Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mare1989

    Dobro jutro
    Noc sa malo budenja i bas sam se odmorila😁😁😁
    Uspješno sinoc odraden trening 💪💪 jucer sam radila ruke a veceras noge su na redu😁
    U planu danas imam da ljencarim 😂😂😂 grah cu skuhati i ako dode struja domaci kruh a ako ne bit će kupovni
    Ilani citala sam da ste se disali,kakva je bila cura kod frizerke,kako je klincima u skoli i na faksu,kako si ti?
    Lucy kakva je bila noc?
    Ugolina kako je zlica?
    Mamika od iduceg mjeseca mjerimo struk,ali ako su mi tajice u struku velike onda znaci da ima pomaka 😁😁😁
    Jesam li nekoga zaboravila ne znam,ako jesam oprostite 😘


    Haha i jel bio domaci kruh ili iz pekare na kraju?? I ds,cisto ti ne vjerujem da si ljencarila..da cujem,kaj si sve obavila kroz dan???
    I ponavljam,zavidim da treninzima i ustrajnosti!!!

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Ugolina Nije prestrasena,ali joj jos nisam nista govorila!Kad cemo ici na pregled onda cu joj objasnit!Odnosno,probat cu nekako,da razumije!Ma joj,sve se na nju uhvatilo! taj strabizam sa dioptrijom,i govor i sad jos te mandule!😢😢😢Znam da ima puno gorih stvari,ali ja bi ipak da se ne mora s tim svim muciti!


    Djeca su puno jaca nego sto to mi mislimo! Bude to ona sve stojicki podnijela 💪

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    ilani

    Mame
    Ima li kakve kave ,trebaju mi hektolitre! Ne znam sta je djetetu ali me voza i po noci i po danu ko velika. Pola noci show program koji nikako da zavrsi,nekako je zaspala u 3.30 U 7 je vec budna i samo bi na ruke,samo mama,nece nikome,nece da ju spustim pa aaaa… Sinoc je bila toliko iscrpljena da nije se htjela ni kupati,inace obozava kupanje. Jesti isto sto muka,sve pljuje,baca. No danas u setnji joj kupim u pekari malu pizzu i pojela je pola! Sada je zaspala a ja molim boga da potraje,sjedim tiho ko mis.
    Mamika,joj jos i mandule.Obavezno napomeni kceri da ce nakon zahvata dobiti puno puno sladoleda pa ce joj bilti lakse
    Ovo sa pjesmicama.U mojoj obitelji je nanadmasivi hit pjesmica koju je pjevala srednja kcer sa nekih 3-4 godine. “Usvinji se pa se vraca zato sto je usvinjaaacaa” Dugo nam je trebalo da shvatimo da zapravo ide “uspinje se pa se vraca zato sto je uspinjaca”


    Usvinjacaaa 😂😂😂😂😂😂 zestoko!!!!!! 
    Nikolina i dalje neumorno zeza nocu 😵😵😵😵 glupi zubi

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Brojcana, nadam se da ce se brzo sve uhodati i da ti muz pomaze. 🤗🤗
    Ilani, i mi M planiramo sisati pa se nadam da ce biti dobar.
    Noc opet s 5 budenja valjda. Do 1 je u kreveticu kad se prvi puta budi i onda ostane s nama jer svako malo bi malo cice.
    Mamika, vjerujem da ti je zao malene, pogotovo kad je tako vise stvari u igri. Nadam se da ce s e proci brzo i bezbolno i da ce shvatiti sve.
    Ugolina, razumijem te za hitnu. Mi hvala Bogu nismo jos isli i nadam se da ni necemo. Samo za bas hitne stvari.
    Mateo kaslje po noci malo pa sam otisla dr.da ga inhalira i dala mu sirup. Sestra ga drzala. Kaze da smo mi mame prenjezne. Cijelo vrijeme se trgao i vristao.


    Joooj mateo 😥 neka sto brze ozdravi 😘😘😘😘
     To me podsjetilo kad sam prvi put isla na inhalaciju kod pedice,a ona sedam mjeseci, bronhitis, jadna, ni pisnula nije jadna,u mom krilu,cak i zaspala, koliko joj je pasalo da malo prodise 😭  a jesam se tad naplakala

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Ilani, razumijem to za granice. Mateo je isto nemoguc. Ne da se obuci poslije kupanja, nece jesti u hranilici nego leti po kuci i svako malo trazi zalogaj. Dira sve sto ne smije. Gura ruke u skoljku i vadi onaj bref,…. Uzas…. Ponavljam stalno ne to, ali gleda me, smije se i opet radi to.
    Ja cekam kod zubara. M kod babe. A naruci te u 13, a dodes na red u 15.


    Ooo da,ispituju granice totalno… I kaj je najbolje, fakat kuzim kad  me mulja i znam sto trebam napraviti da srezem to u korijenu, ono po struci, ali ocito ovo majcinsko srce pada na sve fore 😂😂😂 gotova sam, mota me i to kak prasica mala

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Abies

    Molim prijave za darivanje
    Tpol Ugolina Sanjarka Brojčana Sandrich ? Tko još
    Lucy Ilani Mamika su već u bubnju. I ja

    Javim se kasnije. Glava mi puca. Sin jučer sitno zakurio. Kašlje još više. Popodne pedijatru.


    Da da,javite se ko sudjeluje.. Abies i ja smo se dogovorile da cemo se nas dvije podijeliti,pola cura jednoj,pola drugoj..jer prvo darivanje je organizirala samo silvana i onda je znala ko daruje petru,a to nije fora…a ovako je sve misterij do kraja haha

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    E,na brzinu….Da li ste imale dogovoren iznos do kojeg kupiti poklon ili je bilo prema mogucnostima?Mislim meni je svejedno i sumnjam da ikoja ovdje gleda na cijenu,ali palo mi je na pamet


    Ma naravno da ne,prema mogucnostima,al nikakva pretjerivanja.. Neku sitnicu djetetu i cao

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    mamika3

    Ugolina Nije prestrasena,ali joj jos nisam nista govorila!Kad cemo ici na pregled onda cu joj objasnit!Odnosno,probat cu nekako,da razumije!Ma joj,sve se na nju uhvatilo! taj strabizam sa dioptrijom,i govor i sad jos te mandule!😢😢😢Znam da ima puno gorih stvari,ali ja bi ipak da se ne mora s tim svim muciti!

    Djeca su puno jaca nego sto to mi mislimo! Bude to ona sve stojicki podnijela 💪


    Nadam se da bude!Nije se nikad susrela sa nicim slicnim pa joj nekak moram ,kak ja kazem,djecjim rjecnikom objasnit tu operaciju!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Abies

    Molim prijave za darivanje
    Tpol Ugolina Sanjarka Brojčana Sandrich ? Tko još
    Lucy Ilani Mamika su već u bubnju. I ja

    Javim se kasnije. Glava mi puca. Sin jučer sitno zakurio. Kašlje još više. Popodne pedijatru.

    Da da,javite se ko sudjeluje.. Abies i ja smo se dogovorile da cemo se nas dvije podijeliti,pola cura jednoj,pola drugoj..jer prvo darivanje je organizirala samo silvana i onda je znala ko daruje petru,a to nije fora…a ovako je sve misterij do kraja haha


    Ahahahahaha…..A bas sam si mozgala da organizator zna ko daruje njegovo!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Abies Kako mali?
    Lucy Dal ga uvijek tak inhalira?Mi smo isto znali tak otici zbog kaslja,ali nisu ih nikad inhalirali!😕

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.