Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    Leeloo101

    Sreća2012

    Cure jel se smije jesti tu i tamo tuna dok se doji? I skoljke?
    Smiješ, posebno ako je naša tuna, one nemaju toliko žive..
    A školjke ja izbjegavam zbog mogućeg trovanja najviše… ja bih pričekala..

    Ne bi se ni ja usudila školjke. Doduše ja sam izbacila čak i mliječne proizvode jer su potencijalni alergen 😐

  • Avatar Johicaa

    Johicaa

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Zenice u čemu vam spavaju bebice sad kad je malo zahladilo po noci?

    🌸'90, AMH 12,10
    🐝'89, Retrogradna ejakulacija
    1.IVF/ICSI 7/22. - Dobili 5❄️ 1. i 2. Fet Beta 0 (4❄️).
    Fet 3. 12/23., 1❄️ 6dpt +, 11dpt Beta 510, 13dpt 1050, Uzv. 14.02 ...🌈👶🏻 Baby boy R 21.08

  • Avatar pistacija13

    pistacija13

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    Ja sam pitala svoju savjetnicu za dojenje trebam li izbjegavati nesto od hrane. Savjetovala mi je da ne, da jedem sve i eventualno pratim smeta li nesto bebi pa po potrebi korigiram/izbacim. Na nista mi se do sada nije bunio. Jela sam i tunu i brdo druge ribe, sve je bilo okej. Naravno u razumnim kolicinama i termicki obradjenu. Skoljke nisam.
    Johica, moj je jos sinoc bio u kratkom bodiju i carapicama, veceras sam ga stavila u kombinezon dugih rukava sa stopicama. Mi smo u stanu i jos je toplo dosta unutra.
    A inace bas sam danas spremila tri lagane vrece za spavanje koje sam bila kupila i priredila, sve ih je prerastao a da nikad u njima nije ni spavao 😂 za do 3 mjeseca su, ali on ce meni uskoro na velicinu 74. Wtf, kak je to moguce??? Ima li jos krupnijih bebica? 😊🥰

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 1049

    Prijavi adminu

    Johicaa

    Zenice u čemu vam spavaju bebice sad kad je malo zahladilo po noci?

    Moj spava u pidžamici ono kao kombinezon i pokrijem ga dekom, ali planiram kupiti vrecu za spavanje bez rukava da imamo 🙂
    Pistacija moj ima 2 mj i trenutno smo na velicini 74, ali to ti je za muske normalno, ne smije ih nista dolje stiskati kod jajceka 🙈☺️

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar Johicaa

    Johicaa

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    pistacija13

    Ja sam pitala svoju savjetnicu za dojenje trebam li izbjegavati nesto od hrane. Savjetovala mi je da ne, da jedem sve i eventualno pratim smeta li nesto bebi pa po potrebi korigiram/izbacim. Na nista mi se do sada nije bunio. Jela sam i tunu i brdo druge ribe, sve je bilo okej. Naravno u razumnim kolicinama i termicki obradjenu. Skoljke nisam.
    Johica, moj je jos sinoc bio u kratkom bodiju i carapicama, veceras sam ga stavila u kombinezon dugih rukava sa stopicama. Mi smo u stanu i jos je toplo dosta unutra.
    A inace bas sam danas spremila tri lagane vrece za spavanje koje sam bila kupila i priredila, sve ih je prerastao a da nikad u njima nije ni spavao 😂 za do 3 mjeseca su, ali on ce meni uskoro na velicinu 74. Wtf, kak je to moguce??? Ima li jos krupnijih bebica? 😊🥰


    Masala momcica pravo napreduje🩵 i moj sad vec ima 57 cm rodio se sa 54 . Ima i on vrece ljetne isto za do 3mj. pa se razmisljam da ga nocas stavim u bodi dugih rukava, hlacice stopalice i vrecu. Baka mi sugerira debelu deku a meni nesto previse to za 19-20C ( ako bi nju slusala ona bi mu i kapu u kuci stavljala🤣) i stan je i kod nas jako topal. Namjeravam kupit i zimske vrece ne svidja mi se ideja debelih deka i jorgana po noci.

