Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sunchica555

    Broj poruka: 278

    Prijavi adminu

    Ma da nije taj tip od nošenja, nosim ju ako zelim ubrzati dolazak u vrtić i slično, al da se nju pita isla bi sama, obišla okolo naokolo, došli bi za sat vremena valjda. 
    Ali dok se igra želi da sam s njom u vrtiću za igru, dovoljno da sjedim tamo, isto kad kuham cvili, znam ju stavit na element kraj sebe onda joj je ok. Inače ne, ljuti se što sam ju uzela, čak se uvrijedi, kao ona ne može onda gdje ona hoće, a nije ni neki mazni tip pa valjda zato. 
    A da, svi su slični a opet različiti i različitih karaktera. 

    [tickerfactory.com]

  • Burito

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Mi se drzimo, male je ajmo rec ok. I dalje ima slajma I ruznog kaslja, al bar iskasljava. Iskustvo mi je pokazalo da dokle god se iskasljava nece prerast u bronhitis. 
    .
    Moj mali je toliko tantrumario da je to bilo zapanjujuce. Mislim da ga mala ne moze u tome dostic. Al Ona se zato isto konstantno zeli  nosit. Samo ide zamnom rasirenih ruku, “nosi me, nosi me”.

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Tinchy oprosti, tek sad sam vidjela…
    Mene nije jako boljelo, ali sjećam se da su mi rekli da ako i bude da slobodno popijem bilo što protiv bolova…
    Mada je to mene bilo stvarno jako pogodilo i nisam prestajala plakati tako da sam pila i normabele da bi uopće išta odspavala pa je vjv i to imalo utjecaja na bol… Tren sam bila, ajde ok, preživit ću, nakon 3 min bijes, tuga, očaj… Moram priznati da sam bila stvarno loše… 

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Tinchy300

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Prosla je bol. Nadam se da je sve gotovo i da je sve izaslo. 
    Dns sam trebala na posao al mi je L pala sa kreveta pred jutro. Krevet je visok 67cm. Bas smo se uplasili. Uzela sam dns go. Djeluje mi da je ok. Trci, igra se. Da je potres mozga bili bi nekakvi sinptomi, jel tako? Nema čvrge niti otekline.

  • Tinchy300

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Samoja6

    Tinchy oprosti, tek sad sam vidjela…
    Mene nije jako boljelo, ali sjećam se da su mi rekli da ako i bude da slobodno popijem bilo što protiv bolova…
    Mada je to mene bilo stvarno jako pogodilo i nisam prestajala plakati tako da sam pila i normabele da bi uopće išta odspavala pa je vjv i to imalo utjecaja na bol… Tren sam bila, ajde ok, preživit ću, nakon 3 min bijes, tuga, očaj… Moram priznati da sam bila stvarno loše…


    Ma to je bas fizicki i psihicki sok. Treba vremena da se oporavi od toga svega. Zao mi je sta uopce  itko mora prozivljavati takve stvari.

  • Burito

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Tinchy, prvo kaj pitaju na hitni jel odmah zaplakala. Ako je bilo zadrske moze bit da je kratkotrajno pala u nesvijest sto upucuje na potres mozga. Drugo, na kaj je pala. Najgore su plocice, parket nije tako opasan kao plocice, najbolje tepih. Ako je nakon pada bila usporena, cudnije se ponasala itd, takodjer upucuje na potres mozga (moj mali je kratkotrajno bio jaaako usporen). Jesi sigurna da je pala na glavu? Uglavnom ako sve djeluje ok vjerojatno nije nista bilo. Samo jos pratite ako ce povracat. Inace se preporuca da se nakon jaceg pada dijete razbudi po noci svaka 2 sata (tek tolko da pokaze znakove svijesti.) Al s obzirom da vam je pala ujutro vjerojatno ni to vise ne trebate. Mi smo nedavno imali onu frakturu tak da nam je jos sve svjeze. 

