Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Jucer na uzv vidljiva samo gestacijska vrecica s bijelim obrucem. 

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • IvanaH4

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Hannica0 👧

    Jucer na uzv vidljiva samo gestacijska vrecica s bijelim obrucem.


    To je u redu koliko znam. Tako je i meni bilo.

    28.9. ➕
    13.10. ❤️
    23.11. Harmony uredan 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Hannica koja ti je sedmica nisam dobro popratila zadnja 2-3 dana forum ? Nije to nista neobicno, sasvim ok za prvi pregled. 
    A mene sto se tice ja bih ili u krevetu soavala ili pored wc skoljke dezurala. Ne znam gdje bi prije. A pri tome samo nagon, od povracanja nista, kontam mozda bi bilo lakse to sve izbacit iz sebe. Ponekad pomogne caj od kamilice ali hranu samo kad i pogledam smuci mi se. Ne znam zasto sam mislila da je ovo malo blaze. Ovo je bukvalno za otplakat turu kad uhvati ono mantanje i uz to muka 😵‍💫😵‍💫🤮🤮 Kako se vi nosite ? 

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Pahuljka

    Hannica koja ti je sedmica nisam dobro popratila zadnja 2-3 dana forum ? Nije to nista neobicno, sasvim ok za prvi pregled.
    A mene sto se tice ja bih ili u krevetu soavala ili pored wc skoljke dezurala. Ne znam gdje bi prije. A pri tome samo nagon, od povracanja nista, kontam mozda bi bilo lakse to sve izbacit iz sebe. Ponekad pomogne caj od kamilice ali hranu samo kad i pogledam smuci mi se. Ne znam zasto sam mislila da je ovo malo blaze. Ovo je bukvalno za otplakat turu kad uhvati ono mantanje i uz to muka 😵‍💫😵‍💫🤮🤮 Kako se vi nosite ?


    Ma koma kod mene zadnja dva dana opet 🥴🥴🥴🤮🤮😵😵 Toliko mi se smuci, slabost u nogama i tacno me depresija pocne hvatati , a mantanje da ne spominjem, hranu kad vidim nije mi jasno kako neko to moze pojesti , eto znam da je nerealno ali takav je feeling…a onda kad popusti mucnina uhvati me takva glad da bi vola pojela a onda od toga svega opet mucnina tako da sam ja zapela u carobnom krugu 😫

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Pahuljka

    Hannica koja ti je sedmica nisam dobro popratila zadnja 2-3 dana forum ? Nije to nista neobicno, sasvim ok za prvi pregled.
    A mene sto se tice ja bih ili u krevetu soavala ili pored wc skoljke dezurala. Ne znam gdje bi prije. A pri tome samo nagon, od povracanja nista, kontam mozda bi bilo lakse to sve izbacit iz sebe. Ponekad pomogne caj od kamilice ali hranu samo kad i pogledam smuci mi se. Ne znam zasto sam mislila da je ovo malo blaze. Ovo je bukvalno za otplakat turu kad uhvati ono mantanje i uz to muka 😵‍💫😵‍💫🤮🤮 Kako se vi nosite ?

    Ma koma kod mene zadnja dva dana opet 🥴🥴🥴🤮🤮😵😵 Toliko mi se smuci, slabost u nogama i tacno me depresija pocne hvatati , a mantanje da ne spominjem, hranu kad vidim nije mi jasno kako neko to moze pojesti , eto znam da je nerealno ali takav je feeling…a onda kad popusti mucnina uhvati me takva glad da bi vola pojela a onda od toga svega opet mucnina tako da sam ja zapela u carobnom krugu 😫


    Tako je i meni bila 🙈 Nisam mogla ni gledati  one videe sa pripremanjem hrane i ns to mi se mucilo haha

