Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ja jedem te bebivita kasice od sljiva pa on kaka svaki dan. Ako neki dan ne pojedem, onda on slijedeci dan ne kaka.  Mi smo ga na plazi stavljali na njegov rucnik i ispod rucnika neku dodatnu podlogu.
    Ja koristim baby vac jer je bolestan i dalje, nikako izlijeciti tu prehladu, ali tipa 1-2 put dnevno. Cula sam da nije dobro pretjerano koristiti jer ostecuje sluznicu...


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Mi vec preko 3 mjeseca samo dojenje i mm, izvagala ga sestra kod pedijatra i ima 7 kila, nosi 68. Lijepo raste i razvija se! Voli kad ga stavim u baby gym, odmah mu je osmijeh na licu i voli se igrat u kinderbetu... spava jos uvijek samnom. Jedino grozno mi je sto zna pocet plakat i onda nikak prestat, to je valjda od umora... sav se preznoji i udje u taj mod i nista ga ne moze utjesiti  Ovo sto je bolestan me nekak ne brine... bio je na moru okruzen djecom, malo smo lose hendlali promjenu vremena i eto... znam da ce biti jos puno toga.


  • Avatar Pinkica93

    Pinkica93

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamice! Neću ni komentirati koliko sam u zaostatku za za svima vama. Sad sam malo uhvatila vremena da se javim da smo svi troje živi. Čak je i tatica našao posao u međuvremenu i radi već tjedan dana. Nas dvije smo još uvijek u domu i jedva čekamo njegovu prvu plaću da svi troje možemo normalno živjeti. Malena se rodila 19.07. u 14:42. 2790 g i 46 cm. Porod je bio inducirani i morali su me malo cvaknuti dole da može mala van.
    Nadam se da ste sve dobro i da uživate u majčinstvu. I iskrene čestitke curama kojima nisam stigla čestitati. 

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Zene,mi na pedijatriji,mora ostat lezat.. 😭 lagana temperatura od petka i nocas zakurio 39,8,nema nikakvih drugih simptoma osim mozda stolice,ali to ce sad sve ispregledavat.muka je sto ja ne mogu ostat u internatu (zbog toga sto jos ne znaju jel u pitanju rota virus) a iskljucivo ga dojim,uspjela sam isposlovat da se navecer izdojim pa da ima za jest.katastrofa,pripremala sam se nekako za ovaj dan,al nisam znala da ce doc tako brzo 😖



  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Kokica kak ti onda vadiš smrkljice? Ja nakapam fiziološku, nekad kihne pa ih sam izbaci, ali najčešće moram usisavac. Ima jako uske nosnice pa hrče kad mu ih ne izvadim. Lagerha, dobro si mi dala misliti...jedni vrijeme sam jela kompot od šljiva i mali je kakio svaki dan, sad par dana nisam i evo zatvor...bas cu pratiti s tim.
    LlamaFace bas grozno sta ste u bolnici, drzite se. Joooj da, svi se pripremamo da ce takve stvari doci, ali ih nikad ne očekujemo baš sad u ovom trenutku. Nadam se da ce sve biti ok s dojenjem poslije. Super sto ces dati svoje izdojeno mlijeko.
    Lagerha i moj mali ima te faze da se počne drečati iz čistog mira, ali primijetila sam da je to najčešće onaj plac pred spavanje. Da, da, preznoji se kao da je kopao pola dana na suncu jadničak.


  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    LlamaFace

    Zene,mi na pedijatriji,mora ostat lezat.. 😭 lagana temperatura od petka i nocas zakurio 39,8,nema nikakvih drugih simptoma osim mozda stolice,ali to ce sad sve ispregledavat.muka je sto ja ne mogu ostat u internatu (zbog toga sto jos ne znaju jel u pitanju rota virus) a iskljucivo ga dojim,uspjela sam isposlovat da se navecer izdojim pa da ima za jest.katastrofa,pripremala sam se nekako za ovaj dan,al nisam znala da ce doc tako brzo 😖

    Llamaface drži se i samo hrabro. Znam da je lako reći. Baš sam razmišljala o tome svemu neki dan. Nikada nisam mislila da će mi tako to biti neprihvatljivo i nezamislivo to odvajanje od njega... Dok nisam evo rodila svoje. Ne mogu praktički biti u drugoj sobi... A kamo li što gore. Čudno jako se čovjek tj žena preko noći promjeni za 180 stupnjeva 

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Drž se Llamaface! Mene strah sad jer mene muči trbuh cijeli dan, a buraz je prošli tj imao nešto slično, pa da nisam pobrala, a jos gore prenjela na malu. I jos k tome smo na moru :(

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Jao cure,stvarno je katastrofa 😫 mogu bit s njim cijeli dan al vec razmisljam kak cu nocas,vjerojatno cu se vrtiti ko budala po krevetu.a znam da je ovo najbolje za njega al tako je tesko..a isto nisam mogla shvatit kad su mi mame pricale o tome do danasnjeg dana



  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Mi smo dobili ibrufen u bolnici,  vidim da i rode kazu da je to ok..  Moj malo kasljuca tu i tamo..  Kihne kada mu je malo hladno.. Uh ja cu danas probati krenuti sa k1d3 kapima,  a bas me strah grčeva..  Largrtha ja bila jučer u trgovini i sjetila se tebe pa tražila kasicu od sljiva ali nisam nasla cistu.. 

  • Sanjalica23

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Kokica

    Cure jel vase bebe kašlju.moj svako malo kašljuca ali to mi vise zvuci koda mu se malo sline zagrcnulo. A prijateljica mi rekla da bebe kašlju i kišu jer imaju ful osjetljiva pluca pa im zasmeta i najmanje zrno prašine

    Moj kise i ponekad kao da se zakaslje i ja sam isto zabrinuta

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.