Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    belinda09

    MareiKate

    belinda09

    Kod mene nista novo, zacementirana i dalje🙉🙈
    Al sve je uredno pa sam sretna. Pregled opet u srijedu a ako se nista ne promijeni inducirat ce u petak.
    Ajmo srijedaaaa🤞🤞🤞💪💪💪

    Belinda udri šetnju i sex 😊 pri čemu, nije poanta u samom sexu, koliko ja znam nego je sperma ta koja omekšava 😁 neka me ispravi netko ako griješim. I sve se to za čas promijeni, ja sam u prvoj trudnoći bila zacementirana, neki kažu sportski cerviks, ali se začas to od danas do sutra promijeni. 💪 Tako je bilo kod mene i kad je krenulo brzo je išlo.
    Ja s pregleda, svi moji strahovi otklonjeni: zatvorena, cerviks održan, glavica dolje gdje treba biti za porod, bebica se nasmijala na uzv, i ima malo preko 2200 😁 danas je moja ginekologica na GO pa mi je bila neka zamjenska, baš mi je godila promjena doktorice 😊
    Znaci na pocetku i kraju se sexamo samo radi sperme🤣🤣🤣🤦‍♀️


    🤣🤣🤣🤣

    [tickerfactory.com]

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 736

    Prijavi adminu

    mom.I

    Očito nikad ne možemo biti spremne, koliko god željele da porod što prije dođe.
    Ne znam za vas ostale, ali meni je bilo lakše prvi put, blaženo neznanje. Sad znam što me čeka i već me na početku uhvatila panika zbog kraja 😅
    .
    Drago mi je za dobre preglede 🤗
    .
    Belinda, tvoja bebica očito baš želi uživati kod tebe do zadnjeg dana. 😊 Kako se ti osjećaš?


    Pa brijem tocno kak si opisala za prvi put. Zivim u blazenom neznanju dan po dan. Al srecom nista me ne boli, nije mi tesko i sve je uredno tako da se nemrem bas ni zalit. A i mogu rec da mi je lakse kad znam da u petak kak tak dolazi

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vesca

    Vesca

    Broj poruka: 412

    Prijavi adminu

    belinda09

    Kod mene nista novo, zacementirana i dalje🙉🙈
    Al sve je uredno pa sam sretna. Pregled opet u srijedu a ako se nista ne promijeni inducirat ce u petak.
    Ajmo srijedaaaa🤞🤞🤞💪💪💪


    Ajmooo bebo vaaann 😂😂 eto već dvije bebe imamo zakazane ovaj tjedan 😍❤️
    Mom.I ja to tvrdim cijelo vrijeme. Orva trudnoća je baš lijep period. Nemaš pojma što te čeka znaš da će bolit, al ne zapravo koliko…. Lako se odmarat kad nemaš klince pored.. Ma baš treba uživati. I onda se ja nešto žalim 😅 šutit ću i čekat nadalje 😆

    👩32 god (Hashimoto/hipo, IR, PCOS)
    🧔 31 god
    Histeroskopija 11/21 (uterus arcuatus)
    1) 12/21. AIH odgođen
    2) 1/22 AIH➖
    3) 6/22 AIH ➖
    9/22 ➕
    1.7.23. stigla curka 😇💖

    [tickerfactory.com]

  • Avatar lalaland1991

    lalaland1991

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    Vesca

    Meni je pregled danas bio samo vaginalno i bris uzela za streptokok. Otvorena jednako ko u četvrtak na hitnoj 😭 trudovi na ctgu puno rjeđi i slabiji. S tim da su me bolili vec na 50ak (ko menstrualni grcevi) , za razliku od onih prije koje na 100 nisam osjetila..
    Ne da se cura van, a mene strah da se još dodatno ne udeblja… 😅
    U srijedu opet ctg, a u ponedjeljak pregled. Ne da mi se po ovoj vrucini hodati toliko u Petrovu, al tjesim se da mi je termin mogao biti i kasnije pa bi morala cijelo ljeto ici 😂 (sorry cure s kasnijim terminima 😂)


    Da da, sve mi s jesenskih beba smo nadrapale, a pogotovo mi koje cemo u osmom mjesecu biti u devetom mjesecu trudnoce 😅
    Al ne zalim se, barem mozemo obuci samo haljinu na sebe i japanke + sedmi sam vecinom na moru, a osmi planiram bit doma pod klimom, kuhati i smrzavati za postpartum ☺️ jedino me brine kako cu se kretati od vrucine da potaknem porod, mozda po zgradi haha, imam 9 katova 😂😂

