Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 1049

    Prijavi adminu

    purple13

    Leptirkocestitke! 🥰 nadam se da je sve proslo dobro 😊
    Elisasorry, pitala si za uspavljivanje prije - poceli smo imati nekakav "red" 🤣
    Oko sedam ga nahranim pa malo igra, kupanje, pelena… ponudim jos malo sise, nosim ga da podrigne.. tu on bude pospan i stavim ga u krevet na bok (tako najvise voli)
    Cesto mu dam dudu i drmusam ga po guzi lagano, normalno, ako place ga uzmem, al cesto zna plakat na rukama pa prestane kad ga spustim 😂
    Place ako ga skroz budnog stavim, mora biti bas pospan. Onda sjedim pored njega 20ak minuta dok on ne zaspi kak treba 😆
    Nadanek samo tece mlijeko, lako ga zaledit 🤣
    .
    Koliko vasa djeca popiju ml? Baka ce ga cuvati pa ne znam koliko mlijeka je dovoljno za npr 2 hranjenja

    Hm, mi se hranimo svaka 2,5-3 h, nekad bude i 4h, i jedno hranjenje bude nekih 180-200 ml. 
    Nadam se da sam pomogla ☺️

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    Curke, jel ima kojoj bebica dosta sluzi u stolici? Moja zadnja dva dana baš puno, još je muče grčevi, ali baš me brine ta sluz. Plače dosta jače nego inače 😟

  • Avatar purple13

    purple13

    Broj poruka: 480

    Prijavi adminu

    PBTAB

    purple13

    Leptirkocestitke! 🥰 nadam se da je sve proslo dobro 😊
    Elisasorry, pitala si za uspavljivanje prije - poceli smo imati nekakav "red" 🤣
    Oko sedam ga nahranim pa malo igra, kupanje, pelena… ponudim jos malo sise, nosim ga da podrigne.. tu on bude pospan i stavim ga u krevet na bok (tako najvise voli)
    Cesto mu dam dudu i drmusam ga po guzi lagano, normalno, ako place ga uzmem, al cesto zna plakat na rukama pa prestane kad ga spustim 😂
    Place ako ga skroz budnog stavim, mora biti bas pospan. Onda sjedim pored njega 20ak minuta dok on ne zaspi kak treba 😆
    Nadanek samo tece mlijeko, lako ga zaledit 🤣
    .
    Koliko vasa djeca popiju ml? Baka ce ga cuvati pa ne znam koliko mlijeka je dovoljno za npr 2 hranjenja
    Hm, mi se hranimo svaka 2,5-3 h, nekad bude i 4h, i jedno hranjenje bude nekih 180-200 ml.
    Nadam se da sam pomogla ☺️

    Odlicno, hvala ti! 🥰Tvoj bebac je malo mladji od mog pa cu onda svom jos nadodat nesto ml 😆
    Ali nadam se da cu ga nahraniti i da ce on spavati dok me nema.. a ovo izdojeno moze piti ak se mamasita pocasti gin tonicom 🤣😊

    2x missed ab
    Pai/mthfr homozigot - clexane 0.4
    💙Baby boy 🤩

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 1049

    Prijavi adminu

    ElisaDay.

    Curke, jel ima kojoj bebica dosta sluzi u stolici? Moja zadnja dva dana baš puno, još je muče grčevi, ali baš me brine ta sluz. Plače dosta jače nego inače 😟

    Jesi mjerila temperaturu? Dali ti malena možda šmrca ili hropče, sluz moze biti i od toga jer oni to gutaju pa pokakaju. Moze biti crijevna infekcija. Najbolje bi bilo da se javis pedijatru i objasnis situaciju pa ce te on ili ona uputiti za dalje 🙂

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    PBTAB

    ElisaDay.

    Curke, jel ima kojoj bebica dosta sluzi u stolici? Moja zadnja dva dana baš puno, još je muče grčevi, ali baš me brine ta sluz. Plače dosta jače nego inače 😟
    Jesi mjerila temperaturu? Dali ti malena možda šmrca ili hropče, sluz moze biti i od toga jer oni to gutaju pa pokakaju. Moze biti crijevna infekcija. Najbolje bi bilo da se javis pedijatru i objasnis situaciju pa ce te on ili ona uputiti za dalje 🙂

    Temperaturu nema, činilo nam se da dosta kiše u zadnje vrijeme ali ne hropće, očistila sam joj nos fiziološkim i usisali smo joj nosnim usisivačem ali nije baš bilo sekreta. dosta slini i stavlja ruke u usta ali pripisivala sam to oralnoj fazi, za zubiće je još rano koliko znam. Baš ću nazvati pedijatricu u pon, vidjet ćemo kako će biti za vikend.😐

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 1049

    Prijavi adminu

    ElisaDay.

    PBTAB

    ElisaDay.

