Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sanjalica23

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Procitala sam da je normalna rektalna temp 37.8, da li neko zna vise o tome? Bebi je malo vruce celo i temp je 37.6,  da li je jos nekoj bebi vruce celo a temp nema? 

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Moram se bar malo ukljuciti, ali necu previse jer se lako nazivciram oko teme cijepljenja. Nisam sigurna koje su te zemlje bez cijepljenja pa da su svi ok. I kao drugo trebalo bi znati sto uzrokuje neke bolesti da bi se moglo zakljuciti da su uzrokovane cjepivom. Necu sada objasnjavati jer sam naucila da nema smisla. Ja svoj magisterij iz podrucja zdravstva mislim iskoristiti i u korist svog djeteta koje cu svakako cijepiti. 
    Imam i ja reci nesto i protiv cjepiva, a to je sto se sad daju vec 6u1. Po meni bi svakako bilo bolje dati 2x3u1, ali dobro. 
    Mislim da je smijesno sto 99% ljudi koji su protiv cijepljenja nema nikakve vezw sa farmacijom, medicinom ili bliskim podrucjima. Pa da mogu reci da imaju steceno strucno znanje. Nego je google pun strucnih clanaka koje su napisale cvjecarke, autolimari i ini. ( nemam nista protiv ni jednog zanimanja)

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Sanjalica23

    Procitala sam da je normalna rektalna temp 37.8, da li neko zna vise o tome? Bebi je malo vruce celo i temp je 37.6, da li je jos nekoj bebi vruce celo a temp nema?

    Moze joj tako biti ako je prethodno plakala ili papala... Ili je mozda pretoplo obucena pa se zajapuri sva. Sve je to ok.

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Sanjalica23

    Procitala sam da je normalna rektalna temp 37.8, da li neko zna vise o tome? Bebi je malo vruce celo i temp je 37.6, da li je jos nekoj bebi vruce celo a temp nema?

    Ionako do 38.5 ne skidas temp,tako da poprati..i nemoj panicarit. Ako prodje 38.5 mozes ju raskomotit,iskupat..ako ni to ne pomogne daj sirup. Ja sam koristila panadol baby,lupocet je mala pljuvala van..nije joj bio fin.. mozda grubo zvucim..al treba pustit bein organizam da se bori sam.. nadam se da nije nista svwjedno.


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Kakvo stanje u zg-u s kisom? U klc-u vec gotovo,pljusak od 10 min..i par prometnih.


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Blu,di si nestala?


  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Me+mybaby

    Ja cu uredno cijepiti. Osim sto ovo prvo planiram odgoditi ako do onda ne rijesimo upalu oka i smrcavi nosic. Ali za to imamo jos tjedan dana pa mozda uspijemo.
    Planiramo sredinom 9.mj s malim na more na tjedan dana. Nadam se da ce mu promjena zraka dobro doci kao i nama.
    Vi koje ste bile na moru kak ste s klincima na plazi u kolicima ili na nekoj lezaljki?

    Evo i mi guštamo na moru. Kupili smo onaj šator s UV zaštitom ali ga još nismo koristili jer smo u debelom hladu + košara od kolica koju skinemo i stavimo kraj nas koja ima UV zaštitu. Malo je stavimo i na ručnik na trbuščić. Al stalno zjake prodaje, super joj je drveće i to kaj se sve miče, pa je dosta dugo budna. Sad se malo naoblačilo pa je lakše, evo upravo smo cicali i sad smo bacili ćorku 

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Sanjalica23

    Procitala sam da je normalna rektalna temp 37.8, da li neko zna vise o tome? Bebi je malo vruce celo i temp je 37.6, da li je jos nekoj bebi vruce celo a temp nema?

    Sanjalica, ne znam koja je normalna dentalna temperatura, no znam da se računa pola stupnja manje od izmjerene, znači ako je izmjereno 37,5 tp je 37. Tako je nama rekla dr na pedijatriji.
    Ofnice, mi smo se cijepili prije 2 tjedna, reakcije nije bilo nikakve. Stavila sam par puta hladan oblog kako su mi rekli.

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    NevaNevičica

    Sanjalica23

    Procitala sam da je normalna rektalna temp 37.8, da li neko zna vise o tome? Bebi je malo vruce celo i temp je 37.6, da li je jos nekoj bebi vruce celo a temp nema?
    Sanjalica, ne znam koja je normalna dentalna temperatura, no znam da se računa pola stupnja manje od izmjerene, znači ako je izmjereno 37,5 tp je 37. Tako je nama rekla dr na pedijatriji.
    Ofnice, mi smo se cijepili prije 2 tjedna, reakcije nije bilo nikakve. Stavila sam par puta hladan oblog kako su mi rekli.

    Omg, ne dentalna, rektalna

  • evabeba

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Tamara,lijepo je naici na istomisljenika u vezi ove delikatne teme. I ja smatram da je cijepivo jedan od glavnih okidaca tih bolesti,a o sastojcima da ne pricam. Sto se vrtica tice,nas su odbili,al smo nasli obrt za obiteljsko cuvanje djece i malo je skuplje od vrtica,al zbog vrtica definitivno necu cijepiti. Ako zelis vise o tome mogu ti na mail poslat detalje.
    charmed, i ocekivala sam ovakve komentare s visoka. Tebi i tvom djetetu zelim samo zdravlje i srecu😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.