Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marttina

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    ružica

    Cvit sve najbolje❤️.
    Cure koje pijete Duphaston
    - izaziva li Vam mučninu? Ja sam s vaginalnog utrogestana radi upala prebacena na 2x1 dnevno, ali mi je mucnina ajme. Sad ne znam traju li jos mucnine jer mi se cinilo da su malo popustile pa sad opet. Kako ga vi podnosite?


    Ja pijem 3x2.  Nemam mučnine. Od sinoć glavobolja, prešla u migrenu. Za poludit.. 
    Čekam te rezultate Panorame, danas deveti dan.. Izludila se skroz. 🤯

    👱🏼‍♀️ 35 hormoni, papa, brisevi ✔ AMH 26,4
    👨 32 4mj asthenonecrozoospermia ➡️ 8mj normozoospermia
    1. IVF Petrova 🔜 9mj Menopur 225 + Orgalutran 0,25 + Ovitrelle 250 ➡️ 8🥚 ➡️ 26.9. ET 1 blastocista, 2 🐧🐧 ➡️ 06.10. ➕
    BETA 14 dnt 671.46; 16 dnt 1378.47
    1.ult 18.10. 5+5 😍🤰
    2.ult 6+4 💙

  • Memi

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    I ja sam na duphastonu 2x1 i nemam mučnine, dođe mi ponekad da mi se počne dizati želudac ali bez povračanja a muka mi dođe isto nekad najednom ali nije tipična muka nego od želuca do grla i ne traje dugo…tako da mislim da nije od duphastona

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 499

    Prijavi adminu

    Bas ste sretnice i zavidim vam najiskrenije vi koje nemate mucnine, uzivajte ☀️😩 Ja sam sretna kad bar jednom u toku dana mogu pojest nesto sto mi ne izaziva trcanje do wc a. I to traje evo vec sedmicu i ko zna koliko ce jos potrajat 🤦🏼‍♀️ Bukvalno citavu sedmicu samo krompir, bez ikakvih zacina, tek toliko soli za bolji pritisak. Sta vi jedete a da vam ne dize zeludac ? 

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Pahuljka

    Bas ste sretnice i zavidim vam najiskrenije vi koje nemate mucnine, uzivajte ☀️😩 Ja sam sretna kad bar jednom u toku dana mogu pojest nesto sto mi ne izaziva trcanje do wc a. I to traje evo vec sedmicu i ko zna koliko ce jos potrajat 🤦🏼‍♀️ Bukvalno citavu sedmicu samo krompir, bez ikakvih zacina, tek toliko soli za bolji pritisak. Sta vi jedete a da vam ne dize zeludac ?


    Moja mucnina se vratila i to sa osvetom 🤮 Uhh…ala sam se najela , sama sam trazila 😂
    Meni prijaju salate, sirni namazi, sve kiselo, i voce… zivim na Abc siru, mandarinama i ruskoj salati 🫣

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 499

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Pahuljka

    Bas ste sretnice i zavidim vam najiskrenije vi koje nemate mucnine, uzivajte ☀️😩 Ja sam sretna kad bar jednom u toku dana mogu pojest nesto sto mi ne izaziva trcanje do wc a. I to traje evo vec sedmicu i ko zna koliko ce jos potrajat 🤦🏼‍♀️ Bukvalno citavu sedmicu samo krompir, bez ikakvih zacina, tek toliko soli za bolji pritisak. Sta vi jedete a da vam ne dize zeludac ?

    Moja mucnina se vratila i to sa osvetom 🤮 Uhh…ala sam se najela , sama sam trazila 😂
    Meni prijaju salate, sirni namazi, sve kiselo, i voce… zivim na Abc siru, mandarinama i ruskoj salati 🫣


    Sad kad spomenu rusku, uhhh ajme meni nije mi dobro 😍 Sad bi ko fol i ja mogla al da je neko stavi ispred mene vjerovatno je ne bi mogla ni pomirisat zbog majoneze 🤮 
    Kada se najranije moze ocekivati popustanje 10-11ta sedmica ?? 