    Curke, jel ima kojoj bebica dosta sluzi u stolici? Moja zadnja dva dana baš puno, još je muče grčevi, ali baš me brine ta sluz. Plače dosta jače nego inače 😟
    Jesi mjerila temperaturu? Dali ti malena možda šmrca ili hropče, sluz moze biti i od toga jer oni to gutaju pa pokakaju. Moze biti crijevna infekcija. Najbolje bi bilo da se javis pedijatru i objasnis situaciju pa ce te on ili ona uputiti za dalje 🙂
    Temperaturu nema, činilo nam se da dosta kiše u zadnje vrijeme ali ne hropće, očistila sam joj nos fiziološkim i usisali smo joj nosnim usisivačem ali nije baš bilo sekreta. dosta slini i stavlja ruke u usta ali pripisivala sam to oralnoj fazi, za zubiće je još rano koliko znam. Baš ću nazvati pedijatricu u pon, vidjet ćemo kako će biti za vikend.😐

    Bitno je da nema temp i da je malecka inače dobro 💜
    I kod nas je svaku večer usisavanje nosa i ispiranje, i moj mali jako slini ali to je zato sto se pripremaju za govor, namjestaju jezik i ispustaju glasove, nije jos vrijeme za zubiće ☺️
    Nadam se da ce vam vikend biti bez sluzi 🤞🙏🏻💜

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    Evo danas nam je stolica bolja, tamnožuta zrnata. Malecka je bolje volje, nema histeričnog plakanja , nadam se da ni neće biti🤞🤞🤞

  • Avatar zeka123

    zeka123

    Broj poruka: 387

    Prijavi adminu

    ElisaDay.

    PBTAB

    ElisaDay.

    Curke, jel ima kojoj bebica dosta sluzi u stolici? Moja zadnja dva dana baš puno, još je muče grčevi, ali baš me brine ta sluz. Plače dosta jače nego inače 😟
    Jesi mjerila temperaturu? Dali ti malena možda šmrca ili hropče, sluz moze biti i od toga jer oni to gutaju pa pokakaju. Moze biti crijevna infekcija. Najbolje bi bilo da se javis pedijatru i objasnis situaciju pa ce te on ili ona uputiti za dalje 🙂
    Temperaturu nema, činilo nam se da dosta kiše u zadnje vrijeme ali ne hropće, očistila sam joj nos fiziološkim i usisali smo joj nosnim usisivačem ali nije baš bilo sekreta. dosta slini i stavlja ruke u usta ali pripisivala sam to oralnoj fazi, za zubiće je još rano koliko znam. Baš ću nazvati pedijatricu u pon, vidjet ćemo kako će biti za vikend.😐

    Sluz se zna pojaviti u kakici , ako nema temperaturu nema frke. A za zubiće nije rano , moja curica je sa dva mjeseca dobila prvi...tako da..nema tu pravila :) 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20;104/st/20240802/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/852b/preg.png

  • Avatar zeka123

    zeka123

    Broj poruka: 387

    Prijavi adminu

    PBTAB

    ElisaDay.

    PBTAB

    ElisaDay.

    Curke, jel ima kojoj bebica dosta sluzi u stolici? Moja zadnja dva dana baš puno, još je muče grčevi, ali baš me brine ta sluz. Plače dosta jače nego inače 😟
    Jesi mjerila temperaturu? Dali ti malena možda šmrca ili hropče, sluz moze biti i od toga jer oni to gutaju pa pokakaju. Moze biti crijevna infekcija. Najbolje bi bilo da se javis pedijatru i objasnis situaciju pa ce te on ili ona uputiti za dalje 🙂
    Temperaturu nema, činilo nam se da dosta kiše u zadnje vrijeme ali ne hropće, očistila sam joj nos fiziološkim i usisali smo joj nosnim usisivačem ali nije baš bilo sekreta. dosta slini i stavlja ruke u usta ali pripisivala sam to oralnoj fazi, za zubiće je još rano koliko znam. Baš ću nazvati pedijatricu u pon, vidjet ćemo kako će biti za vikend.😐
    Bitno je da nema temp i da je malecka inače dobro 💜
    I kod nas je svaku večer usisavanje nosa i ispiranje, i moj mali jako slini ali to je zato sto se pripremaju za govor, namjestaju jezik i ispustaju glasove, nije jos vrijeme za zubiće ☺️
    Nadam se da ce vam vikend biti bez sluzi 🤞🙏🏻💜

    Ma nije rano za zubiće , moja curka je dobila prvi sa dva mjeseca a znam još mama kojima su bebe dobile dosta rano 😊

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20;104/st/20240802/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/852b/preg.png

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1784

    Prijavi adminu

    Elisa drago mi je da je prošlo i da je malena dobro 🙂
    Purple jel pao gin tonic? 🤭
    Zeka zubic s dva mj 🥴🙈
    Izgurali smo cjepljenje, stavili odmah frescopad, taj i drugi dan je malo više bila njurgava, plačljiva, ali bez temp 🤗 nalazi su nam dobri, samo je hemoglobin malo niži pa ćemo to kontrolirati, i počeli sa hipp ar i ha1, ha1 joj se baš ne svidja, ali ar smaže bočicu od 120 ml 🥳
    Isto puno slini, šaka joj je stalno u ustima 😅

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.