Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 537

    Prijavi adminu

    Ja sam danas bila u potrazi za prenatalima. Ni jedan prenatal nema sve. Ili mu fali omega ili mu fali mg ili kalcij. Na kraju sam uzela solgarov prenatal + posebno omegu. Vidjet cemo kako ce mi sjesti. Ne znam ni sama koji uzeti. Koje vi koristite? Da li ono sto nema pijete dodatno ili jednostavo nista dodatno ne pijete? Ja pijem i probiotike radi cestih upala. Imam osjecaj da se kljukam  previse tim tabletama 😶

  • IvanaH4

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Sisy, vidim da pokušavate od kolovoza, što nije dugo vremena. Kao netko tko je pokušavao godinu dana, dala bih ti savjet da radiš test 5 dana nakon izostanka menstruacije, a betu još kasnije. Ovako si samo stvaraš stres.
    .
    Miracle, ja isto pijem Solgarov prenatal i ništa više. Slušam gin, a ona mi nije ništa dodatno preporučila. Iako, ne jedem ribu ni crveno meso pa možda bi trebala još neke dodatke…

    28.9. ➕
    13.10. ❤️
    23.11. Harmony uredan 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar sisy

    sisy

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    IvanaH4

    Sisy, vidim da pokušavate od kolovoza, što nije dugo vremena. Kao netko tko je pokušavao godinu dana, dala bih ti savjet da radiš test 5 dana nakon izostanka menstruacije, a betu još kasnije. Ovako si samo stvaraš stres.
    .
    Miracle, ja isto pijem Solgarov prenatal i ništa više. Slušam gin, a ona mi nije ništa dodatno preporučila. Iako, ne jedem ribu ni crveno meso pa možda bi trebala još neke dodatke…


    Imam 2 pozitivna testa i prvu B 73,51 i sada nakon dva dana 55,5, posto je rađena u 2 razlicita labaratorija koliko je moguće da te vrijednosti toliko odstupaju u labaratorijima

    🙋🏻‍♀️37
    🙋🏻‍♂️42
    28.03.'24. D🌸
    Trudimo se od 8/22
    12/22 biokemijska
    14.07.'23. +
    15.7. B 88,7》17.7. B 183,6》19.7. B 499,8 》21.7. B 1209,2 》
    27.7. B 11299
    1.pregled 5.8. ❤
    Panorama ✅️♀️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    sisy

    IvanaH4

    Sisy, vidim da pokušavate od kolovoza, što nije dugo vremena. Kao netko tko je pokušavao godinu dana, dala bih ti savjet da radiš test 5 dana nakon izostanka menstruacije, a betu još kasnije. Ovako si samo stvaraš stres.
    .
    Miracle, ja isto pijem Solgarov prenatal i ništa više. Slušam gin, a ona mi nije ništa dodatno preporučila. Iako, ne jedem ribu ni crveno meso pa možda bi trebala još neke dodatke…

    Imam 2 pozitivna testa i prvu B 73,51 i sada nakon dva dana 55,5, posto je rađena u 2 razlicita labaratorija koliko je moguće da te vrijednosti toliko odstupaju u labaratorijima


    Pa mogu odstupati ali iskreno treba da raste a ne da pada, mislim da takve razlike bas ne mogu biti…. Najbolje ponovi u ponedjeljak, moguce da je biohemijska trudnoca… ako si na duphastonu ili Utrogestanu on nece dati da prokrvaris, zato obavezno beta u ponedjeljak…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Barbi30

    Barbi30

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    sisy

    IvanaH4

    Sisy, vidim da pokušavate od kolovoza, što nije dugo vremena. Kao netko tko je pokušavao godinu dana, dala bih ti savjet da radiš test 5 dana nakon izostanka menstruacije, a betu još kasnije. Ovako si samo stvaraš stres.
    .
    Miracle, ja isto pijem Solgarov prenatal i ništa više. Slušam gin, a ona mi nije ništa dodatno preporučila. Iako, ne jedem ribu ni crveno meso pa možda bi trebala još neke dodatke…

    Imam 2 pozitivna testa i prvu B 73,51 i sada nakon dva dana 55,5, posto je rađena u 2 razlicita labaratorija koliko je moguće da te vrijednosti toliko odstupaju u labaratorijima


