Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Unname13

    Broj poruka: 220

    Prijavi adminu

    Baš je bilo zatisje, kad ono od jutros 2 stranice. Razveselile ste me🤣
    Mi još ne pužemo, ali se ustaje na noge. Sve mi se cini da ce prije prohodat 😅
    Sjedimo odavno, iz svih mogućih položaja.
    Uspavljivamo se kao da egzorcizam radimo, separacijska isto na max.
    Brblja najviše mama i baba, i na nekom svom jeziku.
    Zna mahati i pljeskati, ali kad je nju volja😅
    Ja nisam uvodila večeru, ali ima dosta međuobroke. Od montica, milchsnitea i svega. Odustala sam od svih smjernica i život mi je lakši. Ručak više manje što i mi jedemo, manje začinjeno i to je to.

    [tickerfactory.com]

  • Buhaca

    Broj poruka: 197

    Prijavi adminu

    runolist

    Mia2023

    Trenutno smo u fazi obožavam kockice tako da ih 192739 dnevno slažem u toranj, a on ih ruši. Smijeh samo takav. Isto tako gušt mu je gledati kako baca stvari dok sjedi u hranilici. Nagne se koliko može sa strane dolje i drži nwšto i maše i gleda kako pada kada pusti iz ruku. To mu je hit vajda već 10 dana.
    separacijska na max. znači doslovno ne može biti sam 2 sekunde jer počne plakati ako me ne vidi. On se može igrati cijeli dan sam, nije uopće problem, ali me mora imati na oku. Znači ne stignem apsolutno ništaaaaa

    Koje kocke imate? Cini mi se da je moja “prerasla” trenutne igracke. Najzanimljiviji joj ovaj piano https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Katalog-Igracke-Igracke-za-bebe/Kids-II-Baby-Einstein-Moj-prvi-piano-/p/W00FGUE [abrakadabra.com] i interaktivna knjiga kartonka sa zivotinjama koja proizvodi zvukove. I klasicno ambalaža.

    Pisite ako imate jos koji prijedlog za igracke 😊

    Petrica odlicna ideja sa zamrzavanjem! Morat cemo to upogonit. Hvala za app.


    Mojoj je trenutno najdraza guralica. Može lupat po njoj, pjeva joj (na njemačkom) ali pjeva i diže se uz nju. Nju veseli sve šta može utrpat u usta. Od neigracih igracaka hit nad hitovima su moje kucne papuce i naocale. Svela sam joj igracke na par komada i svako par dana ih rotiram

    [tickerfactory.com]

  • Avatar thinkpurple0

    thinkpurple0

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Igracke - sve od seke ili nase - daljinski, mobitel, slape, futrola za naocalem.m. Hit joj je kucica za lutke njena, morala sam maknut sve sitno i ostavit sta smije stavit u usta. Borim se s tim skrivanjem igracaka od starije jer ona bi sve njeno. 
    Od njenih - drvena guralica, koluti oni sta se slazu jedan na drugi, loptice… 
    Sir, vrhnje i jogurt kupujem u lidlu okusi zavicaja i njihovu marku ili veroniku, di prvo idem tu kupim. Pojede cca 1 veliku zlicu svjezeg sira i pola vrhnja i popije 1 dcl jogurta tekuceg. 
    Recepti svaka cast da stignete pec te muffine i palacinke i slicno svaki dan. Mi obicno vikendom palacinkice i to je to. Ja stvarno preko tjedna imam utrku s vremenom i ne stizem nista 😥 i bas se jadno osjecam zbog toga. Bas mi fali dodatni par ruku. 
    .
    Mase papa i govori papa al sa svojim naglaskom pa je presmijesna, pokazuje prstom, salje pusu i da pusu (zaslini obraz), pljesce, govori ba kad se skriva pa pokaze kao da nas prestrasi. Nekad hoce sve nekad nece nista. Kako njoj dode. Al papa mase svima tko dolazi i odlazi iz stana uvijek. 

