Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Takica

    Takica

    Broj poruka: 468

    Prijavi adminu

    Thinkpurple hvala na info 🤗, a bitno da je sve spremno i da su ti matorci uspjeli uletiti sa curicom koja je uskoro starija seka🤩
    SAYuRI e zeno nek si se javila da si  jos 2u 1 zabrinuli se svi . Jos da nam se lighblue javi da je sve ok.
    Lalalend nisam draga imala tih problema a meni je bebica od 25 nedelje glavicom dole i nisko a sad se poslije 30 nedelje podigla i ona i posteljica 🥰pozz za sve na jesenjim bebama vi ste sledece nakon nas a vidis kako imamo vec puno ovdje bebica.🥰
    Miracle ista situacija i kod mene trutic pravi , nisam malo kg ni dobila- 9 do sada ali mene muci znojenje…bas se intenzivno znojim sto ranije nije bio slučaj a sjecam se da su se zenice ranije zalile na slično..  al bar je sad toplo pa mokre kose izadjem vani pa mi lijepo🤣 
    Bambi27zg nek si ti spakovala sve da je na mjestu. Meni je cilj to završiti sledeci vikend. 
    MareiKate zao mi je zbog psa nadam se da i vi i klinci to dobro podnosite..ja i sad kad vidim sličicu svoje kujice koja je uginula zbog torzije želuca se rastuzim a proslo je 5 godina. Bive sve dobro sutra na pregledu i cervix ce biti ok🤗
    Vanila jbm misa pa pored svega sto te muci jos i ta probava nikako da se reguliše, ali bitno da ima manje kontrakcija drzim fige da sve bude ok. Jesu radili cervikometriju sta kazu koliki je cervix? 
    Ally draga sta kazu kod tebe za zrelost posteljicekolocinu plodne vode?  Kad je meni bila p.previa na pocetku svako malo sam imala krvarenje i smedjarenje koje je bilo  posljedica položaja posteljice i tako su se stvarali hematomi tu. Znam da je smor i vruće i tesko u bolnici ali tu imas najviše sanse za dočekati svoje ciljne nedelje🥰🥰
    Mom mi imamo dva imena od početka koja krijemo od svih🤣 jer imam bliske prijatelje u okolini koji su cijelu trudnocu govorili jedno ime i na kraju dali drugo jer im bebica ne lici na to ime pa zato cutimo🤭🥰

    10/2022 Bahcceci, PGD zadovoljavajuci.FET 21.11. Beta 02.12.(104),4.12(210),6.12(518)UZV 6+0❤. Qualified 360 uredan. Stize nam devojčica 💗 [tickerfactory.com]

  • Avatar Vesca

    Vesca

    Broj poruka: 412

    Prijavi adminu

    I ja sam sutra na pregledu…. 😄 
    Isto sam navalila na breskve ko da mi je zadnje. Jel lubenica ikakva? Nekako mi rano za njih pa ne kupujemo, al ako je imalo jestiva sutra ću se počastiti. Inače danas sam bila koma volje, želim roditi. Ne mogu više 😂 pogotovo nakon najave u četvrtak kako ću uskoro. Strpljenje su mi odnesli s tom rečenicom 😅

    👩32 god (Hashimoto/hipo, IR, PCOS)
    🧔 31 god
    Histeroskopija 11/21 (uterus arcuatus)
    1) 12/21. AIH odgođen
    2) 1/22 AIH➖
    3) 6/22 AIH ➖
    9/22 ➕
    1.7.23. stigla curka 😇💖

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Takica

    Takica

    Broj poruka: 468

    Prijavi adminu

    Bome Vesca, Ruža, Belinda su opasno zagazile u siguran termin pa se mogu očekivati lijepe vijesti sledece sedmice.  
    Kome se žuri,  jedan stari prof na Medicinskom fakultetu je forsirao čaj od lista maline, datule one sveže do 5 komada, stepenice i vežbe napinjanja ko smije naravno nakon 37 nedelje ne ranije. Masaža medjice se takodje spominje ali nikako mi nije jasno kako se zenice dohvate da uspiju da se masiraju 10 - 15 min u jednom položaju 🤣 nisam pokušala jer se i to preporučuje tek nakon 37 ali znam da su u skolici za trudnice pokazivali tehniku na modelu.  
    A sex jel neko probao za podsticanje porođaja 🤭🤭🤭