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lila1

    Lila1

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage cure  Nadam se da me primate u grupu ja sam danas bila na prvom pregledu 5+6 smo i srce kuca  Prva trudnoća, a k tome imam i SLE, tako da sam krenula u trudničku ambulantu u Petrovu, ali sam izgubila živce čekajući. Imam inače privatnog ginekologa ali je u drugom gradu. Dvoumim se di bi i šta bi dalje.  
    Nadam se da ste sve dobro i da vam je trudnoća uredna :) 
    Jel mi može neka od vas objasnit kako da stavim dolje ovo sa tjednima trudnoće..? Puno hvalaaa :)

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Pahuljka

    Hannica koja ti je sedmica nisam dobro popratila zadnja 2-3 dana forum ? Nije to nista neobicno, sasvim ok za prvi pregled.
    A mene sto se tice ja bih ili u krevetu soavala ili pored wc skoljke dezurala. Ne znam gdje bi prije. A pri tome samo nagon, od povracanja nista, kontam mozda bi bilo lakse to sve izbacit iz sebe. Ponekad pomogne caj od kamilice ali hranu samo kad i pogledam smuci mi se. Ne znam zasto sam mislila da je ovo malo blaze. Ovo je bukvalno za otplakat turu kad uhvati ono mantanje i uz to muka 😵‍💫😵‍💫🤮🤮 Kako se vi nosite ?

    Ma koma kod mene zadnja dva dana opet 🥴🥴🥴🤮🤮😵😵 Toliko mi se smuci, slabost u nogama i tacno me depresija pocne hvatati , a mantanje da ne spominjem, hranu kad vidim nije mi jasno kako neko to moze pojesti , eto znam da je nerealno ali takav je feeling…a onda kad popusti mucnina uhvati me takva glad da bi vola pojela a onda od toga svega opet mucnina tako da sam ja zapela u carobnom krugu 😫


    Daaa bas to, mucno mi gledat hranu a onda umirem od gladi i sve bi pojela i pojedem nesto i onda opet ta ista muka. Pitam se ima li krajaaaaaa 🤢🤢🤢 

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ja bila jučer na pregledu, sve je okej a bebom. Jutros me probudi glavobolja, imam i temperaturu. Dragi mi donio test za koronu kad je išao s posla i pozitivna sam 😣. Doktorica mi radila jutros. Ima li neka da je imala koronu? 

    24.9.22.➕💙
    [tickerfactory.com]

  • SunceMoje

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Cure potpuno vas razumijem kad pišete o ovim mučnina ma….meni također slično od samog početka trudnoće(prvih mjesec dana sam bila u proljevu). Evo već sam u 16. Tjednu, mogu reći da mi malo popustile te mučnine, ali zlo mi je od sve hrane….ništa mi ne paše, a s druge strane moram jesti jer ako ne jedem, imam glavobolje, slabo mi……onda se najedem nečega što trenutno ima i paše mi, e onda opet u crijevima tulum(u životu nisam proizvela toliko plinova kao u ovoj trudnoći)…..I sve to kao što ste napisale začarani krug! Kod većine žena te mučnine s vremenom prestanu, kod nekih traju duže. Meni je u mojim prijašnjim trudnoćama bilo slično kao sad, jesu mučnine prestale, ali uvijek sam jela na silu da mi stanje ne bude još gore.
    rosieo111 ja sam trenutno prehlađena, nije korona, ali baš mi je loše, ne mogu cijeli dan na poslu izdržati pa otiđem i prije doma. Baš je neka prehlada, sinusi , s kojima inače imam problema, nos začepljen, grlo boli, ali temperaturu nemam. Liječim se čajem, medom, inhalacija, hipertoničnom otopinom za nos i odmor….želim ti da što prije pobijediš koronu i da bude sve ok.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    SunceMoje hvala 💙 ja imam te iste simptome + temp, jučer pila lupocet zbog toga, jer je narasla do 38. Čime se imhaliraš? Baš sam tražila kakve inhalacije se smiju u trudnoći, ali nema baš članaka pa nisam sigurna a nemam sad koga ni pitati. 😔

    24.9.22.➕💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.