Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    babyboy

    korni

    Ej cure 🙂 mi smo imale cca tri tjedna lošeg noćnog i dnevnog spavanja, ovaj tjedan se to nekako vraća na svoje, pa sam si pomislila da je mozda regresija sna iza nas 🫣😅
    Imamo pomak u šetnjama 🥳 danas odradile dvije šetnje po 40ak min u nosiljci 🤭 mama sretna 🥰 bili smo dobili chico 0+ do 9 kg, i naravno da sad vec gledam da bi uzela neku bolju 🙈 vrtim se oko ergobaby..ima mozda neka od vas preporuku? Purple koju ti imaš?
    Zelim nam svima da izguramo prvo pomicanje sata

    Ja sam imala i za curku ergobaby i sad za malog sam dobila ergobaby omni 360,meni je super. Bitno je da nosiljka podržava ispravan položaj za bebe,jer nažalost jako puno toga na tržištu za bebe nije ispravno,za chicoo nisam sigurna ali koliko znam one nisu ergonomski ispravne. Nekad prije sam pratila stranicu na fejsu za nošenje beba pa sam to pratila i bile su neke fore kako i u takvim nosiljkama se može položaj popraviti.

    Baš sam tu omni 360 i gledala, i već je u košarici, samo se nisam htjela zaletiti 🙈 da, nije me oduševio chico, ali bitno mi je da se htjela nositi. 🙂 Vajda ce tako biti i s novom nosiljkom 😅 hvala ti 🤗

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.