Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Meri nema niti kolostruma. Niceg. 

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Me+mybaby

    I da imam svekra i svekrvu koji su jeeedva cekali unuka, ali im bas i ne pada na pamet staviti ga u kolica i prosetati malo dok bi ja recimo malo legla. Domet je setnja po dvoristu, ali mali tako ne izdrzi dugo. I omiljena recenica. Pa odi se ispruzi na 5 min ja cu ga dotle pricuvati. 😡

    Znam kako ti je! U god i 8 mjeseci malu nisu provozali u kolicima! Tek sad ju koji put uzmu ako idu kod kceri..pa da se mala poigra sa braticem.


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Kiara čestitke...i meni tek došlo mlijeko 3.dan, kolostrum 2.dan tek...


  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Cure koje ste cijepile vec bebe kod pedijatra, ono prvi cjepivo poslije rodilista, 6u1, kakva su vam iskustva?

    Hej,Ofnice,mu se cijepili s dva mjeseca!Nikakvih problema!Stavljala doma obloge hladne,zaboravila na onaj Frescopad!Ni temperature,ni razdrazljivosti,nicega.....Starija kcer se isto cijepila taj dan!Takodjer sve u redu!Pozdrav

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Kiara, cestitke :-) samo pij nesto protiv bolova. Ja sam jos na ketonalu, isti scenarij kao kod tebe.
    Znaci mozdq su ipak grcevi poceli sa 5-6 dana? Zamisljala sm to puno gadnije, kuc kuc kuc dq ne ureknem.
    Nakon koliko i kako ste izabrale pedijatra? Koliko prije se ugovara prvi pregled i sto je potrebno od papira za upis? Mi bi to trebali obaviti sad ali ne znam gdje da pocnem. 


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Mamika bas sam jucer mislila kako se nista vise ne javljaš, lijepo da si opet tu! Hvala na info! Eee obzirom da znas pedijatra Čulara, znas li kakav je njegov stav po pitanju cijepljenja? Je li zagriženi zagovornik ili daje mamama izbor i dopusta odgodu?


  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Mamika bas sam jucer mislila kako se nista vise ne javljaš, lijepo da si opet tu! Hvala na info! Eee obzirom da znas pedijatra Čulara, znas li kakav je njegov stav po pitanju cijepljenja? Je li zagriženi zagovornik ili daje mamama izbor i dopusta odgodu?

    Otisla sam u susjedstvo,na ljetnice 2016!😀Ali procitam i vas!A gle,ja sam svoje cijepila bez pitanja tak da nisam dosla do rasprave u vezi toga!Ali koliko sam skuzila on ti uvijek kaze-to je vama na izbor!Tako da mislim,ako ne zelis cijepiti malog,da ne bi trebala imati s njim problema!To je tvoje pravo,samo sto nazalost mozes imati zajebancije zbog toga....U vrticu striktno traze knjizicu cijepljenja,i za skolu isto!Jedino je razlika sto je skola obavezna ,dijete se upisati mora pa u tom slucaju slijedi novcana kazna!A mislim da vrtic moze odbiti dijete,nisam sigurna!Pretpostavljam da se premisljas o cjepljenju?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Mrva, nisu na recept, koštaju 53kn... Nisam primijetila da bi od njih imao grčeve...Što se tiče necijepljenja, ja radim u czss, pa znam da smo roditeljima koji nisu htjeli cijepiti svoje dijete, a dobili smo obavijest od pedijatra, izdavali mjeru obiteljskopravne zaštite-pismeno upozorenje..Ja ću svoje dijete cijepiti, ali ću odgađati što je više moguće...

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Mi se jos nismo cijepili zbog GO, zašto vi odgađate cjepljenje?

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Dok smo bili.na prvoj kontroli s dva mjeseca doktorica nije apsolutno nista spomenula, a mi se malo pravili blesavi.. Eventualbo mi pada na pamet da ga jos nece cijepiti je to sto mi imamo problema s bubrezima pa nije potpuno zdrav? Mada mi cemo stalno imat taj problem, po tome se nikad necemo cijepiti..nemam pojma...uglavnom,nikamo.nam se.ne zuri... Ono kriticno cijepivo s godinu dana moze se odgoditi do druge godine.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.