Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Mia2023

    SAYuRI

    Mia2023

    SAYuRI

    Mia2023

    Ajme trojke, kako lijepo 🥰
    Pahuljica baš mi je drago da je pregled bio dobar, rano je još za srčeko, vidjet će se na idućem!
    Ja sam nedavno došla sa pregleda pošto mi se treća beta nije poduplala kako spada, rekao je da dođem danas pa da vidimo.
    Danas mi je 4+6. Gestacijska je narasla sa 4mm na 9mm i vidi se žumanjčana. Rekao je da dođem ponovo u petak. S time da sam mu rekla da imam stalno neke menstrualne bolove i probadanja pa mi je rekao da je to prijeteći spontani i da mirujem što više. Što nisu menstrualni bolovi normalni na početku? 😐

    A izvini kada si isla na pregled pa je bila 4mm gestacijska?

    U petak kad sam bila kod njega po nalaze bete, onda je kratko napravio pregled da izmjeri gestacijsku radi usporedbe.

    Znaci 4+3 si bila 🤔 Postoji li mogucnost da si duze trudna jer mi nevjerovatno da se sa 4+6 vidi tolika gestacijska i zumanjcana? 🫣 Mozda O ranije ili nesto… u svakom slucajj je dobro nego pitam jer me bas zanimalo sve mi to bas rano… a za mensttualne grceve je sasvim normalno, kakav prijeteci pobacaj, nemoj da mislis o tome uopste…ja ih imam jos uvijek i znaju na momenat biti bas jaki da se savijem 😵‍💫

    Zadnja menga mi je bila 1.11., a ovulaciju sam pratila trakicama. Na 12dc mi je bio peak, idući dan više nije tako da je ovulacija bila negdje sa 12 na 13dc. Evo ne znam šta da kažem, jedini ako je krivo mjerio 😂 žumanjčanu sam i ja vidjela kad mi je pokazao, u petak je gestacijska bila prazna 🤷
    Razmišljam si da se prebacim kod nekog privatnog ginica jer mi ovaj stvarno od pocetka ne ulijeva nikakav optimizam, samo me baci u bed nakon svakog pregleda. Znam da nije dobro to smeđarenje i u kombinaciji s tim bolovima, ali vidim da je većina to imala pa je ipak dobro od svega to ispalo 🤷


    Ma svakako ti je super situacija kad god da je bila O, ti ces i srce cuti prije 6-tog tjedna 🤞🤞 Smedjarenje je najcesce zaostatak predhodne M, ili neka puknuta zilica ako je sve ok po UZV… a slazem se da mjenjas gineokologa , cuj da ti pise prijeteci pobacaj  radi grceva…to je glupost…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Luna1406

    Luna1406

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    E cure koje ste odlucile raditi neki NIPT, koji ste uzele, osnovni ili prosireni i zasto?


    Ja sam radila nifty, nemam neki poseban razlog zašto baš nifty, ali da sam malo više čitala ranije bi vjerojatno uzela panoramu jer je navodno točnija. Nakon razgovora s doktoricom odlučili smo se za osnovni paket tj srednji njihov, a ne najveći jer čak i da se pokaže određena sumnja na neku mikrodeleciju iz proširenog paketa, zdravstvo to ne priznaje tako da smo odlučili da ne želimo znati jer bi se samo brinuli cijelu trudnoću, a nebi baš ništa mogli napraviti da saznamo ranije jel sve oke ili ne. Plus navodno je točnost tog testiranja puno manja za te mikrodelecije. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vesca

    Vesca

    Broj poruka: 412

    Prijavi adminu

    Cvit čestitam od srca na trojčekima, prvi u našoj ekipi <3 nadam se da će trudnoća proći uredno školski 
    Pahuljka drago mi je da je sve dobro prošlo…. mogu mislit kako ti je bilo prije pregleda.. Hvala Bogu da nije ništa ozbiljno

    👩32 god (Hashimoto/hipo, IR, PCOS)
    🧔 31 god
    Histeroskopija 11/21 (uterus arcuatus)
    1) 12/21. AIH odgođen
    2) 1/22 AIH➖
    3) 6/22 AIH ➖
    9/22 ➕
    1.7.23. stigla curka 😇💖

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Elly94

    Elly94

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Cvit ,wow!Cestitam od srca na trojcekima!😍😍😍
    hvala cure na savjetima o covidu.Nisam ni ja za cijepljenje ,bar ne za sad u trudnoci samo su me zanimala vasa misljenja ☺️ 
    Danas imam pregled u 9:30 i naravno ko i svaku ovdje pere me ogromna trema ! Nadam se da Ce sve dobro proci i da mogu odahnuti ☺️ dns sam 11 tjedana pa mi mozda napravi mini anomaly scan🧐

  • Boky777

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Boky777ne javljas se nadam se da je sve ok, kako si?


