. Njemu sr istovremeno upalilo oko,  poceo smrcati i onda jos to kasljucanje, ali isto mislim od sline.
    Evo mi danas obavili uzv kukova. Isli smo privat. Sve je super. Doktor si je dao truda pa nam je ispricao sve do godine dana sto i kako. 

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Nella1211

    Kokica

    Cure jel vase bebe kašlju.moj svako malo kašljuca ali to mi vise zvuci koda mu se malo sline zagrcnulo. A prijateljica mi rekla da bebe kašlju i kišu jer imaju ful osjetljiva pluca pa im zasmeta i najmanje zrno prašine
    Moja isto stalno kasljuca.. ne bas stalno..al cesce da.. al bas primjetin da je od pljuvacke koja joj curi na sve strane stalno..pa joj se zaleti valjda.. nije to bas jako kasljanje al zakaslje tu i tamo.. drago mi je da si napisala..valjda je to onda normalno..😆😆

    Taman htjela pitati za kašalj. I moj počeo, vidim i stvara mu se više sline, pa isto kao da se zagrcne. Onda je to valjda normalna faza. Ja se već u plašila prehlade neke, mada ne znam kako po ovim temperaturama.

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Me+mybaby, mozes sto podijeliti korisnog i zanimljivog sto ti je doktor rekao? Nama privat na uzv ama bas nije rekao osim da je sve ok i naplatio:(

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    blu5

    Evo me Maslacak, tu sam, ziva😊Mala mi spava cijelu noc, ali je zato cijeli dan budna i meni na rukama ili sisi, tako da u biti neman bas vremena pisat. Dajem joj D3k1 i prvi dan je bilo ajme od placa a vec drugi malo bolje.Sad se cini mi se navikla.Takoder joj dajem i biogaia kapi i pocele se konacno djelovat.Sto se cjepiva tice, definitivno je to vlastiti izbor.Ja sam protiv toga da se beba od godinu dana cijepi protiv MoPaRu-a,jer su premali jos za takvo cjepivo.Ja sam svoje dvoje cijepila ali malu sa 5 ipo maloga sa 7 godina.Ni malu necu cijepiti sa godinu dana,odgodit cu, ali cu cijepiti.Bambi, ja svoju isto siroko povijam, i tako cu do kontrole kukova za 2 tjedna.Ne moze joj skodit, a i cvrsca je za uhvatit je i nosit.
    Ajoj,neznam sto je gore,kad ne spavaju po noci,ili kad zele bit na rukama stalno. Kakve su reakcije od klinaca?


    Ma super su je prihvatili, dapače,odusevljeni oboje malom.Stalno je ljube i grle i onda ja na momente poludim jer mala vise ne.moze izdrzat te napade😂Ma gore je kad ne spavaju po noci jer sam po danu ionako budna, a ona ce sve viss pocet pratit oko sebe i zabavljat se sa igrackama.Moja vec u serdolinu hvata one visece zivotinjice i smije se ka luda😊

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Da da, i moj se tu i tamo zakašlje, kad mu slina uleti ili kad malo lijeno/šlampavo jede pa zaboravi progutati pa se zagrcne.
    Evo vec 3 dana nista od kakice, najduže do sad, malo je prduckao veceras pa se madam da ce nocas ili ujutro to napokon sve izaći. Dosta je bio nervozan danas. 
    Cure kako često usisavati nos bebama? Ja svako jutro, a nekad i jos moram navecer. Ajme majko koliko tih šmrkljića, uopce ne znam kak bi to izvukla da nema usisavača.


  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Kokica i moj isto kaslje, mozda par puta kroz dan i to kad se igramo pa lezi na ledima. Slina ode malo u grlo 😊

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Ja uopce jos nisam usisavac upotrijebila samo svaki dan fizioloske na špricu mu u nosic nakapam. Moj maleni kad ne kaka dam mu hipov caj i kroz sat do dva se pokaka. A i obozava ga piti. Netko je pitao di smo bebu na plazi legli. Nas malac je bio na rukama  ili u kosari od kolica ali ne na kolicima neko smo ju spustili kraj nasih rucnika.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.