    🌸'90, AMH 12,10
    🐝'89, Retrogradna ejakulacija
    1.IVF/ICSI 7/22. - Dobili 5❄️ 1. i 2. Fet Beta 0 (4❄️).
    Fet 3. 12/23., 1❄️ 6dpt +, 11dpt Beta 510, 13dpt 1050, Uzv. 14.02 ...🌈👶🏻 Baby boy R 21.08

  • Avatar pistacija13

    pistacija13

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    Pbtab, a onda dobro, vec sam mislila da je moj neki gigant 😂 
    Johice, bome isto! I moj rodjen s 54, a za tri tjedna imao 57 💙 stavi kako si planirala, najbolje kako ti osjecas da treba. Bunit ce se ako mu bude hladno ili vruce 😊 a i ja nisam za neke deke preko noci, pocinju se migoljiti pa da se ne poklope s njima

  • Avatar purple13

    purple13

    Broj poruka: 480

    Prijavi adminu

    pistacija13

    Ja sam pitala svoju savjetnicu za dojenje trebam li izbjegavati nesto od hrane. Savjetovala mi je da ne, da jedem sve i eventualno pratim smeta li nesto bebi pa po potrebi korigiram/izbacim. Na nista mi se do sada nije bunio. Jela sam i tunu i brdo druge ribe, sve je bilo okej. Naravno u razumnim kolicinama i termicki obradjenu. Skoljke nisam.
    Johica, moj je jos sinoc bio u kratkom bodiju i carapicama, veceras sam ga stavila u kombinezon dugih rukava sa stopicama. Mi smo u stanu i jos je toplo dosta unutra.
    A inace bas sam danas spremila tri lagane vrece za spavanje koje sam bila kupila i priredila, sve ih je prerastao a da nikad u njima nije ni spavao 😂 za do 3 mjeseca su, ali on ce meni uskoro na velicinu 74. Wtf, kak je to moguce??? Ima li jos krupnijih bebica? 😊🥰

    Je li moguce da reagira na mlijeko jako brzo? Bila sam neki dan popila ledenu kavu oko 9 i u 11 je sisao i cijeli faking dan je plakao i prdio. 😒 jedino mi pada na pamet da mu je to zasmetalo jer iduce dane je sve opet normalno. Inace ne pijem mlijeko, ali jedem sir i maslac i namaze i nista mu to ne smeta.
    I moj mali je velik, ima preko 7kg. Od robice je nesto jos 68, a nesto 74. 😎🙉
    Johica danas je u pidjamici dugih rukava bez stopala i ljetnoj vreci. 🥰

    2x missed ab
    Pai/mthfr homozigot - clexane 0.4
    💙Baby boy 🤩

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    purple13

    pistacija13

    Ja sam pitala svoju savjetnicu za dojenje trebam li izbjegavati nesto od hrane. Savjetovala mi je da ne, da jedem sve i eventualno pratim smeta li nesto bebi pa po potrebi korigiram/izbacim. Na nista mi se do sada nije bunio. Jela sam i tunu i brdo druge ribe, sve je bilo okej. Naravno u razumnim kolicinama i termicki obradjenu. Skoljke nisam.
    Johica, moj je jos sinoc bio u kratkom bodiju i carapicama, veceras sam ga stavila u kombinezon dugih rukava sa stopicama. Mi smo u stanu i jos je toplo dosta unutra.
    A inace bas sam danas spremila tri lagane vrece za spavanje koje sam bila kupila i priredila, sve ih je prerastao a da nikad u njima nije ni spavao 😂 za do 3 mjeseca su, ali on ce meni uskoro na velicinu 74. Wtf, kak je to moguce??? Ima li jos krupnijih bebica? 😊🥰
    Je li moguce da reagira na mlijeko jako brzo? Bila sam neki dan popila ledenu kavu oko 9 i u 11 je sisao i cijeli faking dan je plakao i prdio. 😒 jedino mi pada na pamet da mu je to zasmetalo jer iduce dane je sve opet normalno. Inace ne pijem mlijeko, ali jedem sir i maslac i namaze i nista mu to ne smeta.
    I moj mali je velik, ima preko 7kg. Od robice je nesto jos 68, a nesto 74. 😎🙉
    Johicadanas je u pidjamici dugih rukava bez stopala i ljetnoj vreci. 🥰