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Tinchy300

    Prosla je bol. Nadam se da je sve gotovo i da je sve izaslo.
    Dns sam trebala na posao al mi je L pala sa kreveta pred jutro. Krevet je visok 67cm. Bas smo se uplasili. Uzela sam dns go. Djeluje mi da je ok. Trci, igra se. Da je potres mozga bili bi nekakvi sinptomi, jel tako? Nema čvrge niti otekline.


    Nama je B pao sa kreveta kad je bio puuuno manji, a krevet je također jako visok… Pratili smo ga taj cijeli dan i sve je bilo ok… Također, ni čvrge ni ničega.
    Žilavi su oni dok su mali itekako! 

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Tinchy300

    Samoja6

    Tinchy oprosti, tek sad sam vidjela…
    Mene nije jako boljelo, ali sjećam se da su mi rekli da ako i bude da slobodno popijem bilo što protiv bolova…
    Mada je to mene bilo stvarno jako pogodilo i nisam prestajala plakati tako da sam pila i normabele da bi uopće išta odspavala pa je vjv i to imalo utjecaja na bol… Tren sam bila, ajde ok, preživit ću, nakon 3 min bijes, tuga, očaj… Moram priznati da sam bila stvarno loše…

    Ma to je bas fizicki i psihicki sok. Treba vremena da se oporavi od toga svega. Zao mi je sta uopce itko mora prozivljavati takve stvari.


    Slažem se, a u mom slučaju je djelomično bila i greška doktora… Možda se i moglo “spasiti”, ali se zbog lijenosti i očito previše samopouzdanja da je prepametan se nije ni pokušalo! 
    Dan danas na spomen njega mi zlo dolazi, a nažalost tu di živim on je glavni. 

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    Tinchy drago mi je da se osjećaš barem fizički bolje;a što se psihičkog stanja tiče mogu te samo utješiti da imaš prekrasnu curicu pored sebe i da se nadam da ćeš uskoro zatrudnjeti i da će biti sve ok. 
    I moji su padali,pogotovo je gadno bio pao mali sa stola!! Glupača sam ga ostavila da spava na prematalici na stolu (blagovaonski stol). Ne mogu s sjetiti ni koliko je star bio,vjerojatno.je bio jako malen. A i sad se u petak bome.jako udario. Nešto smo se igrali i on je kao bježao od mene i udario se u vrata. Baš sam se bila usrala (pardon na izrazu) jer mu je u momentu velika plava čvrga izbila van. Jako je ružno izgledalo i uplašila sam se se da trebamo u bolnicu. Namazala sam mu s maslacem pa je ubrzo čvrga splasnula. Brzo se smirio,nije puno plakao pa smo zaključili da ćemo ga pratiti. Hvala Bogu oporavio se,ali i dalje mu se vidi plavo na čelu

  • Tinchy300

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Samoja6

    Tinchy300

    Samoja6

    Tinchy oprosti, tek sad sam vidjela…
    Mene nije jako boljelo, ali sjećam se da su mi rekli da ako i bude da slobodno popijem bilo što protiv bolova…
    Mada je to mene bilo stvarno jako pogodilo i nisam prestajala plakati tako da sam pila i normabele da bi uopće išta odspavala pa je vjv i to imalo utjecaja na bol… Tren sam bila, ajde ok, preživit ću, nakon 3 min bijes, tuga, očaj… Moram priznati da sam bila stvarno loše…

    Ma to je bas fizicki i psihicki sok. Treba vremena da se oporavi od toga svega. Zao mi je sta uopce itko mora prozivljavati takve stvari.

    Slažem se, a u mom slučaju je djelomično bila i greška doktora… Možda se i moglo “spasiti”, ali se zbog lijenosti i očito previše samopouzdanja da je prepametan se nije ni pokušalo!
    Dan danas na spomen njega mi zlo dolazi, a nažalost tu di živim on je glavni.


    Uzas. Najgore je kad se prave pametni. Al svi su oni sebi najpametniji. Zao mi je da se to desilo i jos zbog pogreske doktora. Meni je najvjerojatnije bila kromosomska greska oba puta. Sad si vrtim film da smo i suprug i ja imali koronu a mislim da nakon korone moze doci do opadanja kvalitete spermija i jajnih stanica. Pa eto mozda je to iako covjek ne moze znati

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.