    Hvala na pitanju. Imam prehladu i boli me sve živo i nije mi do ničega, pogotovo jer ne mogu ništa od lijekova osim lekadola a on mi ne pomaže. Ujutro sam naručena opet na ultrazvuk, to je tjedan dana sutra. Zvala sam sestru da pitam kad ću doći, u koliko sati, a ona mi kaže ma dođi kad hoćeš primit ćemo te, još smo svi pod dojmom tvoje situacije i tvojih suza 😌. Sad mene nekako nakon toga opet hvata neki strah , da nije možda ona to krivo vidila, ili da sutra ne vidi…..maaaaa uglavnom opterećivati se glupostima.  Sad kad me boli i ne radim damo mislim na nešto loše 🙄

    👩‍🦰35 god
    🙎‍♂️38 god
    https://www.tickerfactory.com/ [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar JanoševEla

    JanoševEla

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Cvit ajme čestitam 😍😍 , koja sreća 😍😍🤗
    Pahuljka drago mi je da je sve uredu 🌻🌹
    Elly sretno 🤞🤞🤞♥️

    Cure ja već dva dana ne povraćam ali imam mučnine , jako bolne grudi…čim mi malo simptomi nestanu ja sam uplašena , dali je to normalno ? Jel i kod vas tako ? 

  • Boky777

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    JanoševEla

    Cvit ajme čestitam 😍😍 , koja sreća 😍😍🤗
    Pahuljkadrago mi je da je sve uredu 🌻🌹
    Elly sretno 🤞🤞🤞♥️

    Cure ja već dva dana ne povraćam ali imam mučnine , jako bolne grudi…čim mi malo simptomi nestanu ja sam uplašena , dali je to normalno ? Jel i kod vas tako ?


    Ja od početka nemam apsolutno nikakvih simptoma 🤷‍♀️, jel sve u redu, nemam pojma…vidjet ću ujutro 🙈

    👩‍🦰35 god
    🙎‍♂️38 god
    https://www.tickerfactory.com/ [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Čestitke na dobrim pregledima, i nekome na trojčekima 😍 nisam zapamtila nick 😅
    Žene, kako se kreću cijene panorame i tih testova? Ja prethodna dva puta nisam radila, jer sam stava da bih rodila one way or another a onda mi je ginič rekao da u tom slučaju ne bacam novce na to. Ali čisto me zanima, možda da sad napravim.
    Isto tako, ima li tko iskustva sa akupunkturom protiv mučnine? Ja samo čekam da krenu, i žalim svoje dvoje djece koji će to morati trpiti. Sve bih probala da 7h smanjimo. Za ovo sam čula da je ok ali ne znam cijene, koliko termama je potrebno, ima li netko preporuku za konkretnu kliniku za to.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar milica94

    milica94

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Zdravo. Pridruzujem se cestitkama prvenstveno Cvitu na trojkama, divna vijest. Ja sam blizanka, sa bratom,pa znam da je to posebna povezanost, a tek trojke, divno! 🥰 I cestitam svima ostalima na urednim nalazima. Moj savjet je da ne mislite i ne razbijate glavu o losim i negativnim stvarima, nego mislite da je sve dobro,i da ce sve zavrsiti dobro. 😊😊 Mene zanima, da li je iko radio Veritas prenatalni test? Nesto nisam vidjela sa se mnogo spominje. Moja drugarica ga je radila i prezadovoljna je njime. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Lady8

    Cvit Cestitam! Tri male duse rastu u tebi i neka sve prode skolski.
    Puno nas je pa ne mogu upamtiti svaki pregled, drago mi je zbog svakog dobrog 🥰
    Thinkpurpleja sam uzela Panoramu srednju po preporuci doktora. Nije stvar nadoplate vec sa proširenom nije imao dobra iskustva. A sto se tice Panorame nju preporuca kao br 1.
    Miaukoliko si u mogucnosti posjeti privatnog.
    Iskreno, ovo mjerenje po forumu meni nema smisla. Jedno mi je dijeljenje iskustva, a drugo davati tako ozbiljne konstatacije.


    Ja se slažem da ne bi trebalo davati ozbiljne konstatacije ovdje. Jer mi imamo samo mišljenja, a svaki doktor je ipak doktor, ne kažem da su svi dobri, ali znaju više od nas. A koliko ja znam od nekih iskustava kod mojih bližnjih, kod bolova i krvarenja ide dg.prijeteći pobačaj pogotovo u ranom tt. Malo mi je neozbiljno reći nekome da je to glupost nakon što je to ginekolog rekao. Nemojte se ljutiti ali stvarno…
    Cure koje imate preglede ovih dana sretno i javite se 🤗 i sama sam nervozna, idem u četvrtak…😣

    24.9.22.➕💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.