    Ja sam za svaki slučaj izbacila jer sam jednom pojela lazanje s puno bešamela i cijeli dan je vrištala 😐
    Sad, je li to ili nije ne znam ali nisam htjela riskirati.
    Inače, imate jakoooo jakoooo fino Alpro zobeno mlijeko ali ono Barista koje je baš kremasto, toliko mi je fino da mi je kava stoput bolja s njim nego običnim kravljim .baš sam se navukla 😅

  • Avatar pistacija13

    pistacija13

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    purple13

    pistacija13

    Ja sam pitala svoju savjetnicu za dojenje trebam li izbjegavati nesto od hrane. Savjetovala mi je da ne, da jedem sve i eventualno pratim smeta li nesto bebi pa po potrebi korigiram/izbacim. Na nista mi se do sada nije bunio. Jela sam i tunu i brdo druge ribe, sve je bilo okej. Naravno u razumnim kolicinama i termicki obradjenu. Skoljke nisam.
    Johica, moj je jos sinoc bio u kratkom bodiju i carapicama, veceras sam ga stavila u kombinezon dugih rukava sa stopicama. Mi smo u stanu i jos je toplo dosta unutra.
    A inace bas sam danas spremila tri lagane vrece za spavanje koje sam bila kupila i priredila, sve ih je prerastao a da nikad u njima nije ni spavao 😂 za do 3 mjeseca su, ali on ce meni uskoro na velicinu 74. Wtf, kak je to moguce??? Ima li jos krupnijih bebica? 😊🥰
    Je li moguce da reagira na mlijeko jako brzo? Bila sam neki dan popila ledenu kavu oko 9 i u 11 je sisao i cijeli faking dan je plakao i prdio. 😒 jedino mi pada na pamet da mu je to zasmetalo jer iduce dane je sve opet normalno. Inace ne pijem mlijeko, ali jedem sir i maslac i namaze i nista mu to ne smeta.
    I moj mali je velik, ima preko 7kg. Od robice je nesto jos 68, a nesto 74. 😎🙉
    Johicadanas je u pidjamici dugih rukava bez stopala i ljetnoj vreci. 🥰

    Moguce, zapravo najvise zene prijavljuju da se bebe bune na kravlje mlijeko. Ne znam, ako imas hrabrosti mozes probati jos jednom nesto pojesti ili popiti s mlijekom pa ces vidjeti hoce li biti ista stvar ili mu je nesto drugo tad zasmetalo...
    Tako sam ja jedan dan na pocetku jela paradajz i kecap i on bio kenjkav taj dan. Onda sam kao izbacila na jedno vrijeme i neki dan jela opet. Nije se bunio. Sad jel do hrane ili mu se kenjkalo zbog neceg drugog, ne znam. Ali znam da sad normalno jedem paradajz i sve od njega 😅

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    Je li se nekome dogodilo da bebica nije piškila cijelu noć? Znači okupali smo je sinoć oko 9 i zaspala je oko 9 ipo, juuttos da ću joj promijeniti pelenu, suha skroz, čista, kao kad sam joj tek stavila. I taman joj skinem, počne piškiti onako gola 🥲
    Prije toga je plakala kao da je muči nešto, par puta prdnula, računam plinovi. Ali čim se popiškila prestala je plakati, i to je baš dosta piškila, namočila cijelu onu podlogu 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.