Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vanilla Diva

    Vanilla Diva

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Mia i Thinkpurple kazu da su bebe veliki meteropati.. ne cudi me da su lose volje po ovom uzasu od vremena. Plus regresija i skokovi. Moja danas isto cendra, ne mogu se maknut od nje ni na sekundu. 
    Thinkpurple uzivaj danas u solo vremenu, barem na kratko! 🩷

    29 god 💃 30 god 🏃‍♂️
    Curka 🎀🎂 19.08.23.
    [tickerfactory.com]

  • Unname13

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Uspavljivanje me satra zadnjih 20 dana, tako da suosjećam. Nekidan sam od 10.30 pokušavala 
    Da bi zaspala u 14.30, a ustala se u 8h.
    Ali dobro lakse mi i ti istrpit nego da mi se budi po noci.

    [tickerfactory.com]

  • Buhaca

    Broj poruka: 198

    Prijavi adminu

    Mi smo danas obavili neuropedijatra. Nakon dobrih 6mj čekanja. Pedijatrica nas je poslala kad joj se činila mekana i na uzv mozga, fizijatra i neuropedijatra. Ona ima manju glavicu od rođenja pa je i to jedan od razloga njene zabrinutosti. Ugl sve je u redu, jedino je rekao da bi možda mogla kasniti sa hodanjem zbog distonije. Eto napokon mogu udahniti. Gospona bi danas mogla pridaviti em pms em vrime em neispavanost.
    A vrime je katastrofa ljeto, proljeće, jesen, zima. Šokovi i za velike a kamoli ne za malecke. 
    Thinkica uživaj u pedikuri

    [tickerfactory.com]

  • Unname13

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Koji je neuropedijar? U kbc-u?

    [tickerfactory.com]

  • Buhaca

    Broj poruka: 198

    Prijavi adminu

    Unname13

    Koji je neuropedijar? U kbc-u?


    Ivan abaza
    Trebala je biti tomasovic ali nije

    [tickerfactory.com]

  • Unname13

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Buhaca

    Unname13

    Koji je neuropedijar? U kbc-u?

    Ivan abaza
    Trebala je biti tomasovic ali nije


    Ja sam bila u Ursulić, ali privatno. Radi ona i u bolnici 

    [tickerfactory.com]

  • Unname13

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Svakako, bitno da je sve u redu😊😊

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa

    Žene kako vi svojima dajete vode? Na bocicu, kljunasicu ili slamku? Moja moze čitav dan kapi da ne popije guram na silu i na kljun i flasicu ali slabo.


    Moja ne zeli vodu, pije razrijedjeni sok od jabuke. Nije mi to najdraza opcija, ali bitnije mi je da popije svoju dozu nego da nista ne popije cijeli dan. Isto tako je bilo i sa starijom, vodu nema sanse popit, kad je bila malo starija, pocela je normalno piti vodu. 

    Pije na kljunasicu iz DMa, ona ima filter pa sam par puta maknula filter da curi samo i kad je skuzila da mora vuci, vratila sam filter. 

  • Avatar Apple

    Apple

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Sinoć sam malo čitala zaostatke, taman smislim što ću napisati i onda zaspim na kauču. To se dešava redovito zadnje vrijeme😅
    Moj malac ponekad naše za pa-pa, udara rukicom kad mu dam dlan za daj pet i udara me po glavi kad kažem daj draga🤣
    To su naše trenutne specijalne vještine, ali neće svaki put. Teško se zaigra sam, samo kad je nešto turbo zanimljivo što je rijetko jer je stalno u pogonu i brzo prelazi s jednog na drugo, zanimljivije mu je istraživati po kući.
    Htio bi biti u rukama stalno jer mu je fora kad ga držim i kuham ili obavljam stvari drugom rukom ali ne mogu tako stalno jer ništa ne stignem napraviti a i leđa me bole. Dobro da ima samo 8 kila jer da ima više, ne znam kako bih ga nosakala pola dana🫣
    Igrati će se na podlozi, ali ako sam ja s njim. Ne mogu otići na WC niti zamaknuti iza vrata da me ne vidi jer istog trena počinje plač koji nekad bude i prava panika i dernjava.
    Starija seka nije bila takva, ona je bila puno mirnija, mogla je dugo sjediti na podu i čačkati po igračkama.

    Od ostalih stvari, popravio se apetit ali jede samo uz igračke ili još bolje, kuhače, žlice, lopatice i slično. Kad mu dosadi, baci to iz hranilice i onda moram mijenjati igračke ili se gluposti da pojede.
    Baš je mali prefrigan. Baš neće otvoriti usta dok ne dobije igračku, čim dobije, zijeva za papati.

    Inače već par tjedana stoji potpuno sam, hoda držeći se za kauč doslovno prstom ali neće se pustiti😁
    Čim poželi doći do negdje, spušta se dole i piči na sve 4.

    Imali smo nekoliko mirnijih noći gdje bi se probudio samo jednom ili dvaput ali to je kratko trajalo, opet se sad budi i hoće samo cicu ili bude budan.
    Ne vidim da ništa niče ali mogu se samo nadati da su zubi jer to znači da će proći,samo ne znam kad.

    Sretno svim mamama nespavalicama, jednom ćemo i mi spavati, samo ne znam kad.
    Do tad treba izdržati normalan

    2019.🦄
    2023.🦁

  • Unname13

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Apple

    Sinoć sam malo čitala zaostatke, taman smislim što ću napisati i onda zaspim na kauču. To se dešava redovito zadnje vrijeme😅
    Moj malac ponekad naše za pa-pa, udara rukicom kad mu dam dlan za daj pet i udara me po glavi kad kažem daj draga🤣
    To su naše trenutne specijalne vještine, ali neće svaki put. Teško se zaigra sam, samo kad je nešto turbo zanimljivo što je rijetko jer je stalno u pogonu i brzo prelazi s jednog na drugo, zanimljivije mu je istraživati po kući.
    Htio bi biti u rukama stalno jer mu je fora kad ga držim i kuham ili obavljam stvari drugom rukom ali ne mogu tako stalno jer ništa ne stignem napraviti a i leđa me bole. Dobro da ima samo 8 kila jer da ima više, ne znam kako bih ga nosakala pola dana🫣
    Igrati će se na podlozi, ali ako sam ja s njim. Ne mogu otići na WC niti zamaknuti iza vrata da me ne vidi jer istog trena počinje plač koji nekad bude i prava panika i dernjava.
    Starija seka nije bila takva, ona je bila puno mirnija, mogla je dugo sjediti na podu i čačkati po igračkama.

    Od ostalih stvari, popravio se apetit ali jede samo uz igračke ili još bolje, kuhače, žlice, lopatice i slično. Kad mu dosadi, baci to iz hranilice i onda moram mijenjati igračke ili se gluposti da pojede.
    Baš je mali prefrigan. Baš neće otvoriti usta dok ne dobije igračku, čim dobije, zijeva za papati.

    Inače već par tjedana stoji potpuno sam, hoda držeći se za kauč doslovno prstom ali neće se pustiti😁
    Čim poželi doći do negdje, spušta se dole i piči na sve 4.

    Imali smo nekoliko mirnijih noći gdje bi se probudio samo jednom ili dvaput ali to je kratko trajalo, opet se sad budi i hoće samo cicu ili bude budan.
    Ne vidim da ništa niče ali mogu se samo nadati da su zubi jer to znači da će proći,samo ne znam kad.

    Sretno svim mamama nespavalicama, jednom ćemo i mi spavati, samo ne znam kad.
    Do tad treba izdržati normalan


    Jeste imali sistematski? Kako stojite s kilazom?

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.