Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 1049

    Prijavi adminu

    korni

    Elisa drago mi je da je prošlo i da je malena dobro 🙂
    Purple jel pao gin tonic? 🤭
    Zeka zubic s dva mj 🥴🙈
    Izgurali smo cjepljenje, stavili odmah frescopad, taj i drugi dan je malo više bila njurgava, plačljiva, ali bez temp 🤗 nalazi su nam dobri, samo je hemoglobin malo niži pa ćemo to kontrolirati, i počeli sa hipp ar i ha1, ha1 joj se baš ne svidja, ali ar smaže bočicu od 120 ml 🥳
    Isto puno slini, šaka joj je stalno u ustima 😅

    Super za cjepljenje 🥳 i nemas pojma koliko mi je drago da ste pronašli hranu koja joj odgovara 💜
    Očito neka nova generacija djece, zubi sa 2 mj 🙈🤣🤣 
    Do godine dana će naučit tablicu množenja 🤣
    Dok neki uplacuju trenera u teretani, ja uplacujem “trenera spavanja “ da mi je to netko rekao prije god dana ne bih vjerovala 🤣 al mislim si, narucim par stvari u zari i eto ti iznosa kao i taj tecaj, a tecaj ce mi valjda dobro doci 🙏🏻

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    Eto nama jučerašnji dan bio odličan, spavala ujutro sat, popodne dva, navečer se uspavali oko 10 ipo i spavala do 4, hranjenje i onda lijepo do 8. Sva sam bila sretna, ali zato danassssss, buni li se buni, neće, ujutro nešto malo u kolicima spavala i otad nećeee, trlja okice, ja nunam, palim White noise, stavljam dudu, pa cicu pa opet dudu, nećeeeee i nećeeeee, dakleeee za poludit 🤦🏼‍♀️

  • Avatar zeka123

    zeka123

    Broj poruka: 387

    Prijavi adminu

    PBTAB

    korni

    Elisa drago mi je da je prošlo i da je malena dobro 🙂
    Purple jel pao gin tonic? 🤭
    Zeka zubic s dva mj 🥴🙈
    Izgurali smo cjepljenje, stavili odmah frescopad, taj i drugi dan je malo više bila njurgava, plačljiva, ali bez temp 🤗 nalazi su nam dobri, samo je hemoglobin malo niži pa ćemo to kontrolirati, i počeli sa hipp ar i ha1, ha1 joj se baš ne svidja, ali ar smaže bočicu od 120 ml 🥳
    Isto puno slini, šaka joj je stalno u ustima 😅
    Super za cjepljenje 🥳 i nemas pojma koliko mi je drago da ste pronašli hranu koja joj odgovara 💜
    Očito neka nova generacija djece, zubi sa 2 mj 🙈🤣🤣
    Do godine dana će naučit tablicu množenja 🤣
    Dok neki uplacuju trenera u teretani, ja uplacujem “trenera spavanja “ da mi je to netko rekao prije god dana ne bih vjerovala 🤣 al mislim si, narucim par stvari u zari i eto ti iznosa kao i taj tecaj, a tecaj ce mi valjda dobro doci 🙏🏻

    Ovaj sarkazam je totalno nepotreban. Nema veze sa generacijom djece kad kome zub izlazi. Uostalom , ima slučajeva da se beba rodi sa zubićem , barem se sad može informirat kad postoji internet , ima svakakvih maminih grupa gdje se razmjenjuju iskustva.

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20;104/st/20240802/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/852b/preg.png

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1784

    Prijavi adminu

    Pbtab hvala ti 🤗 da, samo da nastavi tako papati i uskoro smo mi na vašim dozama 🤭🥰 neka si uplatila, nadam se da će biti koristan tečaj 🤗
    Elisaday da, to izludi, jedan dan sve po ps-u, drugi dan raspad sustava.. 