    10/2022 Bahcceci, PGD zadovoljavajuci.FET 21.11. Beta 02.12.(104),4.12(210),6.12(518)UZV 6+0❤. Qualified 360 uredan. Stize nam devojčica 💗 [tickerfactory.com]

  • Avatar Nefertiti

    Nefertiti

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Mom ja idem u srijedu na carski, pa još nemamo ime 🙈 pisala sam ono prije kako moja starija želi da se seka zove Kolinda 😂 e pa i dalje je zapela za Kolinda 🫣 mislim, naravno da ne bude Kolinda, ali stvarno moramo smisliti neko ime, iako sam sad u mislima samo na tu srijedu i najvažnije mi je da sve dobro prođe, a lako za ime…
    ……
    Sve smo na lubenici 😉 i ja danas pojela jedno 6 šnita

    Termin: 4.7.
    Stiže curica ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar mom.I

    mom.I

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Ime. Cure, malo ste me utješile da ipak nije samo moja beba bezimena još uvijek 😅
    Za kćer sam imala 2 imena koja su mi se sviđala, ali eto, ni ona nije ličila na Rahelu pa je izbor pao na ovo drugo. Nadam se da će nam i malac ličiti na neko ime ako ne postignemo neki dogovor do poroda 😅
    .
    Nefertiti, ajme, sjećam se male Kolinde 😂😂
    Kakvo uzbuđenje kad imaš točan datum poroda 🤗 jesi spremna ti, sve za bebu?
    .
    Vesca, pomislila sam da si rodila od zadnjeg javljanja jer si rekla da si i osjetila trudove, ali malena se ne da van znači.
    Sretno na pregledu 😊
    .
    Ja sam od početka trudnoće primorana prakticirati ovu metodu sa stepenicama jer živimo na 4. katu bez lifta pa svaki dan par puta dolje-gore, mjesec dana otvorena za prst, a u petak na pregledu cerviks čvrst, trudova nema. Kod mene očito to ne radi. Imam osjećaj da ću ostat trudna 14 mjeseci, a dosta mi je više 😅😅

    L 💝 2013. | and in this world, she is my world |
    V 💙 2023. | we made a wish and you came true |

    [tickerfactory.com]

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Jutro cure,

    I meni je moja dr rekla da misli da cu roditi par tjedana ranije, a ja presisala termin tako da uzmite to s rezervom…
    Ni moj mali nema ime …

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 522

    Prijavi adminu

    MareiKate zao mi je zbog njuskice 🤍
    Nefertiti a Linda? Da ispunite zelju kceri (kolko tolko) 😛🤭 
    Mi imamo ime, od kad smo saznali da je curka, odmah smo se dogovorili, tako ju zovemo i svi znaju. 💜
    Takica ja sam danas 36tt, krenula s cajem za vikend, ali ne znam koliko ce pomoci jer se jedva natjeram jednu salicu, ko je vidio piti caj usred ljeta 🙈 ne znam uopce kud da ga uguram u “raspored”, probala sam navecer i ne pase mi, probat cu ga piti ujutro. Ista stvar mi je s onim cajevima za dojilje nakon poroda jer nisam neki fan cajeva i jos je ljeto 😖
    A seks, koliko smo ukoceni od straha, sumnjam da bi to ista pomoglo, bolje se primit stepenica, pilates lopte i ribanja kuce 😅 nisam sad jos nista forsirala, strasno me zanima pregled koji je za tjedan dana, a imam osjecaj da se nesto desava jer unazad tjedan dana imam menga bolove povremeno. Pa sad, vidjet cemo jel to ikakav znak. 
    Sretno cure na pregledima danas 😊