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 533

    Prijavi adminu

    Anam

    Hvala na brizi cure, bila sam na hitnoj tu u Minhenu s EU karticom zdravstvog ali su me šaltali po bolnicama i na kraju me ne nisu primili jer 5 tjedan nije hitnoća kao. Užas. A budući da je vani hladno i snijeg pada, nakon toga sam se u suzama vratila doma. Kao odbačena nitko me ne želi pregledati jer je rano pa nije bitno. Tako da sutra tek u tu neku otvorenu kliniku idem za ljude bez doktora u DE.
    Po onome što čitam je biokemijska trudnoća bila u pitanju.
    Javim se kad saznam. :)


    Bas mi je to tesko citati i zao mi je sto te nisu primili, bas mi je to nehumano. Iako ti ne mogu puno dati na pocetku osim preporuciti mirovanje i terapiju progesteronom. Jesi li uspjela danas ista obaviti?

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 533

    Prijavi adminu

    ružica

    Cvit sve najbolje❤️.
    Cure koje pijete Duphaston
    - izaziva li Vam mučninu? Ja sam s vaginalnog utrogestana radi upala prebacena na 2x1 dnevno, ali mi je mucnina ajme. Sad ne znam traju li jos mucnine jer mi se cinilo da su malo popustile pa sad opet. Kako ga vi podnosite?


    Ja isto imam mucnine, pijem 3x1, ali imala sam ih i prije, mislim da nije od njega. Jedino sto sam napuhnuta jako, moglo bi biti od njega.

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 533

    Prijavi adminu

    SAYuRI



    A ti bolovi su sasvim normalna stvar, grcevi, probadanja, sve se sada siri, prokrvljeno vise, materica se siri lagano, sve je to normalno, obicno pomogne magnezij da se malo opuste misici, meni je najbolji onaj u prasku pod jezik…


    Joj, ja sam uzela taj mg citrat dirkt, tako mi je zao sto nisam uzela kapsule. Ja to ne mogu stavit u usta, odvratnog okusa i bas jako praskasto, nikako se otopit. Ionako mi je muka i onda si jos to kupim 🤢

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 533

    Prijavi adminu

    SAYuRI



    Moja mucnina se vratila i to sa osvetom 🤮 Uhh…ala sam se najela , sama sam trazila 😂
    Meni prijaju salate, sirni namazi, sve kiselo, i voce… zivim na Abc siru, mandarinama i ruskoj salati 🫣


    Ja sam toliko jela sirni namaz, jogurt, mandarine i kiselo, da mi se sve zgadilo. Pretjerala sam jer sam samo to jela. Sad samo slatko prolazi, na spomen kiselog mi je muka. Uzass

  • Avatar sisy

    sisy

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Uživajte u tim mučninama i simptomima jer su oni znak zdrave trudnoće.
    Ja sam bez simptoma, osim bolova u grudima i grčevavu donjem stomaku.
    Prije 2 dana B mi je bila 73,51 i danas mi dosadno i tako čudno sto nemam simptome odem i izvadim B i iznosi 55,5. 
    Ja šokirana, u labaratoriju me tješe da nije na istom aparatu rađeno (radila u 2 razlicita laba) ali ja opet nmgu da se smirim i do ponedjeljka ću poludjeti, tada ću otići uraditi opet u onom prvom labu. Malo je reći da sam u šoku, isplakala sam se danas pošteno.

    🙋🏻‍♀️37
    🙋🏻‍♂️42
    28.03.'24. D🌸
    Trudimo se od 8/22
    12/22 biokemijska
    14.07.'23. +
    15.7. B 88,7》17.7. B 183,6》19.7. B 499,8 》21.7. B 1209,2 》
    27.7. B 11299
    1.pregled 5.8. ❤
    Panorama ✅️♀️
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.