Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mateja111

    mateja111

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Žene, ja završila na hitnoj. Evo me u čekaonici natopljena krvi 😞 krenulo je s rozim krvarenjem iz čista mira i dok sam došla do hitne opći potop. Nemam neke nade…

    Sve ce biti uredu nemoj se nervirat misli pozitivno saljem zagrljaje ❤️

    Usput da pitam ima li koja slicno iskustvo… danas sam radila urinokulturu, laboratorijsku dijagnostiku i pronadeno mi je malo bakterija i sad ja jadna ne znam da li je to zabrinjavajuce i kak sad to rijesit… ginekolog mi se ne javlja standardno ali nalazi su mu poslani valjda ce vidjet i nesto mi dat za te bakterijice😒

    👩🏼22 👨🏻25
    Spontani 06.21💔
    25.11.22 ➕
    Termin 26.07.23🥰💙

    https://www.tickerfactory.com/preg/d/1%3B20716%3B0/st/20230726/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/33dd/preg.html [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Žene, ja završila na hitnoj. Evo me u čekaonici natopljena krvi 😞 krenulo je s rozim krvarenjem iz čista mira i dok sam došla do hitne opći potop. Nemam neke nade…


    Uhh drzi se, nadam se da je bebica ok. Nisi napisala da imas bolove pa se ja nekako za to drzim, da je ipak beba dobro…🤞🤞🤞🤞🤞

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • cordis00

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Sayuri nek si isla, rekla bi ti da odmoris, ali kako ti muza nema, onda izguraj. Svaka cast da je isao!
    Ja sam radila OGTT proslu trudnocu izmedu 22 i 24 tj cini mi se. Nije problem popit to slatko nego sta posli secer u krvi skoci i meni je bilo toliko zlo od toga, mislila sam da cu morat prekinut pretragu, naglo mucnina, znojenje, ma bas neki odvratni osjecaj kao da sam pojela 50 krafni odjednom eto (kad je vec mjesec krafni😅).
    I ne moze se popit vode nit ista. Al izgura se ipak.
    Ja sam se dosta nadebljala, sram me rec i koliko, imala sam normalnu kilazu, ali nikako dobit menstruaciju iza poroda, a dojenje me svakako iscrpilo pa sam citala da se tijelo treba nadebljati da organizam dobije ajmo rec signal da je spremno tako da sam natukla 10 kila u valjda 2 mj. Plus ove sad kilice, vec sam si lagano bomba😂. Al necu se sekirati, sad cu se ja vratit na prehranu i kretanje samo da mucnine produ, proslu sam isto tako dobila najvise na pocetku, do kraja 10 kg ukupno.
    Joj MareiKate sretno, nadam se da je samo hematom.

    👩32g👨31g👧2g👶5mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lightblue

    Lightblue

    Broj poruka: 266

    Prijavi adminu

    MareiKate nadam se da je samo hematom, što je lako moguće a Sayuri nemam tri ali imam dvi poveće,možda neće jesti u isto vrijeme. 

    👩40g, dijabetes tip 2,AMH 36,9
    👨42g asthenospermia (2016) ➡️normospermia (2022)
    2010-2 biokemijske trudnoće
    2011-prirodna trudnoća,gest.dijab.>inzulin,porod 34 tjedan, 2100gr/47cm
    2016-missed ab u 14-om tjednu ,trombofilija isključena
    22-2 AIH -
    01/23 test ➕,spontano, zadnja menstruacija 28.11, 17.01. 7+1 stižu 🩷🩷💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Meli18

    Meli18

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Mareikate 😓 drzi se.. Ja se isto nadam da je to samo neki hematom i da je sve u redu sa bebicom ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Lightblue

    MareiKate nadam se da je samo hematom, što je lako moguće a Sayuri nemam tri ali imam dvi poveće,možda neće jesti u isto vrijeme.


    A gle, kako god okrenes bebe jedu svaka 2-3h, tebi realno ce bebe biti stalno na sisama 😂😂 Kupi pumpu pa da moze i muz davati da odmoris i sebe i sise..

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lightblue

    Lightblue

    Broj poruka: 266

    Prijavi adminu

    Pumpa je već u pripravnosti

    👩40g, dijabetes tip 2,AMH 36,9
    👨42g asthenospermia (2016) ➡️normospermia (2022)
    2010-2 biokemijske trudnoće
    2011-prirodna trudnoća,gest.dijab.>inzulin,porod 34 tjedan, 2100gr/47cm
    2016-missed ab u 14-om tjednu ,trombofilija isključena
    22-2 AIH -
    01/23 test ➕,spontano, zadnja menstruacija 28.11, 17.01. 7+1 stižu 🩷🩷💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar jen_dva

    jen_dva

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    MareiKate sretno, nadam se da je sve ok 🙏

    02/2023 💔👼 22tt

  • Avatar jen_dva

    jen_dva

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Mi smo danas odradili anomaly scan, svi organi su na broju, mali slatki i uredni ♥️
    Sutra ambulantni pregled pa ćemo vidit hoce li i dalje biti krevet-wc ili cu smjeti i u malu setnju nekad 🤞

    02/2023 💔👼 22tt

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Evo me žene, koji stres. beba je dobro, ipak je hematom, jako veliki hematom ali na dobroj je poziciji i velike su šanse da neće ugroziti trudnoću. Jako sam se prepala jer te količine krvi nisam nikad vidjela, ni nakon poroda. A imam i bolove 😐 donji veš sam bacila u smeće na hitnoj, tamo sam po bolnici zakrvarila sve kud sam prošla 😅 sreća pa je zima, pa sam imala slijeva robe, mislim si da je proljeće/ljeto hodala bi takva krvava po cesti i sve curi s mene 🤦🏼‍♀️ sv duh garaža nula bodova, nema mjesta, parking oko bolnice nema mjesta, na kraju stala par ulica dalje i hodala do bolnice…
    Sve u svemu, odmor, otvaranje komplikacija, i odmor.
    Hvala svima na dobrim mislima ❤️

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.