    👨‍👩‍👧‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Runolist evo ovi senzorni blokovi iz Pepca.
    https://ibb.co/QFQzKYK [ibb.co]
    Igračke trenutno najviše voli te kocke i tomy vesela jaja. S tim jajima se baš dugo zabavi. Voli ih tuckati, vaditi iz kutije, baš ih voli. 
    I spineri  za prozor. Uzela sam 3 različita na aliexpressu, znači pola sata može sjediti uz prozor i vrtitit ih neprestano. Te 3 su nam top igračke trenutno. Naravno uz daljinski, punjač, salvete, skidanje kape i čarapa, šta god nije njegovo.

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Petrica_92

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Sto se tice igranja, posto je njemu samo pentranje trenutno zanimljivo, a nemamo doma bas dobar namjestaj za to - sve je previsoko - narucila sam preko instagrama Cut & Stitch modularnu sofu. Jako se veselim, stavit cemo u njegovu sobu pa ce dobro doci i meni tijekom hranjenja, a i njemu nadam se za godine igre

    🤱🏽31 god
    👨🏼‍🍼 29 god
    Majka jednog slatkog dječaka 👨‍👩‍👦

    [tickerfactory.com]

  • Avatar runolist

    runolist

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Hvala cure za info za igracke ❤️  i ostalo 😁
    Da tu nisam procitala da bebi treba osobna u Schengenu, isli bi u Sloveniju bez ikakvog dokumenta za curku 😵‍💫

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 860

    Prijavi adminu

    Žene kako vi svojima dajete vode? Na bocicu, kljunasicu ili slamku? Moja moze čitav dan kapi da ne popije guram na silu i na kljun i flasicu ali slabo.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Jelušićka i moj je tako dok mu nisam kupila babylove čašicu sa slamkom. Znači top. Pije bez problema i baš mu je gušt. Prije je isto tako na kapi. Probala na običnu čašu, žličicu, 3 kljunašice kupila i ništa.
    .
    Znači ja njega ne mogu uspavat. Ne mogu! U krevetu se vrti non stop i ne može zaspat i onda krene plakat jer je nervozan jer nije uspio. Kad ga nosim skače po meni kao po trampolinu pun energije, trlja se glavom na sve strane i zijeva jer mu se spava, ali kao da je popio red bull. Na sisi se malo umiri, ali isto ne zaspe. Kiša pada pa ne mogu ga probat u šetnji uspavat. Živjela regresija 😭

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar thinkpurple0

    thinkpurple0

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa

    Žene kako vi svojima dajete vode? Na bocicu, kljunasicu ili slamku? Moja moze čitav dan kapi da ne popije guram na silu i na kljun i flasicu ali slabo.


    Prvo sam na silikonsku casu, pa na bocicu, na kraju slamka koja se pokazala najbolja. Obicna silikonska slamka iz dm, prerezala ju na pola da nemora puno vuc. Ima i ta casa iz dm sa slamkom, a za van imam sad bbox bocicu na slamku. A pije i na sekinu termosicu sa slamkom. Ugl slamka je super, tak i juhu pije, krem juhu, jogurt.
    Mia nesto je u zraku ocito zadnjih dana 😵‍💫
    Veselim se ljepsem vremenu od vikenda. 
    Starija ima danas neku laganu temp.i doma je, muz je uzeo godisnji da ja predahnem danas, idem na pedikuru pa.makar sjekire padale. 

    👨‍👩‍👧‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vanilla Diva

    Vanilla Diva

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Koja je ono casa sa slamkom koja pista vodu kad beba grize? Cula sam za nju i nikak da kupim. 
    Moja je uzasno malo pila vode, na flasicu nikak, samo bi grizla sisac. Na kljunasicu nesto malo ali isto grize kljun. Na slamku obicnu ne zna piti, tj sad kao da je skizila ali isto dva tri gutljaja. Ugl ja se nisam s tim zamarala dok nije dobila uzasan zatvor. Morala sam.joj cepic dabati a ona vristala u bolovima. I onda sam popizdila i odlucila je nauciti na casu. Prvo je uzasno prolijevala a sad pije ko luda. Nekad ni kapi ne prolije a popije onak dobra tri cetri gutljaja. Nekad opet dosta prolije ali briga me, samo da popije vodu. 
    Uzela bi joj tu na slamku sto funkcionira kao neki vakum samo ne znam gdje kupiti pa da imamo kad smo vani. 

    29 god 💃 30 god 🏃‍♂️
    Curka 🎀🎂 19.08.23.
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.