Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Charmed

    tmr28

    Kiara19

    Mene savovi peku uzas 😐 pijem lupocet ali bas i ne pomaze. Jeste vi sta bolje uzimale a da ne steti za dojenje?
    Ketonal su nam davali u bolnici
    Čudno s obzirom da na uputama ketonala piše:
    Sigurnost primjene ketoprofena tijekom dojenja nije utvrđena, zbog čega se njegova primjena u dojilja ne preporučuje.Dok za brufen piše da dojenje nije potrebno prekidati. Nama su davali to i lupocet.

    Meni su isto davali ketonal, mislim 20mg i rekli da ga mogu piti i doma ako ce me nesto boljet.
    O cijepljenju je bilo prepirki dok smo jos bile na ljetnim bebama. Svako ima svoje misljenje i ima pravo na to..kako je netko napisao, tu smo da dijelimo iskustva i savjete..nemojte se ljutiti na tude misljenje.. mi cemo dijete cijepiti, nismo ni pomisljali na suprotno...

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Ja sam za cijepljenje pod uvjetom da se ranije utvrdi da dijete nije preosjetljivo na bilo koju od komponenti, obzirom da sama inam atopijski dermatitis i alergijski i kontaktni dermatitis. Trazit cu prije test osjetljivosti i alergijske reakcije. U cjepivima pise da se ne smiju cijepiti djeca osjetljiva na neomicin, a pedijatar to ne moze znati i spoznati vizualnim pregledom bebe.


  • Bambi34

    Broj poruka: 328

    Prijavi adminu

    Bio Gaia kaze pedica obavezno da mu dam. Kupili smo i neke biljne kapi za oko buduci da je frajer s konjuktivitisom izasao iz bolnice i u ned smo zavrsili s tobrexom...mala je dobila nekakav sprej za grlo..inace, otpao nam je pupak i za svaki slucaj sam ga pocela siroko povijat...s malom smo imali do 6mj problema s kukovima pa mjera predostroznosti ;-) a i stara sam ko opanak pa po starinskom ahahhahahaha navikavam se na nespavanje...nocas oko njega i taman racunamo idemo lec kad evo nje da joj nos krvari...mlatnila se u ogradicu na krevetu u nos i eto ti zabave ahahhahaha a ja i muz ko dva zombija ;-)

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Jutro dame :)
    Mi smo prvo cijepivo imali sa 2.mj to jr bio prvi dio cijepiva za rotu, sad 11.9. Idemo po drugi dio cijepiva za rotu i to cemo vec bit 4.mj i tek onda poslije 5.mj idu sva ona ostala cijepiva.. sto je meni i bolje da se cijepi dok je vec i deblji.. 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Cure jel vase bebe kašlju.moj svako malo kašljuca ali to mi vise zvuci koda mu se malo sline zagrcnulo. A prijateljica mi rekla da bebe kašlju i kišu jer imaju ful osjetljiva pluca pa im zasmeta i najmanje zrno prašine

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Evo me Maslacak, tu sam, ziva😊Mala mi spava cijelu noc, ali je zato cijeli dan budna i meni na rukama ili sisi, tako da u biti neman bas vremena pisat. Dajem joj D3k1 i prvi dan je bilo ajme od placa a vec drugi malo bolje.Sad se cini mi se navikla.Takoder joj dajem i biogaia kapi i pocele se konacno djelovat.Sto se cjepiva tice, definitivno je to vlastiti izbor.Ja sam protiv toga da se beba od godinu dana cijepi protiv MoPaRu-a,jer su premali jos za takvo cjepivo.Ja sam svoje dvoje cijepila ali malu sa 5 ipo maloga sa 7 godina.Ni malu necu cijepiti sa godinu dana,odgodit cu, ali cu cijepiti.Bambi, ja svoju isto siroko povijam, i tako cu do kontrole kukova za 2 tjedna.Ne moze joj skodit, a i cvrsca je za uhvatit je i nosit. 

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Ketonal i lupocet su davali i zeni koja je bila sa mnom u sobi i isto joj rekli da trazi doktoricu za doma. 

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Pandice vidis kako je to tu u Njem drukcije...u Hr je prvo cijepljenje s velikim 6u1 koktelom vec s 2mj, a kod vas iza 5.mj. 
    Mi na moru jačamo imunitet i debljamo se hihi!


  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Ofnice redovno nije sa 5mj. nego se prvo cijepivo dobiva redovno na U4 pregledu koji je izmedu 3.i4.mjeseca zivota. Moj konkretno je dobio cijepivo s 2mj i 1tjedan taj Prevenar i protiv Rote jer su nam tako dali termin za taj 4.pregled 
    Ali mozes odgoditi ili odbiti ako zelis, nema pritiska.
    Ono sto mi se svida da nam je pedijatar dao knjizicu s informacijama na prvom pregledu kad je maleni imao 1mjesec i sad na cijepljenju nas je pitao dal smo sve proucili i procitali i dal nas jos nesto zanima..

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.