Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 736

    Prijavi adminu

    Cordisoo to smo pricale o pokretanju pa je rekla dr da endokrini sustav upravlja otvaranjem odnosno hormoni: Zato tipa odnos, stimulacija bradavica itd zbog lucenja oxitocina mogu i ne moraju djelovat na otvaranje i trudove.
    Iako sam ja navalila i na ananas i datulje  a imam i loptu.
    Jedino hodanje sam smanjila i stepenice  jer mi curka ta plodna voda pa necu izazivat vraga.

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Belinda, ostavi se corava posla, rekla sam ti da cemo ti i ja za sime ostat🤣. Najstarije na temi a zadnjebcemo roditi🤣

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 736

    Prijavi adminu

    ružica

    Belinda, ostavi se corava posla, rekla sam ti da cemo ti i ja za sime ostat🤣. Najstarije na temi a zadnjebcemo roditi🤣


    🤣🤣🤣🤣
    Kod tebe isto nista ocito?

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Nista😃

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Robin_Daggers

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    Miracle2023

    Prijavljujem da je kupljen caj od lista maline, datulje nisam nasla, ananas cu mozda nekad kasnije. Ne znam jel vjerujem u to ili ne vjerujem, ali nista me ne kosta koristiti pa kako bude. Isto i masaza medjice. I pred sam kraj pojacana aktivnost. Bar znam da sam dala sve od sebe da porod prodje cim lakse. Kako vi?


    Datulja sam pojela mozda vrecicu, barem 6 ih treba “kao” na dan, ali meni je to previse slatko i nisam uspjela.
    Ananasa sam pojela skoro kilu jednu subotu prije poroda, nije upalilo. Ali mozda je bilo nekog efekta jer sam na svaki pregled dolazila sve otvorenija. I da radila sam jedno dva dana masaze dr. Kajinovica iz grupe Prirodan porod. Mozda je i to imalo nekog efekta, kazem, dosla sam u dnevnu bolnicu 5-6 cm vec otvorena i cerviks je nestao.

  • Robin_Daggers

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    belinda09

    Onda nemamo istu doktoricu, moja je V.K. Jos mi je bilo cudno po onoj situaciji da je to ona al opet vidla sam je 3 puta nije da je poznam.
    ——
    Cure koje ste rodile jel isla koja na inducirani i dal to onda cesce zavrsi carskim il ne mora bit?


    Ja sam isla na prvi inducirani i zavrsilo je prirodnim porodjajem. Ne mora biti da zavrsava carskim 

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 533

    Prijavi adminu

    Robin_Daggers

    Miracle2023

    Prijavljujem da je kupljen caj od lista maline, datulje nisam nasla, ananas cu mozda nekad kasnije. Ne znam jel vjerujem u to ili ne vjerujem, ali nista me ne kosta koristiti pa kako bude. Isto i masaza medjice. I pred sam kraj pojacana aktivnost. Bar znam da sam dala sve od sebe da porod prodje cim lakse. Kako vi?

    Datulja sam pojela mozda vrecicu, barem 6 ih treba “kao” na dan, ali meni je to previse slatko i nisam uspjela.
    Ananasa sam pojela skoro kilu jednu subotu prije poroda, nije upalilo. Ali mozda je bilo nekog efekta jer sam na svaki pregled dolazila sve otvorenija. I da radila sam jedno dva dana masaze dr. Kajinovica iz grupe Prirodan porod. Mozda je i to imalo nekog efekta, kazem, dosla sam u dnevnu bolnicu 5-6 cm vec otvorena i cerviks je nestao.


    To je super da si se toliko otvorila pred porod, a sad jel do tih “trikova”, tesko je znati. Vjerojatnost postoji tako da je bolje pokusati nego ne. To otvaranje si osjetila ili nisi? 