    Pozdrav, simptomi nisu znak zdrave trudnoće. Ima trudnica koje prođu trudnoću kao “blaženo stanje” i uživaju maksimalno a ima nas poput mene koja ležim već 1 mj ali beba napreduje i sve je ok po nalazima i vodim se i dalje kao zdrava normalna trudnoća unatoč krvarenju. 
    A što se tiče beta hbcg uvijek se radi u istom laboratoriju i to su vam trebali napomenuti pri vađenju prve. Moguća su velika odstupanja tako da nemojte gubiti nadu. Ponovite u ponedjeljak betu u prvom laboratoriju i držimo palčeve za normalan rast veze 🤞🤞🤞🤞

    👩1990 dg PCOSlike
    🧔1988 oligoasthenozoospermia

    Vinogradska
    09/22 IVF/ICSI
    Baby boy 💙-08.06.2023.

  • Avatar Barbi30

    Barbi30

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    ružica

    Cvit sve najbolje❤️.
    Cure koje pijete Duphaston
    - izaziva li Vam mučninu? Ja sam s vaginalnog utrogestana radi upala prebacena na 2x1 dnevno, ali mi je mucnina ajme. Sad ne znam traju li jos mucnine jer mi se cinilo da su malo popustile pa sad opet. Kako ga vi podnosite?


    Ja sam radi upala bila prebačena na Utrogestan 3*2 oralno (unatoč mučninama i vrtoglavicama kao što su rekli da bude) nastavila piti i sada kada mi je dodan Duphaston 3*1 oralno opet prebačena na Utrogestan vag. Za čudo nemam nikakvih više nuspojava a primam dosta doze progesterona dnevno .. kako mi je gin najavila vjv budem pila do kraja, tj cca 33-36 tj jer se meni krvarenje javi u obliku iscjetka čim se kao th smanji :( 

    👩1990 dg PCOSlike
    🧔1988 oligoasthenozoospermia

    Vinogradska
    09/22 IVF/ICSI
    Baby boy 💙-08.06.2023.

  • IvanaH4

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Sissy, sorry, ne znam postoje li odstupanja.
    .
    Do čitanja foruma nisam ni čula da netko vadi betu jer je oko mene nitko nije vadio. Napraviš test, ponoviš za par dana i javiš se gin za prvi pregled. 
    .
    Ne želim nešto pametovati i da me krivo shvatiš, samo savjet da ne radiš test tako rano. Koštat će te živaca. 
    .
    U 8. mjesecu pokušavanja napravila sam test na dan kad sam trebala dobiti, bio je pozitivan, tri dana poslije negativan - biokemijska. Tada mi je gin rekla da radim test tek nekoliko dana nakon izostanka m. 

    28.9. ➕
    13.10. ❤️
    23.11. Harmony uredan 💙

    [tickerfactory.com]

  • IvanaH4

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    I držim fige da sve bude u redu. Javljaj nam stanje. ❤️

    28.9. ➕
    13.10. ❤️
    23.11. Harmony uredan 💙

    [tickerfactory.com]

  • deedee1405

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, 
    nadam se da ću biti na ovoj temi. ZM bila 8.11., dan očekivane M 6.12. I pozitivan test, 7.12. Beta 134, 9.12. Beta 268 (duplanje u točno 48h). Naručena na prvi pregled 16.12. da vidimo jel se GV razvija kak se spada i jel se smjestila gdje treba čisto sumnjam da će se vidjet nešto vise. 
    Imam jednu uspješnu trudnocu iza sebe i zada su mi ciklusi bili na cca 26 dana pa je i Beta na 32 dan ciklusa bila oko 1300 a dva dana kasnije je bila cca 3500, lagala bi kad bi rekla da me Beta sada ne brine ali nekako si mislim da i ona ne raste istim intenzitetom svaki dan i da se možda “samo” poduplala jer sam bas tada neku crijevnu virozu pokupila. Uglavnom, javim nakon pregleda kako napreduje trudnoca i nadam se da ću vam se pridružit!

    [tickerfactory.com]

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Miracle, ceste upale imas u trudnoci ili i inače? Ja u trudnoći ludim s njima. Stalno. Što koristis za rješavanje upala. Evo ja već dvi ture geonistina prošla i jednu turu canestena.

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.