Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • AM13

    Broj poruka: 223

    Prijavi adminu

    Ana3003

    Po meni nije varanje jer tako i tako vade krv 3 puta. Neovisno o prehrani ako nešto nije dobro se šećer neće spustiti. Dijabetes nije samo slatko i slatkiši. Tu je i tjestenina, voće i pržena ili masna hrana i jako puno stvari sadrži šećer. U neograničenim količinima se može jesti meso, jaja i ostalo što je sami protein i zelena salata od povrća koja nema šećera u sebi. Stres, nervoza i adrenalin također uzrokuju povišeni šećer.


    pa onda tek nema smisla paziti par dana prije, ne znam evo, prvi put to radim  

    [tickerfactory.com]

  • AM13

    Broj poruka: 223

    Prijavi adminu

    andjelina23

    Cure, danas mi je pregled 🥰🥰 usla u 22. tjedan i dalje nikome nismo rekli za trudnocu 🤣🙉
    Stomak se naravno jos ni ne nazire 🤦🏼‍♀️


    ajme wow, kako si uspjela tako dugo sutiti? ja sam progovorila cim sam saznala, s 4+nesto hahah
    ja sam 22. tjedan i bome ja vec imam puno trbuha 

    [tickerfactory.com]

  • Nikky0407

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, zanima me tko je radio Panoramu, kada vam je stigao nalaz? Danas je 10 dana od vađenja j još ništa… lagano me nervoza pere i mislim si jel moguće da neće doći do vikenda😫🤔

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Žene, ja završila na hitnoj. Evo me u čekaonici natopljena krvi 😞 krenulo je s rozim krvarenjem iz čista mira i dok sam došla do hitne opći potop. Nemam neke nade…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Ajme vi ste sve neke mršavice. Ja krenula sa 68. Sad sam na 70. S obzirom koliko sam jela u početku, a stvarno mi je apetit bio ogrooooman, znači gladna sam bila stalno, a morala sam samo mirovati ja sam jako zadovoljna. Sad idem i u šetnje i jedem normalno, osim što me slatko ful traži. Vidjet ćemo do kad če to trajati 😆
    .
    Nikky0407 Ja vadila panoramu u srijedu, nalaz došao idući četvrtak ujutro. 

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Žene, ja završila na hitnoj. Evo me u čekaonici natopljena krvi 😞 krenulo je s rozim krvarenjem iz čista mira i dok sam došla do hitne opći potop. Nemam neke nade…


    Nadam se da je samo neki glupi hematom. Drži se i javljaj! ❤️🤗

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Nikky0407

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Nikky0407

    Pozdrav svima, zanima me tko je radio Panoramu, kada vam je stigao nalaz? Danas je 10 dana od vađenja j još ništa… lagano me nervoza pere i mislim si jel moguće da neće doći do vikenda😫🤔

    Meni je doslo na 11.dan od vadenja i to u nedjelju. Doci ce 😊


    Meni je danas 11.dan ali je bilo vecer kad sam vadila tak da taj dan ne racunam nego od iduceg pa je onda 10…. ali nikako docekat… u nedjelju? Pa je l moguce da i u nedjelju dolaze😳

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 530

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Žene, ja završila na hitnoj. Evo me u čekaonici natopljena krvi 😞 krenulo je s rozim krvarenjem iz čista mira i dok sam došla do hitne opći potop. Nemam neke nade…


    Ne gubi nadu, misli pozitivno i drzi se ❤

  • AM13

    Broj poruka: 223

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Žene, ja završila na hitnoj. Evo me u čekaonici natopljena krvi 😞 krenulo je s rozim krvarenjem iz čista mira i dok sam došla do hitne opći potop. Nemam neke nade…


    Drzi se i misli pozitivno! Drzimo fige <3

    [tickerfactory.com]

  • Nikky0407

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Žene, ja završila na hitnoj. Evo me u čekaonici natopljena krvi 😞 krenulo je s rozim krvarenjem iz čista mira i dok sam došla do hitne opći potop. Nemam neke nade…

    Uffff… drziii se i drzim 🤞🏻 da je sve ok🙏🏻

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.