Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ivonicaa

    ivonicaa

    Broj poruka: 198

    Prijavi adminu

    Boook! Zadnji put kad sam bila tu bilo je oko 90 stranica, sad samo vidim 153 reko “ajmeee, na kojem si svijetu bila”? 😂
    Ja vam se sad ozbiljno pridruzujem i tipkamo se. Ja imam pregled 13.12 i s nestrpljenjem iscekujem svaki novi dan uz dvije srece doma 💙❤ (stariji sin vrticanac je bolestan, pa ce sad biti doma kroz blagdane s mladom sekom i mamom).
    Cvit čestitke od srca, divote li, troje odjednom, neka je sretno 🤗🤗🤗🥰🥰🥰

    👩: 33 🧔: 34
    9/18 E 💙
    Radimo na drugoj bebi 🤞🏻
    OTP 30.6.2023. Dolazi deckooo 😍😍
    ~ Children give importance to your life ~
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ivonicaa

    ivonicaa

    Broj poruka: 198

    Prijavi adminu

    JanoševEla i kod mene mucnine bez povracanja… U obe prethodne trudnoce mi je isto tako bilo 

    👩: 33 🧔: 34
    9/18 E 💙
    Radimo na drugoj bebi 🤞🏻
    OTP 30.6.2023. Dolazi deckooo 😍😍
    ~ Children give importance to your life ~
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    rosie0111

    Lady8

    Cvit Cestitam! Tri male duse rastu u tebi i neka sve prode skolski.
    Puno nas je pa ne mogu upamtiti svaki pregled, drago mi je zbog svakog dobrog 🥰
    Thinkpurpleja sam uzela Panoramu srednju po preporuci doktora. Nije stvar nadoplate vec sa proširenom nije imao dobra iskustva. A sto se tice Panorame nju preporuca kao br 1.
    Miaukoliko si u mogucnosti posjeti privatnog.
    Iskreno, ovo mjerenje po forumu meni nema smisla. Jedno mi je dijeljenje iskustva, a drugo davati tako ozbiljne konstatacije.

    Ja se slažem da ne bi trebalo davati ozbiljne konstatacije ovdje. Jer mi imamo samo mišljenja, a svaki doktor je ipak doktor, ne kažem da su svi dobri, ali znaju više od nas. A koliko ja znam od nekih iskustava kod mojih bližnjih, kod bolova i krvarenja ide dg.prijeteći pobačaj pogotovo u ranom tt. Malo mi je neozbiljno reći nekome da je to glupost nakon što je to ginekolog rekao. Nemojte se ljutiti ali stvarno…
    Cure koje imate preglede ovih dana sretno i javite se 🤗 i sama sam nervozna, idem u četvrtak…😣


    Ponoviti cu, glupost. Stresirati zenu i govoriti da joj prijeti pobacaj je glupost. Menstrualne bolove i grceve svi imamo i sasvim je normalno jer se materica rasteze, a one ne krvari nego ima smedji iscjedak. Govoriti o prijetecem pobacaju samo na osnovu tegoba koje su normalna pojava u 80% zdravih trudnoca je GLUPOST. Da ne govorim kakav pritisak je sada u njenoj glavi a to je mnogo sada opasnije za nju nego grcici…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Iva2

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Danas sam vadila betu, jako je visoka s obzirom da sam tek 4+4, 4948,8. Je li itko imao ovakvu situaciju? Uzasno me strah.

  • Avatar Vesca

    Vesca

    Broj poruka: 412

    Prijavi adminu

    Iva2

    Danas sam vadila betu, jako je visoka s obzirom da sam tek 4+4, 4948,8. Je li itko imao ovakvu situaciju? Uzasno me strah.


    Opaaa ovo bi mogla biti višeplodna trudnoća. Bez brige, visoka beta nije problem. Javi za dalje 

    👩32 god (Hashimoto/hipo, IR, PCOS)
    🧔 31 god
    Histeroskopija 11/21 (uterus arcuatus)
    1) 12/21. AIH odgođen
    2) 1/22 AIH➖
    3) 6/22 AIH ➖
    9/22 ➕
    1.7.23. stigla curka 😇💖

    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Iva2

    Danas sam vadila betu, jako je visoka s obzirom da sam tek 4+4, 4948,8. Je li itko imao ovakvu situaciju? Uzasno me strah.


    Gemini 🥰🥰🥰 Bolje visoka nego niska… ne brini nista..

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Iva2

    Danas sam vadila betu, jako je visoka s obzirom da sam tek 4+4, 4948,8. Je li itko imao ovakvu situaciju? Uzasno me strah.


    Ja sam 5+0 i moja je 5000beta

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar Barbi30

    Barbi30

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Hannica0 👧

    Iva2

    Danas sam vadila betu, jako je visoka s obzirom da sam tek 4+4, 4948,8. Je li itko imao ovakvu situaciju? Uzasno me strah.

    Ja sam 5+0 i moja je 5000beta


    Čestitam Hannica0 i Iva2 na pozitivnim betama… Visoka beta može biti jedloplodna a može biti i da su dvojčeki… Bitno da se pravino dupla i da je sve ok s bebicama 🤞🤞
    Dobrodošle 🥳🥳

    👩1990 dg PCOSlike
    🧔1988 oligoasthenozoospermia

    Vinogradska
    09/22 IVF/ICSI
    Baby boy 💙-08.06.2023.

  • Avatar Elly94

    Elly94

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Slazem se da doktori nekad blenu neku glupost ne razmisljajuci kako ce pacijent to shvatiti i koliko Ce mu utjecati na psihu …svakakvih ima ..

    Evo ja sam dosla sa pregleda ..uzela mi je cervikalne briseve posto je neka blaga upala u pitanju pa cu znati kroz tjedan dana terapiju .
    Bebica je dobro …po uzv manja za tjedan dana ,znaci 11+3 ..mahala je rukicama i bas sam odusevljena !!!
    Dala mi jee  uputnicu za rani probir u vinogradsku pa sad cekam na mail kad su me narucili ☺️ 
    Morala sam lagati da nemam krvnu grupu jer da sam imala nebi me slala da ju ponovno izvadim sto je bitno za svaku trudnocu…i tako … Nisam bas zadovoljna ginekologicom al eto …nakon ove trudnoce trazim nekog boljeg doktora i pomogucnosti blize mjestu stanovanja 🤣

  • Avatar Vesca

    Vesca

    Broj poruka: 412

    Prijavi adminu

    Išla sam pronaći prosječne vrijednosti bete po tjednima i dobila ovo:

    3. tjedan 5 – 50
    4. tjedan 3 – 426
    5. tjedan 19 – 17.340
    6. tjedan 1.080 – 56.500
    7. i 8. tjedan 7.650 – 229.000
    9. – 12. tjedan 25.700 – 288.000
    13. – 16. tjedan 13.300 – 254.000
    17. – 24. tjedan 4.060 – 165. 400
    25. – 40. tjedan 3.640 – 117.000

    Znači da je vrijednost skroz normalna, a ja već navijam za blizance  super je to cure, samo nek raste 

    👩32 god (Hashimoto/hipo, IR, PCOS)
    🧔 31 god
    Histeroskopija 11/21 (uterus arcuatus)
    1) 12/21. AIH odgođen
    2) 1/22 AIH➖
    3) 6/22 AIH ➖
    9/22 ➕
    1.7.23. stigla curka 😇💖

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.