Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    5+3 sam

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    rosie0111

    SunceMoje hvala 💙ja imam te iste simptome + temp, jučer pila lupocet zbog toga, jer je narasla do 38. Čime se imhaliraš? Baš sam tražila kakve inhalacije se smiju u trudnoći, ali nema baš članaka pa nisam sigurna a nemam sad koga ni pitati. 😔


    Ja sam se inhalirala Sinomarin ampulama od maloga.
    Imala sam jedan dan temp i popila sve skupa 4 lupoceta.
    Puno odmaraj i puno tekucine, bit ce sve ok 🤞 :)

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 499

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Meni je danas prvi dan a da mi nije zlo 😳
    I sad naravno ono, a zasto mi nije vise zlo 😅
    Al isto ko vama, samo mucnine al bez povracanja, navecer stanu oko 21h i onda jedem, imat cu 100 kila ovakvim nacinom zivota 😋
    Rosie uvijek mozes nazvati dezurnu ambulantu pa pitati za savjet… al za koronu jedino i sto mozes je skidat temp paracetamolom, pit caj, med, limun i spricat nos hipertonicnom ili se inhalirat… ja sam se cistom fizioloskom. Sretno!


    Zivim za dan bez muke 🤢 Mislim da cu proslavit posteno taj dan, jer ovo je neizdrz 😂 

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure 🤗
    Ne brinite za kilažu na početku. I ja sam jela svašta i stalno, osjećam se kao krofna 🤣 kad ono na vaganju kod dr jučer., dobila samo 2kg 😀

    24.9.22.➕💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Anam

    Anam

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Eh drage cure, 5. tjedan mi je i danas sam prokrvarila. Nažalost mislim da je to kraj ovaj put. Idem sutra na ultrazvuk da potvrdim ali sigurna sam. 
    Nisam mislila da će se meni zdravoj to dogoditi ali eto očito to ne bira nego se jednostavno događa. 
    Bit će drugi puta. 🤰
    Sretno svima!!!! ❤️

    👰29
    🤵30

  • SunceMoje

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    rosie0111

    SunceMoje hvala 💙ja imam te iste simptome + temp, jučer pila lupocet zbog toga, jer je narasla do 38. Čime se imhaliraš? Baš sam tražila kakve inhalacije se smiju u trudnoći, ali nema baš članaka pa nisam sigurna a nemam sad koga ni pitati. 😔


    rosie0111 inhaliram se fiziološkom preko inhalatora. U moj inhalator neidu eterična ulja tako da ih u njemu ne koristim. Ali oduvijek mi je kod začepljenog nosa najbolja inhalacija bila kamilicom, onako ko nekada lonac pun čaja od kamilice i ručnik….

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Anam

    Eh drage cure, 5. tjedan mi je i danas sam prokrvarila. Nažalost mislim da je to kraj ovaj put. Idem sutra na ultrazvuk da potvrdim ali sigurna sam.
    Nisam mislila da će se meni zdravoj to dogoditi ali eto očito to ne bira nego se jednostavno događa.
    Bit će drugi puta. 🤰
    Sretno svima!!!! ❤️


    I ja bi na hitnu. Cure su znale krvariti i sa raznim ugruscima i svacim pa je sve bilo ok na kraju. Radije provjeri, nemoj cekati do sutra…

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    SunceMoje hvala 🤗
    Anam pisala sam ranije, moja šogorica je prokrvarila u 6 tjednu, dok su došli do hitne puno sjedalo krvi bilo. Doktor isto mislio ništa od tog, ali moraju napraviti uzv, kad ono srce. Danas mali živ i zdrav. Tako da bih i ja odmah otišla na hitnu u tvom slučaju, možda si u pravu, ali ipak…

    24.9.22.➕💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Anam

    Anam

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Hvala na brizi cure, bila sam na hitnoj tu u Minhenu s EU karticom zdravstvog ali su me šaltali po bolnicama i na kraju me ne nisu primili jer 5 tjedan nije hitnoća kao. Užas. A budući da je vani hladno i snijeg pada, nakon toga sam se u suzama vratila doma. Kao odbačena nitko me ne želi pregledati jer je rano pa nije bitno. Tako da sutra tek u tu neku otvorenu kliniku idem za ljude bez doktora u DE. 
    Po onome što čitam je biokemijska trudnoća bila u pitanju. 
    Javim se kad saznam. :) 

    👰29
    🤵30

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    rosie0111

    SunceMoje hvala 💙ja imam te iste simptome + temp, jučer pila lupocet zbog toga, jer je narasla do 38. Čime se imhaliraš? Baš sam tražila kakve inhalacije se smiju u trudnoći, ali nema baš članaka pa nisam sigurna a nemam sad koga ni pitati. 😔


    Ne smiju etericna ulja da se koriste u trudnoci. Inhalacija obicnom fizioloskom..

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.