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar purple13

    purple13

    Broj poruka: 480

    Prijavi adminu

    korni

    Elisa drago mi je da je prošlo i da je malena dobro 🙂
    Purple jel pao gin tonic? 🤭
    Zeka zubic s dva mj 🥴🙈
    Izgurali smo cjepljenje, stavili odmah frescopad, taj i drugi dan je malo više bila njurgava, plačljiva, ali bez temp 🤗 nalazi su nam dobri, samo je hemoglobin malo niži pa ćemo to kontrolirati, i počeli sa hipp ar i ha1, ha1 joj se baš ne svidja, ali ar smaže bočicu od 120 ml 🥳
    Isto puno slini, šaka joj je stalno u ustima 


    Nazdravila sam s nekim likerom i popila casu vina kasnije.🤭 ipak sam isla na blaze varijante da ne bi noge otkazale nakon skoro godisnje apstinencije 🤣🙉
    Ali party je bio odlican, bas smo se isplesali, a bebac i baka su se druzili tj spavali 😁😁🥰
    Super da vam je tak dobro proslo cijepljenje 😎
    Koliko sam skuzila, bebi su vadili krv? Mome nisu nijednom (samo u bolnici nakon rodenja) 🤔🤔
    I ne znam mu ni krvnu grupu, to mi je bas blesavo...
    Zeka i mi smo tjedan dana prije nego je napunio 2mjeseca skuzili da se zubici dolje bijele.. pedijatrica rekla da su to izdanci zuba, ne izbijaju jos, ali nekim bebama mogu i tako rano... a neki budu krezubi dugo 🤣

    2x missed ab
    Pai/mthfr homozigot - clexane 0.4
    💙Baby boy 🤩

  • Avatar zeka123

    zeka123

    Broj poruka: 387

    Prijavi adminu

    purple13

    korni

    Elisa drago mi je da je prošlo i da je malena dobro 🙂
    Purple jel pao gin tonic? 🤭
    Zeka zubic s dva mj 🥴🙈
    Izgurali smo cjepljenje, stavili odmah frescopad, taj i drugi dan je malo više bila njurgava, plačljiva, ali bez temp 🤗 nalazi su nam dobri, samo je hemoglobin malo niži pa ćemo to kontrolirati, i počeli sa hipp ar i ha1, ha1 joj se baš ne svidja, ali ar smaže bočicu od 120 ml 🥳
    Isto puno slini, šaka joj je stalno u ustima

    Nazdravila sam s nekim likerom i popila casu vina kasnije.🤭 ipak sam isla na blaze varijante da ne bi noge otkazale nakon skoro godisnje apstinencije 🤣🙉
    Ali party je bio odlican, bas smo se isplesali, a bebac i baka su se druzili tj spavali 😁😁🥰
    Super da vam je tak dobro proslo cijepljenje 😎
    Koliko sam skuzila, bebi su vadili krv? Mome nisu nijednom (samo u bolnici nakon rodenja) 🤔🤔
    I ne znam mu ni krvnu grupu, to mi je bas blesavo…
    Zekai mi smo tjedan dana prije nego je napunio 2mjeseca skuzili da se zubici dolje bijele.. pedijatrica rekla da su to izdanci zuba, ne izbijaju jos, ali nekim bebama mogu i tako rano… a neki budu krezubi dugo 🤣

    Pa mislim..čudi se žena kao da sam ne znam šta rekla. Sve je moguće.
    Nije mi ovoj bebi što sam rodila izašao prvi zubić već prvoj curici 😊 ! Ali zato smo drugi čekali dosta dugo 😂 !! 
    Ima i toga svakako...jedna mama je baš nedavno pisala u grupu da ima curicu od godinu dana i da još nema niti jedan zub 🙈

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20;104/st/20240802/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/852b/preg.png

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 1049

    Prijavi adminu

    zeka123

    purple13

    korni

    Elisa drago mi je da je prošlo i da je malena dobro 🙂
    Purple jel pao gin tonic? 🤭
    Zeka zubic s dva mj 🥴🙈
    Izgurali smo cjepljenje, stavili odmah frescopad, taj i drugi dan je malo više bila njurgava, plačljiva, ali bez temp 🤗 nalazi su nam dobri, samo je hemoglobin malo niži pa ćemo to kontrolirati, i počeli sa hipp ar i ha1, ha1 joj se baš ne svidja, ali ar smaže bočicu od 120 ml 🥳
    Isto puno slini, šaka joj je stalno u ustima

