Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Luna1406

    Luna1406

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim, mi smo bili na pregledu prekjučer, radili smo anomaly scan, sve je uredu, dečko lijepo napreduje, sad ima malo preko 400 g i sljedeći pregled nam je 21.02. Sretno svima na nadolazećim pregledima! 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Thinkpurple bravo za uredan pregled. I ja imam ta neka zatezanja, probadanja, nekad vise, nekad manje. Nije mi bas svejedno, ali znam da je normalno. Bilo bi super da nam u svakoj nasoj panici netko moze potvrdit da je sve ok 😅
    Luna drago mi je da je i tvoj pregled prosao dobro. Vec je to prava beba. 
    Idu li vasi muzevi na UZV? Ja sam naravno zaboravila pitati gin jel moze iduci put samnom. Budem pitala sestru kod narucivanja, ili cemo doci skupa na blef. 
    U prosloj T je bio jednom samnom, isto oko 20.tj., ali nisam bila kod istog gina. 

  • AM13

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    Bok cure, evo i nas 😁 drago mi je za sve dobre preglede i sto su se curice pojacale u nasoj grupi 😂 
    Ja sam jucer obavila pregled, gospodin je potvrdio da je decko, doslovno prvo sto smo vidjeli je pisonja 😂 a facu je kao klasicno musko skrivao i nije se dao slikati.. obavili anomaly, sve je super i taman dogovarali da dodem koji dan da mu vidi i lice i onda se okrenuo pa smo ga uspjeli uloviti, vidjela sam ga i na 3D i bas je nekako dozivljaj 🙈 ja ne znam kilazu, doktor mi je rekao da mi moze tocnije reci kad budem 24 tjedan, al da su u ovim tjednima oko 20-25 cm i do 500 grama 🤷🏼‍♀️ svakodnevno me udara, pa sam nekako mirnija nego prije, a cak sam ga uspjela i kamerom uhvatiti 😂 iduci pregled nam je 27.2. 

    [tickerfactory.com]

  • AM13

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    I da, htjeli bi nekad otici na 4D/5D, pa jel ima koja iskustva s time? Kada je najbolje otici i eventualno neki savjeti za bolje slikice (nesto pojest, popit prije)? 😁

    [tickerfactory.com]

  • Avatar bambi27zg

    bambi27zg

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    Miracle2023

    Thinkpurple bravo za uredan pregled. I ja imam ta neka zatezanja, probadanja, nekad vise, nekad manje. Nije mi bas svejedno, ali znam da je normalno. Bilo bi super da nam u svakoj nasoj panici netko moze potvrdit da je sve ok 😅
    Luna drago mi je da je i tvoj pregled prosao dobro. Vec je to prava beba.
    Idu li vasi muzevi na UZV? Ja sam naravno zaboravila pitati gin jel moze iduci put samnom. Budem pitala sestru kod narucivanja, ili cemo doci skupa na blef.
    U prosloj T je bio jednom samnom, isto oko 20.tj., ali nisam bila kod istog gina.


    Dosta sam sama sa sobom radila na glavi poslije missed ab tako da sam, iznenadujuce i meni i okolini i doktoru, mirna po pitanju nekih stvari. 
    Recimo ove bolove si tumacim rastezanjima ligamenata i maternice, i tako probam za sve sto je, i sto manje googlati jer ima svasta 😅 Veliki strah mi je bio da cu stalno pratiti hocu li prokrvariti - nisam gotovo niti jednom to pomisla, kad sam bila na utrici par puta mi je proslo umom jer su se oni “cijedili” 🙈 
    UZV - do sad je isao, ali nije usao (Petrova), sad kad cemo ici privatno cemo pitati jer je rekao da bi volio, a mislim da doktoru nece biti problem 🤗

    👩🏽33 Hashimoto, IR, neprohodan desni jajovod, histero mioma, missed ab 8 tt (9/21), laparo mioma
    🙎🏽‍♂️32 sve ok
    6/22 prirodni IVF, 1 prsnuo napravljena AIH 👎🏼
    10/22 stimulirani IVF; 11 🥚, 6 oplodeno, 1 blst, vracena 5.dan, beta 12 dpt 408,69
    Panorama 💙🍼 🏥 Petrova dr.V termin:19.7.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Luna1406

    Luna1406

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Miracle2023

    Thinkpurple bravo za uredan pregled. I ja imam ta neka zatezanja, probadanja, nekad vise, nekad manje. Nije mi bas svejedno, ali znam da je normalno. Bilo bi super da nam u svakoj nasoj panici netko moze potvrdit da je sve ok 😅
    Luna drago mi je da je i tvoj pregled prosao dobro. Vec je to prava beba.
    Idu li vasi muzevi na UZV? Ja sam naravno zaboravila pitati gin jel moze iduci put samnom. Budem pitala sestru kod narucivanja, ili cemo doci skupa na blef.
    U prosloj T je bio jednom samnom, isto oko 20.tj., ali nisam bila kod istog gina.