    10.9. stigla naša ljubav ❤️

  • Avatar Vesca

    Vesca

    Broj poruka: 412

    Prijavi adminu

    lalaland1991

    Vesca

    Meni je pregled danas bio samo vaginalno i bris uzela za streptokok. Otvorena jednako ko u četvrtak na hitnoj 😭 trudovi na ctgu puno rjeđi i slabiji. S tim da su me bolili vec na 50ak (ko menstrualni grcevi) , za razliku od onih prije koje na 100 nisam osjetila..
    Ne da se cura van, a mene strah da se još dodatno ne udeblja… 
    Da da, sve mi s jesenskih beba smo nadrapale, a pogotovo mi koje cemo u osmom mjesecu biti u devetom mjesecu trudnoce 😅
    Al ne zalim se, barem mozemo obuci samo haljinu na sebe i japanke + sedmi sam vecinom na moru, a osmi planiram bit doma pod klimom, kuhati i smrzavati za postpartum ☺️ jedino me brine kako cu se kretati od vrucine da potaknem porod, mozda po zgradi haha, imam 9 katova 😂😂


    Joj sestra mi ima termin u kolovozu i klinca od godinu i pol kuci tako da donekle suosjećam …. 😅 Tek sad mogu pojmit kako je bilo mojoj mami s nama blizankama rođenima u rujnu 🫠🫣

    👩32 god (Hashimoto/hipo, IR, PCOS)
    🧔 31 god
    Histeroskopija 11/21 (uterus arcuatus)
    1) 12/21. AIH odgođen
    2) 1/22 AIH➖
    3) 6/22 AIH ➖
    9/22 ➕
    1.7.23. stigla curka 😇💖

    [tickerfactory.com]

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Curke, super za dobre preglede. Ja sam danas 40+3.
    Odradila opet plodnu vodu i ctg, sutra opet moram ctg a plodnu u srijedu, stvarno se nadam da cu roditi prije petka, jer otrpilike tada bi i mene induciralo, a to bi stvarno voljela izbjeci, uzasno me
    Strah toga, svasta sam cula.
    Ima tko iskustva s prenesenim terminom indukcijom?

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Avatar Nefertiti

    Nefertiti

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Thinkpurple poslala sam ti zahtjev na Instagramu
    Belinda družimo se svakako u bolnici. Koja bude mogla lakše hodati nek ide od sobe do sobe dok se ne nađemo 😂

    Termin: 4.7.
    Stiže curica ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lorkaa

    Lorkaa

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    curke evo mene vec 2 dana navecer boli onako kao menstrualni grcevi, danas od jutra prepone bole, a i pojavila mi se roskasta sluz onako, vjerujem da je to sluzni cep? u srijedu imam kontrolu, al evo cini mi se da mogu bebicu ocekivat kroz par dana, ne bi se zalila i da bude prije termina ☺️ 

    🤰27 ⚽️ 29
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lorkaa

    Lorkaa

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Queen_21

    Lorkaa

    curke evo mene vec 2 dana navecer boli onako kao menstrualni grcevi, danas od jutra prepone bole, a i pojavila mi se roskasta sluz onako, vjerujem da je to sluzni cep? u srijedu imam kontrolu, al evo cini mi se da mogu bebicu ocekivat kroz par dana, ne bi se zalila i da bude prije termina ☺️

    I meni je tako bilo,poceli mi menstrualni bolovi i drugi dan bili sve jaci,dosla u bolnicu otvorena 8cm i brzo se otvorila na 10 i kroz 15ak minuta rodila svoje blago🤗
    Termin mi je bio 23.06.2023,a rodila 26.05🩵
    Moj je pogodio dan,ali nije datum😄
    Malo mu se zurilo da upozna roditelje🥰

    ajooj kako je tebi lagano to sve ispalo! i sad si vec skoro mjesec dana sa svojim malisanom 🥰🥰🥰
    kako dan ide dalje od roskaste sluzi sad je i crveno i smedkasto kad sam se obrisala, a da ne spominjem da imam proljev evo 5. put vec danas 😆 
    cekam samo da krenu trudovi 🤣

    🤰27 ⚽️ 29
    [tickerfactory.com]

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 736

    Prijavi adminu

    Nefertiti

    Thinkpurple poslala sam ti zahtjev na Instagramu
    Belinda družimo se svakako u bolnici. Koja bude mogla lakše hodati nek ide od sobe do sobe dok se ne nađemo 😂

    Nefertiti Jel tebi bas u srijedu carski il ce te primit u srijedu il i jedno i drugo? Ja ti dodjem nadam se prije petka s cokoladom za nagradu🤣
    Lorka moglo bi to biti to💪💪🎉🎉
    Queen eto takav porod zelim🙏 

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.