  • Avatar Afrodita06

    Afrodita06

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    Cvit čestitamo od ❤️! Svaka čast na 34+ TT, mogu misliti kako ti je već bilo na kraju. Želim ti da djevojčice što prije izađu iz inkubatora i da se što prije mazite u toplini svoga doma!
    Evo moji dječaci i ja se mazimo kod kuće koliko je to moguće obzirom na tempo.
    Vama žene majke kraljice želim što laške i brze porode.🤞❤️

    💃 ‘86. god. - AMH 6,2 pmol/l (08/21. AMH 7 pmol/l, 02/22. AMH 4 pmol/l) 🕺’84. god. ✔️
    02/22 IUI - beta 0, 9
    05/22 IUI - beta 0,1
    09/22 - 1. ivf (Decapeptyl, Gonal F, Ovitrelle)-> 5🥚-> 4 oplođene -> ET 2 blastice, 🐧🐧-> 1. Beta 11dnt - 267,3 -> 1.uzv 6+2 💓💓
    mini anomaly ✔️ amniocinteza ✔️ anomaly scan ✔️

    afrodita060606@gmail.com
    [tickerfactory.com]

  • Robin_Daggers

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    Miracle2023

    Robin_Daggers

    Miracle2023

    Prijavljujem da je kupljen caj od lista maline, datulje nisam nasla, ananas cu mozda nekad kasnije. Ne znam jel vjerujem u to ili ne vjerujem, ali nista me ne kosta koristiti pa kako bude. Isto i masaza medjice. I pred sam kraj pojacana aktivnost. Bar znam da sam dala sve od sebe da porod prodje cim lakse. Kako vi?

    Datulja sam pojela mozda vrecicu, barem 6 ih treba “kao” na dan, ali meni je to previse slatko i nisam uspjela.
    Ananasa sam pojela skoro kilu jednu subotu prije poroda, nije upalilo. Ali mozda je bilo nekog efekta jer sam na svaki pregled dolazila sve otvorenija. I da radila sam jedno dva dana masaze dr. Kajinovica iz grupe Prirodan porod. Mozda je i to imalo nekog efekta, kazem, dosla sam u dnevnu bolnicu 5-6 cm vec otvorena i cerviks je nestao.

    To je super da si se toliko otvorila pred porod, a sad jel do tih “trikova”, tesko je znati. Vjerojatnost postoji tako da je bolje pokusati nego ne. To otvaranje si osjetila ili nisi?


    Jedino u obliku menstrualnih grceva i to uglavnom jedino ujtro, kroz dan bi taj osjecaj nestao.
    Osjecaj je bio kao da cu svaki tren dobiti mjesecnicu.

  • Avatar bambi27zg

    bambi27zg

    Broj poruka: 517

    Prijavi adminu

    Cvit cestitke 🎈🎈🎈da se sto prije mazite i pazite doma! Svaka cast da si 4u1 dogurala do 35.tjedna 💪🏼 
    *
    Sayuri, Lightblue gdje ste nam? Nadam se da je sve pod kontrolom i ok 🤞🏼 
    *
    Meni su bila 2 🤪 dana, prvo sam s cet na pet spavala 3 sata i nista kasnije/kroz dan jer se tako nekako poslozilo, a onda s pet na subotu mrknula 11 sati 🙈 i bila prenaspavana 😂 
    Evo vratih se u normalni ritam tako da smo od pola 6 budni 😅 
    Vidim da nas ceka kisno-vruci tjedan - nadam se da bude blago 🤞🏼

    👩🏽33 Hashimoto, IR, neprohodan desni jajovod, histero mioma, missed ab 8 tt (9/21), laparo mioma
    🙎🏽‍♂️32 sve ok
    6/22 prirodni IVF, 1 prsnuo napravljena AIH 👎🏼
    10/22 stimulirani IVF; 11 🥚, 6 oplodeno, 1 blst, vracena 5.dan, beta 12 dpt 408,69
    Panorama 💙🍼 🏥 Petrova dr.V termin:19.7.
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.