Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Lora27621

    Pozdrav! Dobila sam nalaz dijabetologa, pise da uvedem kasni vecernji obrok Glucerna SR 1 pakiranje na dan….zna li tko dobije li se na recept ili sami kupujemo? Dr mogu dobiti na tel tek poslije 18h da ju pitam….


    Hej, Lora! Ne znam ti odgovoriti, ja pratim s aparaticem secer u krvi i strogo se drzim prehrane pa je sve super, ne moram nikakve lijekove ni suplemente piti. Samo su mi u pocetku vadili krv i to je to od pretraga. No, zanima me, kako je dijabetolog tebi ustanovio da ti treba ovaj lijek/suplement? Jesi li isla na neke dodatne pretrage? Pratis li ti kod kuce koliki ti je secer? Koliki ti je? Sto jedes navecer kada moras dodati i glucernu i jesi li smrsavila ili se debljas u trudnoci? Sorry na puno pitanja😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Moja prva narudžba stigla 🥰🥰ispunila sam si želju i sad sam mirna neko vrijeme.

    https://ibb.co/y4xfzS5 [ibb.co]

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Lora27621

    Lora27621

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Kiflica

    Lora27621

    Pozdrav! Dobila sam nalaz dijabetologa, pise da uvedem kasni vecernji obrok Glucerna SR 1 pakiranje na dan….zna li tko dobije li se na recept ili sami kupujemo? Dr mogu dobiti na tel tek poslije 18h da ju pitam….

    Hej, Lora! Ne znam ti odgovoriti, ja pratim s aparaticem secer u krvi i strogo se drzim prehrane pa je sve super, ne moram nikakve lijekove ni suplemente piti. Samo su mi u pocetku vadili krv i to je to od pretraga. No, zanima me, kako je dijabetolog tebi ustanovio da ti treba ovaj lijek/suplement? Jesi li isla na neke dodatne pretrage? Pratis li ti kod kuce koliki ti je secer? Koliki ti je? Sto jedes navecer kada moras dodati i glucernu i jesi li smrsavila ili se debljas u trudnoci? Sorry na puno pitanja😊


    Svaka 4 tjedna nosim zapise secera koji mjerim svakodnevno (takoder dobila aparatic). Na nalazu je napisala da je uredna regulacija glikemije osim povremenih nizih vrijednosti nataste (3,4 , 3,9), te je napisala MOZE se uvesti kasni vecernji obrok, jer je inace zadnji obrok 19h….ja sam tp shvatila ds je sve ok pa me malo casti slatkom papicom kasno 🙈🤣 Secer mi je ok, prosjek 4,6 nataste i 5,3 3h nakon obroka. Navecer obicno neke vockice smuckam jer mi sve ostalo bude pretesko za zeludac. Niti se debljam niti mrsavim, jos stojim na mjestu😁

    👩 26
    🧑31
    ➡️🤰 9/2020
    ➕ 17.11.2020.
    [lilypie.com]

  • Avatar miska

    miska

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Orhideja1

    Moja prva narudžba stigla 🥰🥰ispunila sam si želju i sad sam mirna neko vrijeme.

    https://ibb.co/y4xfzS5 [ibb.co]


    Jaoo preslatko je! 😍

    [lilypie.com]

  • Snowflake84

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Kiflica

    Jastuk: vidjela sam da postoji i neki koji je u obliku slova U, ide i ispred i iza leđa i ogroman je, ima li tko talvoga? Ka se trudim dpavati na lijevom boku, ali se uvikek probudim na leđima, pa bi htjela da me taj jastuk podupire sa strane leđa da se ne okrecem… funkcionira li to tako kako sam zamislila i jeste li zadovoljne?
    Pratnja: meni je draze da je mm samnom, a ako ne bude mogao podnijeti, lako ga posaljem u hodnik 😂 no, vjerujem da ce moci❤


    Ja imam takav, pogledajte na facebook stranici Gnijezdo jastuci

    None

  • Deleted user

    Broj poruka: 713

    Prijavi adminu

    Orhideja1

    Moja prva narudžba stigla 🥰🥰ispunila sam si želju i sad sam mirna neko vrijeme.

    https://ibb.co/y4xfzS5 [ibb.co]


    Topim se na ovakve stvari 🥰

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Lora27621

    Kiflica

    Lora27621

    Pozdrav! Dobila sam nalaz dijabetologa, pise da uvedem kasni vecernji obrok Glucerna SR 1 pakiranje na dan….zna li tko dobije li se na recept ili sami kupujemo? Dr mogu dobiti na tel tek poslije 18h da ju pitam….

