Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sreća2012

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Bilo je cijelo vrijeme, al variralo od 50-65 i jedan je bio 72. 
    Samo je stvar sto mene nista nije bolilo…
    Nadam se i ja da ce brzo nesto krenut, al ko zna

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 787

    Prijavi adminu

    Leptirko wohoooo! 🥂 barem se nesto pokrenulo! pratimo razvoj situacije 🫡
    Sreca2012 pa ocito i jesu trudovi. Ne boli te bas nista? 
    Nada idete kuciiii🩷 bas lijepo 

    Ja sam predvecer na uzv-u i ctg. Danas me mrvicu nesto iza u ledima nisko bolucka, ali nista strasno. 

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy

  • Sreća2012

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    laurell

    Leptirkowohoooo! 🥂 barem se nesto pokrenulo! pratimo razvoj situacije 🫡
    Sreca2012pa ocito i jesu trudovi. Ne boli te bas nista?
    Nadaidete kuciiii🩷 bas lijepo
    -
    Ja sam predvecer na uzv-u i ctg. Danas me mrvicu nesto iza u ledima nisko bolucka, ali nista strasno.

    Zabolilo me par puta da sam morala sjesti jer sam bila u hodu tad. Tj zabolilo me pa nakon nekih par sati opet i to je to. A ovako osjetim menstrualnu bol, zatezanje i pritisak dole
    Al na ctg kad se to ocitavalo nisam osjetila nikakvu bol.. bilo mi je stalo sve dva dana i jucer me zabolilo opet

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

  • Avatar Haru

    Haru

    Broj poruka: 733

    Prijavi adminu

    Nada, čestitam na bebici! ☺️🥰 Uživajte kod svoje kuće! 
    .
    Sreća, meni je tako pokazivalo na ctg-u prije nego su me ostavili u bolnici, ali sam ja to pripisivala pomicanju djeteta, a ne nekakvim trudovima. 😅 Svejedno je na kraju ispalo da jesu bili trudovi i za manje od 24h beba je bila tu. 
    .
    Cure, ja sam danas u Lidlu kupila nosiljku za 30€. Mislila sam ne vrijedi mi trošiti velike novce ako se neće htjeti nositi. Nismo ju još probali, ali vidjet ćemo ovih dana kako joj se sviđa. 

    '21. 💙
    '24. 💛

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1786

    Prijavi adminu

    Leptirko počelo pomalo 🥰 sretnooo 🍀
    Nada i moja je izgubila, kazu da je okej 10% od početne tezine izgubiti.. sad će ona navaliti na mlijeko i za čas će to vratiti 🤗 drago mi je da idete doma 🥰
    Sreća meni je na ctgu preko 80 očitavalo već 10ak dana prije termina i kod mene se ništa nije dogadjalo.. drzim fige da kod tebe ipak kreće i da je beba uskoro tu 🥰
    Haru baš me zanima kakva je nosiljka. Javi dojmove 🤗
    Kod nas neki ludi dani, svaki dan je potpuno drukciji 😅

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1274

    Prijavi adminu

    purple13

    Nada23i nama su u bolnici dali dohranu zadnju noc jer je 250gr izgubio pa da ne moramo ostati, ali to nije poremetilo sisanje. Doma mu nisam davala dohranu, samo sisa i dan danas. I raste ko gljiva 😅😅
    Bez brige, vjerujem da oni sebi "navuku" mlijeko.. bar je tako namA bilo 😘😘

    Super, to mi je drago čuti. 😊 Nadam se da će i kod nas tako biti 🥰

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1274

    Prijavi adminu

    korni

    Leptirkopočelo pomalo 🥰 sretnooo 🍀
    Nadai moja je izgubila, kazu da je okej 10% od početne tezine izgubiti.. sad će ona navaliti na mlijeko i za čas će to vratiti 🤗 drago mi je da idete doma 🥰
    Srećameni je na ctgu preko 80 očitavalo već 10ak dana prije termina i kod mene se ništa nije dogadjalo.. drzim fige da kod tebe ipak kreće i da je beba uskoro tu 🥰
    Haru baš me zanima kakva je nosiljka. Javi dojmove 🤗
    Kod nas neki ludi dani, svaki dan je potpuno drukciji 😅

    Hehe, nadam se. Uglavnom, stalno sisa i dobro vuče pa Ce si valjda navuci dovoljno mlijeka. Da, do 10% je ok pa je Jos u granicama normale. 
    A sto se tice ludih dana, bitno da nikada nije dosadno 😅

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1274

    Prijavi adminu

    Haru hvalaaaa ti 🥰
    Laurell ma najljepše je kući ❤️
    Sreća bome kod tebe je pitanje trenutka. Neka sve prođe sto brže i dobro 🥰

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 787

    Prijavi adminu

    Evo i nas s pregleda. Zatvorena i dalje 🥲. Na ctgu se opeeet malo uspavao, ali uredan. Ima 3100g. I potvrdio je ono za bubreg da jedan malo odstupa u velicini i da treba na ultrzvuk pri rodenju. I to je to. Cekanje 🙈🫠

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy

  • Avatar Johicaa

    Johicaa

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Drage mamite danas nam se rodio Roko, nasa dugica i dugo cekana sreca 3450gr i 54 cm dug. 🥹
    Meni je definitivno bio pukao vodenjak nakon sto je izasao sluzni cep i ostavili su me da primim antibiotik. Tokom noci su poceli lagani trudovi da bi ujutro kroz 7h aktivnog poroda stigao. Za sada me paze jer sam kolabirala nakon sivanja, upoznali smo se kratko totalna zaljubiška 😍♥️

    🌸'90, AMH 12,10
    🐝'89, Retrogradna ejakulacija
    1.IVF/ICSI 7/22. - Dobili 5❄️ 1. i 2. Fet Beta 0 (4❄️).
    Fet 3. 12/23., 1❄️ 6dpt +, 11dpt Beta 510, 13dpt 1050, Uzv. 14.02 ...🌈👶🏻 Baby boy R 21.08

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.