Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

MareiKate

Broj poruka: 1471

Prijavi adminu

Žene, meni stigli nalazi leci, anemična sam, očekivano, ali povišena mi je razina stanica pločastog epitela u urinu i to 7, a referentna vrijednost je 0-1. Što je to, nikad se nisam susrela s tim i sve drugo je dobro?

[tickerfactory.com]

SAYuRI

Broj poruka: 864

Prijavi adminu

MareiKate

Žene, meni stigli nalazi leci, anemična sam, očekivano, ali povišena mi je razina stanica pločastog epitela u urinu i to 7, a referentna vrijednost je 0-1. Što je to, nikad se nisam susrela s tim i sve drugo je dobro?

Ako su ti leukociti u urinu u granicama, onda je to kontaminat…

💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    [tickerfactory.com]

thinkpurple

Broj poruka: 360

Prijavi adminu

E izdajalicu imam isto elektricnu aventovu koja me spasila jer sam imala niz mastitisa iako mi je to bilo masakriranje cica. A sad skicam onu haakaa izdajalicu da imam i za rodiliste i za skupljanje mlijeka kad krene onaj nalet na pocetku. Radi na vakuum pa mi djeluje prirodnije, neznam… 
    Da da, cekajte 4.mj, bit ce sajam i hrpa popusta sto uzivo sto online, do tada skicanje i spremanje sta kupiti 🙈
    .
    Ja imam 2u1 kolica abc design, divna, kvalitetna, cvrsta, udobna… ali iskilavila sam se s njima, pogotovo nakon carskog, nisam mogla nis s njima sama. Zato bi sad metro+ za putovanja, odlaske u grad, krace setnje i sl kad mi se neda teglit ova. Znam da je kosara najbolja za novorodence al gledam sama da to sve teglim unosim u stan plus beba plus jos zivahna 3godisnjakinja, neide skupa. 

👩 35 🧔 38
    Termin 11.07. Sv. Duh
    Baby No 2
    Panorama ✅️ Stiže curka 💓
    [tickerfactory.com]

bambi27zg

Broj poruka: 99

Prijavi adminu

Mi jedino kolica i jaje&bazu do sad kupili i to jer je bilo 20% off, inace mi je jos sve prerano 😅 Radim popis i vrebam popuste i akcije 🕵🏽  

👩🏽33 Hashimoto, IR, neprohodan desni jajovod, histero mioma, missed ab 8 tt (9/21), laparo mioma
    🙎🏽‍♂️31 sve ok
    6/22 prirodni IVF, 1 prsnuo napravljena AIH 👎🏼
    10/22 stimulirani IVF (Gonal); 11 🥚, 6 oplodeno, 1 blastica, vracena 5.dan, beta 12 dpt 408,69
    Panorama 💙🍼
    🏥 Petrova dr.V termin:19.7.
    [tickerfactory.com]

Lemon

Broj poruka: 894

Prijavi adminu

thinkpurple

E izdajalicu imam isto elektricnu aventovu koja me spasila jer sam imala niz mastitisa iako mi je to bilo masakriranje cica. A sad skicam onu haakaa izdajalicu da imam i za rodiliste i za skupljanje mlijeka kad krene onaj nalet na pocetku. Radi na vakuum pa mi djeluje prirodnije, neznam…
    Da da, cekajte 4.mj, bit ce sajam i hrpa popusta sto uzivo sto online, do tada skicanje i spremanje sta kupiti 🙈
    .
    Ja imam 2u1 kolica abc design, divna, kvalitetna, cvrsta, udobna… ali iskilavila sam se s njima, pogotovo nakon carskog, nisam mogla nis s njima sama. Zato bi sad metro+ za putovanja, odlaske u grad, krace setnje i sl kad mi se neda teglit ova. Znam da je kosara najbolja za novorodence al gledam sama da to sve teglim unosim u stan plus beba plus jos zivahna 3godisnjakinja, neide skupa.

I ja sam gledala haakaa izdajalicu i onaj njihov spremnik majčinog mlijeka, čini mi se to baš zgodno i funkcionalno 

💔💔💔💔
    18.10. FET 1 blastica, 7dpt +, 13dpt beta 1734, 6+6 ❤
    06.07.23.

Jelušićkaa

Broj poruka: 389

Prijavi adminu

Curke da li neka od vas koristi aspirin proteći 100?
     Jučer bila na pregledu sve ok termin poroda 13.9. Malo je ipak kasnije 😅😅 vadila nalaze bolji mi sada nego prije T čak i željezo daleko bolje nego prije haha. 

Ja-PCOS-prenatal,selen, inofolic, bromergon
    Mm- Fertil max,selen
    29.12.22 + naše novogodišnje čudo!
    [tickerfactory.com]

Takica

Broj poruka: 232

Prijavi adminu

jen_dva

Takica

Izvini nisam ispratila sto si ti na strogom mirovanju.

I ja sam bila zbog hematoma i krvarenja/smedjarenja te sam strogo mirujuci zaradila duboku vensku trombozu noge pa sad moram ipak malo šetati ali lagano.