    Nazdravila sam s nekim likerom i popila casu vina kasnije.🤭 ipak sam isla na blaze varijante da ne bi noge otkazale nakon skoro godisnje apstinencije 🤣🙉
    Ali party je bio odlican, bas smo se isplesali, a bebac i baka su se druzili tj spavali 😁😁🥰
    Super da vam je tak dobro proslo cijepljenje 😎
    Koliko sam skuzila, bebi su vadili krv? Mome nisu nijednom (samo u bolnici nakon rodenja) 🤔🤔
    I ne znam mu ni krvnu grupu, to mi je bas blesavo…
    Zekai mi smo tjedan dana prije nego je napunio 2mjeseca skuzili da se zubici dolje bijele.. pedijatrica rekla da su to izdanci zuba, ne izbijaju jos, ali nekim bebama mogu i tako rano… a neki budu krezubi dugo 🤣
    Pa mislim..čudi se žena kao da sam ne znam šta rekla. Sve je moguće.
    Nije mi ovoj bebi što sam rodila izašao prvi zubić već prvoj curici 😊 ! Ali zato smo drugi čekali dosta dugo 😂 !!
    Ima i toga svakako…jedna mama je baš nedavno pisala u grupu da ima curicu od godinu dana i da još nema niti jedan zub 🙈

    Ne čudi se žena nego se žena zajebava, malo sarkazma i zezancije nikog nije ubilo 🙈 nemojte se palit na nebitne stvari gospođo 😜 kaj se mene tiče mogu mu zubi izaci i u trbuhu, nebitno, bitno da su nam svima djeca zdrava ❤️

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Sreća2012

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Cure jel se smije jesti tu i tamo tuna dok se doji? I skoljke?

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

  • Avatar zeka123

    zeka123

    Broj poruka: 387

    Prijavi adminu

    PBTAB

    zeka123

    purple13

    korni

    Elisa drago mi je da je prošlo i da je malena dobro 🙂
    Purple jel pao gin tonic? 🤭
    Zeka zubic s dva mj 🥴🙈
    Izgurali smo cjepljenje, stavili odmah frescopad, taj i drugi dan je malo više bila njurgava, plačljiva, ali bez temp 🤗 nalazi su nam dobri, samo je hemoglobin malo niži pa ćemo to kontrolirati, i počeli sa hipp ar i ha1, ha1 joj se baš ne svidja, ali ar smaže bočicu od 120 ml 🥳
    Isto puno slini, šaka joj je stalno u ustima

    Nazdravila sam s nekim likerom i popila casu vina kasnije.🤭 ipak sam isla na blaze varijante da ne bi noge otkazale nakon skoro godisnje apstinencije 🤣🙉
    Ali party je bio odlican, bas smo se isplesali, a bebac i baka su se druzili tj spavali 😁😁🥰
    Super da vam je tak dobro proslo cijepljenje 😎
    Koliko sam skuzila, bebi su vadili krv? Mome nisu nijednom (samo u bolnici nakon rodenja) 🤔🤔
    I ne znam mu ni krvnu grupu, to mi je bas blesavo…
    Zekai mi smo tjedan dana prije nego je napunio 2mjeseca skuzili da se zubici dolje bijele.. pedijatrica rekla da su to izdanci zuba, ne izbijaju jos, ali nekim bebama mogu i tako rano… a neki budu krezubi dugo 🤣
    Pa mislim..čudi se žena kao da sam ne znam šta rekla. Sve je moguće.
    Nije mi ovoj bebi što sam rodila izašao prvi zubić već prvoj curici 😊 ! Ali zato smo drugi čekali dosta dugo 😂 !!
    Ima i toga svakako…jedna mama je baš nedavno pisala u grupu da ima curicu od godinu dana i da još nema niti jedan zub 🙈
    Ne čudi se žena nego se žena zajebava, malo sarkazma i zezancije nikog nije ubilo 🙈 nemojte se palit na nebitne stvari gospođo 😜 kaj se mene tiče mogu mu zubi izaci i u trbuhu, nebitno, bitno da su nam svima djeca zdrava ❤️

    Vidjelo se iz tvog komentara šta misliš o ranim izbijanjem zuba s obzirom da si gore ženi odgovorila da je rano da krenu. Tako da je to još jedna dezinformacija pored one da majčino mlijeko nije dovoljno jako pa da je beba bila gladna ;) 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20;104/st/20240802/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/852b/preg.png

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 987

    Prijavi adminu

    Sreća2012

    Cure jel se smije jesti tu i tamo tuna dok se doji? I skoljke?

    Smiješ,  posebno ako je naša tuna,  one nemaju toliko žive.. 
    A školjke ja izbjegavam zbog mogućeg trovanja najviše... ja bih pričekala.. 

    7. Mpo pokusaja - Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💖

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.