  • Avatar Butterfly00

    Butterfly00

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Jutro cure,
    Ni naša mala nema još ime 🤣🤣 šta god ja predložim mužu se ne sviđa i obrnuto, užas. Imamo rezervno ime od kćeri, ali u zadnje vrijeme dosta naših poznanika i općenito ljudi je dalo to ime, pa mi valjda nije više to to. Ali eto, ako ne skontamo u ovih par tjedana, bit će svega 🤣🤣
    Thinkpurple nemam pojma šta bi onaj dan, možda kombinacija sparine, slabog apetita a možda i tlak. Tlak mi je kako kad, nekad nizak, nekad je normalan 🤷‍♀️🤷‍♀️ i stomak me zna bolit podosta, dosta se stvrdne pa boli, i tako je u biti krenulo, pa sad pazim s tim stepenicama.
    Kod nas krenule neke žešće vrućine i sparine, pa dišem na škrge ne spavam po noći kako treba, točno nemam pojma kako ću do kraja 🤣🤣 otkako znam za sebe ne podnosim vrućine, a sad pogotovo 🤢
    Cure u bolnici i doma na mirovanju, držite se, brzo će sve proći i bit u redu ❤️❤️ 

    🚶🏽‍♀️31 🚶‍♂️ 35
    👧🏼 4

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ally007

    Ally007

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Thinkpurple, Takica- Pa doktori ne kažu ništa na to krvarenje, osim da moram zvoniti kad god se krv izlije u wc ili imam veliki svjezi ugrušak (sto je praktički svaki dan sad). Nekako sam se nadala da će stat pa da ćemo doc do onak smećkaste krvi, al nis. Neki dan koliki sam koagulum izvukla sam doslovno mislila da posteljica ide van. Pa mi onda svaki put naprave CTG, a rade ga i svako jutro. Jucer mi je dr radila abdominalni UZV, za neku zrelost posteljice se nije izjašnjavala, kaze da su protoci u redu, i da dijete napreduje (to mi je bio glavni strah s obzirom na tu jadnu posteljicu), sad valjda ima oko 2300 g. Rekla je da s obzirom na sve razmišlja da me porodi čim napunim 34 tj, da se ne bi desilo da iskrvarim. (sad sam po njima 33+4),al da se još mora posavjetovati. Prvo je bilo da ćemo čekati koliko god je moguće. A nemam pojma, dosta mi je svega, i svakog odlaska na wc. Btw. ni mi nemamo definitivno ime. Svima će nam bebe ostat bezimene u radjaoni 😂
    MareiKate - baš mi je žao zbog psa 😔
    Sayuri- dobro da si se javila da znamo da si ok, jos čekamo Lightblue
    Afrodita- baš mi je drago da si te pustili doma i da je sve ok
    Vanilla - drzim fige i za tvoj skori odlazak doma i da glupe kontrakcije prestanu.
    Zavidim vam za lubenice, bas mi se jako jede sad. 

    👨‍🦱 35g, oligoteratoastenozoospermia
    👱‍♀️35g, endometrioza, 2x operacija, niski AMH, visoki FSH
    08/2022- uspjeli dobiti 2 zigote u prirodnom cikusu
    09/2022- vraćanje 1.blastociste ❌
    11/2022-vraćanje 2.blastociste 🥳

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nefertiti

    Nefertiti

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Ally odmah javljaju svojima da ti danas lubenicu donesu u bolnicu 😉🤣
    …..
    Jesam spremna? Nisam. Za bebu je sve spremno, ali ja nisam nikako. Ne mogu vjerovati, uzbuđena sam jako, ali me i strah, trnu mi ruke, neka mučnina, slabo jedem, stalno na WC-u, ne spavam pa skoro uopće
    ……
    I ja sam 4.kat bez lifta, preteško mi je sad penjati se gore, a tek poslije carskog 🫣 za carski ne preporučuju stepenice bar 2 tjedna, a ja se moram do gore popeti 
    …….
    Vidiš Linda nije loša ideja za ime 😉

    Termin: 4.7.
    Stiže curica ❤️

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.