Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Burito

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Tinchy300

    Crazypeach

    Tinchy mislim da se ne moraš brinuti kaj se govora tiče. Meni su u vrtiću rekli da im toleriraju do 3.godine. tek onda ih prate što se govora tiče
    Hvala ti. Ma joj prvo nam je dijete i onda niti sam ne znas dal je ok il nije. Ona fakat prica al na svojem jeziku i sve kuzi.
    Ja sam ok.🥰 Cekam da budem spremna za sljedeci pokusaj trudnoce. Budem jos malo pricekala. Nekako kad imas dijete sve to lakse prodje. Ne stignes toliko o tome razmisljati. Najvaznije je da L bude ok, ostalo kako bude.
    Mi smo prije htjeli troje, tj muz bi jos uvijek ja sam trenutno na li-la. Ove godine cu 37 godina pa ne znam dal mi se da i trece, a nemamo niti drugo hahahah.

    Ma nemas brige jos. Kod djece koja tako malo duze cekaju dok ne osjete da su spremna se najcesce dogodi da samo progovore odjednom u recenicama (takva su bar nekako iskustva ljudi oko mene :) ) Najbitinije da razumije i ima nacin da izrazi sto zeli. Svi ce oni bit isti brbljavci s 4,5 god :)

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Tinchy što se tiče više djece,polako. Nadam se da će doći uskoro braco ili seka.
    Burito super za govor,svaka čast!Očito je da joj to baš leži. 
    Već se prije pisalo o odvikavanju od pelena pa sam samo htjela podjeliti priču. Jedan dan sam otišla u kupaonu i vidim ovog mog pored wc-a sa spuštenim hlačama,reko kaj radiš? Osmjeh od uha do uha;posjela sam ga na kahlicu i rekla mu ajde piški. Par puta se podignuo pa unutra gledao i opet sjeo međutim niš od toga. Nije mi bilo jasno mislila sam da je vidio na crtiću. Onda drugi dan je poček govoriti piškiti. Međutim opet ništa. Isto tak sjedne i navlači pišu ali ništa. Jučer kad smo se vozili autom doma jer rekao piškiti par puta i doma mi ponovio i skinuo hlače ali i ništa. Valjda je postao svjestan toga da piški u pelenu tak da definitivno čekam ljeto kad odemo na more pa krećemo s odvikavanjem. Nadam se da bude bilo ok

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Što se tiče moje reprodukcije mislin da sam gotova. Makar to govorim svima pa se bojim da mi se ne obije u glavu. Možda kad bi mi netko potvrdio prije da će biti curica (budući da imam več 2 dečka) i kad bi imala savršenu trudnoću odnosno da s trbuhom do zuba mogu raditi sve.... ovako sam obadvije trudoće morala mirovati ali to se ne odnosi samo na mene. U smislu-to je kao potres-dotiče se svih ljudi u mojoj okolini. Onda znači da moj muž mora preuzet svu brigu na sebe;netko nam mora kuhati;pa nam netko treba počistiti ako muž ne stigne.... zapravo ne želim.opterečivati druge ljude oko sebe. Osim toga,vojela bi se posvetiti svojim dečkima. Druge godine stariji kreće u školu. 

  • Burito

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Nama se mala zna ponekad popiskiti u tutu. Sve kopira brata, pa kako on sjeda na tutu, tako zeli i ona. Planiramo je na ljeto odviknuti. Ja bih rado jos djece, ali muz nije bas fan te ideje pa cemo vidjeti. Mozda kad jos malo narastu. 
    Crazypeach, ako si izvagala da nebi jos djece onda se ne moras ni premisljati. Ali ako nisi jos sigurna, nemoj da te koci taj kratki period trudoce. Nek svi upregnu, pa to prodje za cas, A onda imate dijete koje je s vama cijeli zivot i usrecilo bude i vas i te kaj su i kuhali i cistili i prali :)

  • sunchica555

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Moja sjedi na tuti, briše se kao, pušta vodu, neka fensi tuta, ispušta zvuk vode, ali još ništa ne radi u nju. I ja planiram na ljeto odvikavanje pa ćemo vidjeti. 
    Što se tiče još djece, ja sad mijenjam posao, planiram iduće godine na drugo i to je i muzu i meni idealan broj iako bi on još malo čekao, ja bi se voljela riješiti trudnoća i nekak mi je razlika od oko tri godine idealna za mene, ona će već biti dosta svjesnija i samostalnija pa se mogu posvetiti bebici, a sad dalje sve u božje ruke

  • Tinchy300

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    A da tesko se odluciti ako je trudnoca bila teska. Mislim si da li cu ikada pozaliti ako ih nece biti troje. Eto ne znam niti sama ali imam jos vremena. Nekako je nama zenama tesko u tom pogledu. Mijenjala bi posao al opet ne mogu sada jer bi drugo dijete i tako. Sve nekako vuce jedno sa drugim. 
    Burito super za govor 🙂.
    Sunchica mozda je i to do crtanja. Moja bas to ne voli. Tj dam joj bojice pa nes crtamo al onda radije jede tu bojicu. Jos uvijek joj zubi izlaze pa bi stalno nes grickala.

  • sunchica555

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Eh da, mi žene uvijek moramo balansirati izmedju privatnog i poslovnog pa i da uz to imamo vremena za sebe. Meni se nekako novi posao dobro uklopio i u privatni plan za dijete, nakon tri mjeseca ide ugovor za stalno pa mogu razmišljati o bebi bez brige od gubitka posla. 
    I mojoj bas trojke izlaze, neki dan je gornja probila 
    Tinchy teta mi je rekla da se moja bojala tempera, ali kad je skuzila sta je to sad navaljuje na njih i Neda joj ni da otvori, ko pčela oko meda zuji kad rade s temperama. 

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Kad smo kod godina -koliko imate godina? Ja sam nedavno navršila 35.

  • Tinchy300

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Crazypeach

    Kad smo kod godina -koliko imate godina? Ja sam nedavno navršila 35.

    Pile malo🥰. Ja cu u 6mj 37 😇 iako se tako ne osjecam hahahaha. Naravno osjecam se mladje🙂

  • Tinchy300

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Hej curke koje imaju cure, kako njegujete intimno podrucje curica?
    Sa cime cistite, da li mazete sa kremom i sl.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.