    Moj nije do sada išao, ali doktorica mi svaki put da da snimim video tako da lijepo vidi sve i kod kuće 😊

    [tickerfactory.com]

  • AM13

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Koja je razlika 4d i 5d?
    Kod moje gin ima i 3d i 4d al 5d nema valjda jer mi to nije nikad pustala…
    Moja cvrka nije htjela pokazati lice danas na 3d/4d, mozda vise srece iduci puta 😏 medunozje je al lice ne 🤣 al evo, prva curka nam je rasirila noge tek u 21tt ova je ipak ranije 🙈
    Meni gin snimi na usb svaki put slike i filmice pa pokazem muzu doma.
    A danas je htio samnom ali nije mogao zbog posla. Probat cemo slijedeci puta. Proslu trudnocu sam ja prvo isla unutra, obavila sve ovako plus vaginalni pregled i onda kad bi krenuo uzv preko trbuha bi ga pozvala unutra da bude. S time da smo htjeli da bude na prvom pregledu samnom i jos je ispitivala jel siguran jer je vaginalni uzv pa smo rekli da da i nije bilo problema. Privatni gin naravno.
    Ovaj puta na pocetku nisu dali zbog korone, a sad vidim da su maknuli s vrata sve te obavjesti da nema pratnje pa valjda moze.
    AM13super ☺️☺️ joj ja jedva cekam te udarce iako evo danas sam saznala da je opet posteljica sprijeda i da ce opet biti slabiji al dobro, bitno da se javi.
    .
    Rekli smo i curki danas da joj stize sestrica, ajme reakcije ❤️ 10000 pitanja al lijepih i logicnih, zao mi je sto ju nismo snimili. Pitala je kak ona vidi u busi po mraku 🙈


    Ma ja mislim da je dosta slicno 4d i 5d tak da ako ti dr ima 4d, to ti je super! Iako ja vidim i na 3d lijepo sve, ali bi htjela otici privatno negdje da mi ostane uspomena.. 
    meni je isto posteljica sprijeda, ali svejedno super dobro osjetim. Sa cca 18 tjedana sam pocela osjecati leptirice, skakljanje, a sad bas udarce, cak je i decko osjetio udarac negdje sa 19 tjedana, ja sam se sokirala 😂 slucajno drzao ruku, ja mislila samo ja osjetim, kad ono ipak i on hahah 
    Joj preslatka ti je curkica, sigurno ce bit jos takvih pitanja 😂 ko zna sta ce joj jos sve pasti na pamet da ju zanima, super su mi njihova razmisljanja i ideje 😁🥰

    [tickerfactory.com]

  • ena1

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Cao drage moje :)
    Nisan odavno pisala jer me mucnina bas ubijala, evo tek je od proslog tjedna nesto manja… :) 
    Medutim, primjetila sam jucer i danas da me potkoljenice (samo potkoljenice) svrbe bas dosta. Citala san po internetu , vidim da bi mogla bit koleostaza i vidim da nije dobra za plod nikako. 
    Je li netko imao iskustva? Dal da cekam pregled koji je 17.02. Ili da privatno odem izvadit krv? Sta uopce trebam izvadit? 
    Bas sam prestravljena jer je tek 11 tt i bojim se da ne zavrsi lose za bebicu 😥😥😥

    🧔🏽‍♂️ 29 👩🏼 27
    13.12. ➕
    02.01. ❤️
    Dolazi nam dečkić 💙

  • Avatar Meli18

    Meli18

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Bok cure..cestitam na dobrim pregledima 😊
    Blago vam se, moj ne smije sa mnom…kaze gin “pratnje nisu dozvoljene”… Tako da cemo ici privatno pa da moze i on sa mnom, vjv.na 3D/4D kada bude vrijeme za saznati spol ili i kasnije jer nam se ne zuri da saznamo 😊

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Meni je upalio 3D i lijepo je, ali ljepse se vidi na 2D. Malena se micala i slika se mutila, pa je posteljica smetala i tako. A ove 4/5D ne mogu kom jer moj to nema, a privatno necemo ici samo zbog toga. 
    .
    Lijepo je kad mogu i muzevi bar jednom ici, ipak je i njima to dozivljaj. Trebali bi svi to omoguciti, njima je ionako svejedno, odrade svoj posao bio tamo muz ili ne. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.