Skraceni cerviks kod mene, odradila serklazu i sad ce po svemu sudeci biti lezanje do kraja. Te tromboze me dosta strah moram priznat, jel tebi sve pod kontrolom?

Sutra kontrola D dimera i vaskularnog hirurga. Bol je skoro neprimetan u odnosu na prve dane.
    Ja sam inace preaktivna osoba i mirovanje krevet-wc od 5 nedelje je učinilo svoje. 
    Samo je zbog krvarenja bio isključen Clexane i to je pogodovalo nastanku tromboze. Sad je vracen uz oprez jer je i hematom jos tu. Sve se nadam da ce se nakon prvog tromesečja kad se podigne iz karlice resorbovati hematom i posteljica podići. 
    Ako ti dozvoljavaju kratke šetnje bar po stanu, hodniku ,dvorištu priušti sebi dva puta dnevno polako bez naprezanja to je meni preporuka vaskularnog. Ti se posavjetuj sa svojim dr. 
    Bice to sve ok🥰🥰💗💗💗

10/2022 Bahcceci, PGD zadovoljavajuci.FET 21.11. Beta 02.12.(104),4.12(210),6.12(518)UZV 6+0❤. Qualified 360 uredan. Stize nam devojčica 💗
    [tickerfactory.com]

MareiKate

Broj poruka: 1471

Prijavi adminu

SAYuRI

MareiKate

Ako su ti leukociti u urinu u granicama, onda je to kontaminat…

Hvala, i mislila sam da je nešto takvo, iako mi čudno od kud kontaminat ako sam se tuširala doslovno pola sata prije i piškila kod njih, nije da sam nosila urin… Al ajde, sve drugo je ok.

Cure, svašta znate, možda znate i ovo, mogu li se kupiti neka kolica samo košara i jaje? Bez sportskog dijela, ili baš mora biti 3 u 1? Imam kišobran kolica koja su mi super, a takvo je more ponude kolica da se uopće ne snalazim…

[tickerfactory.com]

• cordis00

Broj poruka: 89

Prijavi adminu

Barbi mi imamo isto hrpu stepenica u dvoristu tako da smo odlucili drzati kolica u mom autu, nikako se nismo mogli odluciti koja bi, prvo sam gledala neka skroz lagana pa sklopiva jednom rukom pa se odlucili za tu opciju, ja sam se malo namucila na pocetku jer sam nosila malu u kosari do garaze i onda samo natakla na konstrukciju, kasnije je bilo nesto lakse kad je bila veca pa presla u sportsko sjedalo, onda bi ju sa strane stavila dok sklopim jedno i drugo. Eto i to je jedna opcija. Cak smo gledali i neka peg pereggo koja se mogu sklopit da kola vire pa su bas dobra za vuc po stepenicama, ali svejedno mi to izgleda jako nezgodno za 4.kat i bebu u rukama. Sad imamo za nju kisobran kolica sklopiva jednom rukom, a ona stoji sa strane dok ih ne rasklopim. Za drugo dijete opet ispocetka, ali necu sigurno nova kolica nabavljati jer su i prva bila skupa.
    Mi imamo skoro sve od prve, previjaliste, kolica, autosjedalicu tj jaje, babybjorn, izdajalicu itd, krevetic isto necu kupovati jer mi je plan posuditi od prijateljice oni mali za uz krevet i drzat je u tome prvih cca 6 mj pa onda prebacit prvu u pravi niski krevet, a njen krevetic uzet za malu bebu.
    Uzimat cemo nesto nove robice jer nece biti bas skroz ista sezona, novog medu za zimu i tako to, vise sitnice.
    Muci me u sto oblaciti bebu ljeti? Dugi bodi il kratki rukav? Jel trebaju neke prozracne duge hlacice? Carapice lagane ili ne? Za spavanje sam mislila tanka vreca kao i prva sta ima.

👩31 👨30 👶 1+
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća
    Idući pregled 27.02.
    [tickerfactory.com]

Afrodita06

Broj poruka: 226

Prijavi adminu

Žene pa vi ste super opremljene naspram mene. Ja ono što imam je pametno kuhalo i set za porcioniranje hrane, točka. 🤦
    Svašta još samo gledam. E sad pitanje, spominjete sajam beba. Da li je to ono što tipa budu dani beba u Westgate u ZG? Rekla nam je jedna teta iz Baby centra da će ti dani biti u 2. mjesecu? Ili je to nešto sasvim treće?
    Mi smo danas obavili pregled, dječaci su super. Svaki oko 200 grama. 

💃 '86. god. - AMH 6,2 pmol/l (08/21. AMH 7 pmol/l, 02/22. AMH 4 pmol/l)
    02/22 IUI - beta 0, 9
    05/22 IUI - beta 0,1
    09/22 - 1. ivf (Decapeptyl, Gonal F, Ovitrelle)-> 5🥚-> 4 oplođene -> ET 2 blastice, 🐧🐧-> 1. Beta 11dnt - 267,3 -> 1.uzv 6+2 💓💓
    mini anomaly ✔️

afrodita060606@gmail.com
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.