Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Cure, hvala na lijepim riječima za pesicu. 
    Lubenica, ajme meni, ne usudim ju se jesti jer ionako idem non stop na WC, ali morat ću reći mužu da nam uzme malo 😊 i ja žudim za njom već danima ali se nisam usudila uzeti da se ne razočaram. Ja u biti više volim dinje, jer njih znam prepoznati jel valjaju ili ne a lubenice kupujem na blef.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 731

    Prijavi adminu

    Jutro cure, sretno svima danas na pregledima🎉💪
    Nefertiti Linda mi je prekrasno ime.
    Mareikate zao mi je zbog psa, znam koja je to tuga.
    Sayuri- drago mi je da je sve ok kod tebe. Bila mi je sestra u Sarajevu za vikend i poslala sam je u lindex po neke stvarcice. Preslatko je sve tamo, da ga ima u Zg bankrotirala bi.
    Lubenice- ja sam do sad uzimala u Lidlu one ko baby i bile su fine slatke. Sad samo ananas napadam.
    Mozak mi je danas kasa opce ne znam sto sam jos htjela komentirat.
    Spremam se za pregled, sinoc su krenuli menstrualni bolovi pa sad jedva cekam da vidim dal se sta pokrenulo.

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Thinkpurple ma ti si sad mirna, kad bude i šta bude, bit će ok! Možda nam i ti budeš prva sa iskustvom sa sv duha 😁
    Ja danas išla kupit par stvarčica da ubijem nervozu pred pregled koji je u 13 i uzela si neki smothie usput za popiti pa sam se sjetila podijeliti svoj must have u pakiranju za bolnicu: znači nakon poroda žeđ je baš jaka. Uvijek imam one neke vitaminske vode i uvijek si spakiram u kofer velike količine dječjih voćnih pirea, onih za cuclanje. To može stajati, nema brige da će se pokvariti a tako dobro dođe u bolnici za osvježiti a i nije loše za probavu nakon poroda …

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 516

    Prijavi adminu

    Thinkpurple  ja baš mislim da ti opet nećeš dočekati bolnicu nego da ćeš prije 
    MareiKate joj baš mi je žao za psića. I mi ga imamo i sama pomisao na to mi je grozna 😭
    Sayuri super da je sve dobro kod tebe i da uživaš na kavicama. Javi nam se češće ako stigneš, samo da znamo da je sve ok.
    Cure u bolnici nadam se da će sve biti dobro 🥰 
    Ja tučem po nektarinama ove godine, baš su mi top. Lubenicu ne volim 🤔 Inače baš volim datulje i jela sam ih svaki dan i onda sam pročitala da se u T do jede pred kraj pa đe to lijepo streslo i odmah prestala 🤣
    Belinda nadam se da se nešto pokrenulo 🤞

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 516

    Prijavi adminu

    Nadam se da je u kod lightblue sve dobro. Cvit kako su curke? Jesi se oporavila malo?

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vesca

    Vesca

    Broj poruka: 412

    Prijavi adminu

    Meni je pregled danas bio samo vaginalno i bris uzela za streptokok. Otvorena jednako ko u četvrtak na hitnoj 😭 trudovi na ctgu puno rjeđi i slabiji. S tim da su me bolili vec na 50ak (ko menstrualni grcevi) , za razliku od onih prije koje na 100 nisam osjetila..
    Ne da se cura van, a mene strah da se još dodatno ne udeblja… 😅
    U srijedu opet ctg, a u ponedjeljak pregled. Ne da mi se po ovoj vrucini hodati toliko u Petrovu, al tjesim se da mi je termin mogao biti i kasnije pa bi morala cijelo ljeto ici 😂 (sorry cure s kasnijim terminima 😂) 

    👩32 god (Hashimoto/hipo, IR, PCOS)
    🧔 31 god
    Histeroskopija 11/21 (uterus arcuatus)
    1) 12/21. AIH odgođen
    2) 1/22 AIH➖
    3) 6/22 AIH ➖
    9/22 ➕
    1.7.23. stigla curka 😇💖

    [tickerfactory.com]

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 731

    Prijavi adminu

    Kod mene nista novo, zacementirana i dalje🙉🙈
    Al sve je uredno pa sam sretna. Pregled opet u srijedu a ako se nista ne promijeni inducirat ce u petak.
    Ajmo srijedaaaa🤞🤞🤞💪💪💪

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    belinda09

    Kod mene nista novo, zacementirana i dalje🙉🙈
    Al sve je uredno pa sam sretna. Pregled opet u srijedu a ako se nista ne promijeni inducirat ce u petak.
    Ajmo srijedaaaa🤞🤞🤞💪💪💪


    Belinda udri šetnju i sex 😊 pri čemu, nije poanta u samom sexu, koliko ja znam nego je sperma ta koja omekšava 😁 neka me ispravi netko ako griješim. I sve se to za čas promijeni, ja sam u prvoj trudnoći bila zacementirana, neki kažu sportski cerviks, ali se začas to od danas do sutra promijeni. 💪 Tako je bilo kod mene i kad je krenulo brzo je išlo.
    Ja s pregleda, svi moji strahovi otklonjeni: zatvorena, cerviks održan, glavica dolje gdje treba biti za porod, bebica se nasmijala na uzv, i ima malo preko 2200 😁 danas je moja ginekologica na GO pa mi je bila neka zamjenska, baš mi je godila promjena doktorice 😊

    [tickerfactory.com]

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 731

    Prijavi adminu

    MareiKate

    belinda09

    Kod mene nista novo, zacementirana i dalje🙉🙈
    Al sve je uredno pa sam sretna. Pregled opet u srijedu a ako se nista ne promijeni inducirat ce u petak.
    Ajmo srijedaaaa🤞🤞🤞💪💪💪

    Belinda udri šetnju i sex 😊 pri čemu, nije poanta u samom sexu, koliko ja znam nego je sperma ta koja omekšava 😁 neka me ispravi netko ako griješim. I sve se to za čas promijeni, ja sam u prvoj trudnoći bila zacementirana, neki kažu sportski cerviks, ali se začas to od danas do sutra promijeni. 💪 Tako je bilo kod mene i kad je krenulo brzo je išlo.
    Ja s pregleda, svi moji strahovi otklonjeni: zatvorena, cerviks održan, glavica dolje gdje treba biti za porod, bebica se nasmijala na uzv, i ima malo preko 2200 😁 danas je moja ginekologica na GO pa mi je bila neka zamjenska, baš mi je godila promjena doktorice 😊

    Znaci na pocetku i kraju se sexamo samo radi sperme🤣🤣🤣🤦‍♀️ 

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar mom.I

    mom.I

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Očito nikad ne možemo biti spremne, koliko god željele da porod što prije dođe.
    Ne znam za vas ostale, ali meni je bilo lakše prvi put, blaženo neznanje. Sad znam što me čeka i već me na početku uhvatila panika zbog kraja 😅
    .
    Drago mi je za dobre preglede 🤗
    .
    Belinda, tvoja bebica očito baš želi uživati kod tebe do zadnjeg dana. 😊 Kako se ti osjećaš? 

    L 💝 2013. | and in this world, she is my world |
    V 💙 2023. | we made a wish and you came true |

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.