Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Vanilla treba misliti pozitivno, to stvarno pomaže! Iako vjerujem da to u bolnici nije lako, ali gledaj na taj način da si tamo zato što vam bolnica trenutno pomaže da što duže budete 2u1. 
    Belinda haha očito joj je lijepo u trbuščiću 🤗
    Miracle ja kupujem datulje u Tvornici zdrave hrane od Nutrigolda, ful su mi fine.

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Landy

    Landy

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Možda je bila tema pa sam profulala, ali zna li netko do kad se tolerira da je bebač na zadak prije dogovora oko carskog? Na prošlom pregledu je bio na zadak iako je do sad stalno glavicom bio okrenut, i sad sam do 27. Na iglama da vidimo jel se vratio na glavicu🙄

    👨‍👩‍👧‍👦
    💃30
    🤵 33
    👧🏼 4
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Landy

    Landy

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Thinkpurple hvala na info, da ovo je baaaš za izluditi🙈😂

    👨‍👩‍👧‍👦
    💃30
    🤵 33
    👧🏼 4
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nefertiti

    Nefertiti

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Belinda mislim da se nas dvije svakako vidimo u rodilištu 😉 eto ja ću tamo biti od utorka, a valjda ćeš i ti doći tad kroz koji dan. Morat ćemo smisliti neku šifru za prepoznavanje 😁

    Termin: 4.7.
    Stiže curica ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 743

    Prijavi adminu

    Nefertiti

    Belinda mislim da se nas dvije svakako vidimo u rodilištu 😉 eto ja ću tamo biti od utorka, a valjda ćeš i ti doći tad kroz koji dan. Morat ćemo smisliti neku šifru za prepoznavanje 😁

    Dogovoreno! E a od ti je rekla doktorica K. da je na go?

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nefertiti

    Nefertiti

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Doktorica G misliš? Meni je ona bila do sad četvrtkom… Rekla je da ide sljedeći tjedan na godišnji i nema je  čini mi se do 1.7.

    Termin: 4.7.
    Stiže curica ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 743

    Prijavi adminu

    Onda nemamo istu doktoricu, moja je V.K. Jos mi je bilo cudno po onoj situaciji da je to ona al opet vidla sam je 3 puta nije da je poznam. 
    ——
    Cure koje ste rodile jel isla koja na inducirani i dal to onda cesce zavrsi carskim il ne mora bit?

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • cordis00

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Belinda cini mi se kao da si napisala da su ti rekli da se ne moze nista uciniti za pokretanje? Ili sam ja to umislila. U svakom slucaju, ja sam te dane puno hodala, skakutala na lopti, datulje sam isto jela odavno; eto ne znam jel ista pomoglo, ali sam “uspjela” dobit trudove 40+3 u nedjelju i rodila taj dan, a u ponedjeljak me cekao bris za covid i poslije hospitalizacija taj tjedan.
    Takica haha da i meni se cini da cemo mi sve ispratit, nekako smo medu zadnjima na temi😁. Na kraju cemo bodrit jedna drugu kad udemo u 37.tj sa skakutanjima. Ne znam zasto, al cini mi se da cu i ovu trudnocu malo produziti. Beba je jednostavno gore visoko i ja sam zatvorena skroz. I bas ti je bebica fino taman, mozda prodes i bez epiziotomije. Jesu ti rekli koliko bi mogla imat pri porodu? Moja je imala s 30 tj 1666 grama😅.
    Nefertiti a dr.G nije nista spominjala ljetni GO?😅
    Ja sam cijelo vrijeme mislila da cu kod nje ic te zadnje preglede od 20.07. nadalje pa se sad mislim, ako se vraca 1.7., mozda je planirala taman pocetak 8.mj opet ic kad je meni termin🙉🙉. A glupo mi zvati salter, kao da oni znaju kako je koji specijalist zaplanirao GO da se kod nekog drugog upisem.

    👩32g👨32g👧2.5g👶9mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nefertiti

    Nefertiti

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Aha, kužim, da, nije ista doktorica.
    A za inducirani, ne mora biti… Ja sam išla na inducirani i završila sam na carskom, ali zato što se beba iz položaja glavicom tijekom poroda okrenula poprečno. Baš mi je prekjučer susjeda išla na inducirani u Vinogradskoj u 41.tjednu i rodila je vaginalno i to relativno brzo, počeli su ujutro, rodila oko 14 sati 

    Termin: 4.7.
    Stiže curica ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nefertiti

    Nefertiti

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Cordisoo znam, da, baš zeznuto. Da ne bi ti završila kao ja, stalno kod nje i onda na kraju “odoh ja na godišnji”… Nije ništa rekla, a sumnjam da ti i oni na šalteru znaju. Meni nisu znali reći za sljedeći tjedan tko ostaje raditi, a tko ode na godišnji

    Termin: 4.7.
    Stiže curica ❤️

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.