    Hej, Lora! Ne znam ti odgovoriti, ja pratim s aparaticem secer u krvi i strogo se drzim prehrane pa je sve super, ne moram nikakve lijekove ni suplemente piti. Samo su mi u pocetku vadili krv i to je to od pretraga. No, zanima me, kako je dijabetolog tebi ustanovio da ti treba ovaj lijek/suplement? Jesi li isla na neke dodatne pretrage? Pratis li ti kod kuce koliki ti je secer? Koliki ti je? Sto jedes navecer kada moras dodati i glucernu i jesi li smrsavila ili se debljas u trudnoci? Sorry na puno pitanja😊

    Svaka 4 tjedna nosim zapise secera koji mjerim svakodnevno (takoder dobila aparatic). Na nalazu je napisala da je uredna regulacija glikemije osim povremenih nizih vrijednosti nataste (3,4 , 3,9), te je napisala MOZE se uvesti kasni vecernji obrok, jer je inace zadnji obrok 19h….ja sam tp shvatila ds je sve ok pa me malo casti slatkom papicom kasno 🙈🤣 Secer mi je ok, prosjek 4,6 nataste i 5,3 3h nakon obroka. Navecer obicno neke vockice smuckam jer mi sve ostalo bude pretesko za zeludac. Niti se debljam niti mrsavim, jos stojim na mjestu😁


    Haha, o boze, pa to je super. To znaci samo da mozes papati navecer jos jedan obrok… Ja recimo bi umrla da mi je zadnji odbrok u 19 h, ja pojedem veceru u 20 h ili 21 h i jos malo jogurta i badema oko 11 prije spavanja… Ma ti doktori ko da rade na proviziju za suplemente, umjesto da ti preporuce normalnu zdravu prirodnu hranu za obrok. No, nisam doktor pa necu pametovati😂. Ja nisam pobornik kemije, pogledaj sastav proizvoda, ima vitamina i minerala pa pripazi kose li se kolicine sa prenatalima ukoliko ih pijes da ne bude previse…naravno, u dogovoru s tvojim lijecnikom i prema tvojim nalazima.😊 

    [lilypie.com]

  • Avatar Dominique_i_bebita

    Dominique_i_bebita

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Orhideja1

    Moja prva narudžba stigla 🥰🥰ispunila sam si želju i sad sam mirna neko vrijeme.

    https://ibb.co/y4xfzS5 [ibb.co]


    Jaoo, preslatko je sve, pogotovo ovaj narancasti kompletic! :))) jel to vidim i jednu platnenu pelenu ili su to nekakve gacice? Heheh sad sam sva u pelenama..
    Malla hvala na odgovoru, da i meni se cini da su za bas prve mjesece prakticnije jednokratne, al kasnije razmisljam da probam s platnenima, ovima sto se kupuju, prvo da se u to ufuram pa mozda i tetranje probam ak se budem osjecala confident! 

    👱‍♀️25 👱‍♂️26 👰🤵 10.10.2020.

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Orhideja1

    Moja prva narudžba stigla 🥰🥰ispunila sam si želju i sad sam mirna neko vrijeme.

    https://ibb.co/y4xfzS5 [ibb.co]


    Preslatko 😍😍😍

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Dominique_i_bebita

    Orhideja1

    Moja prva narudžba stigla 🥰🥰ispunila sam si želju i sad sam mirna neko vrijeme.

    https://ibb.co/y4xfzS5 [ibb.co]

    Jaoo, preslatko je sve, pogotovo ovaj narancasti kompletic! :))) jel to vidim i jednu platnenu pelenu ili su to nekakve gacice? Heheh sad sam sva u pelenama..
    Malla hvala na odgovoru, da i meni se cini da su za bas prve mjesece prakticnije jednokratne, al kasnije razmisljam da probam s platnenima, ovima sto se kupuju, prvo da se u to ufuram pa mozda i tetranje probam ak se budem osjecala confident!


    Ja imam isti plan, prvih par tjedana jednokratne, a onda se prebaciti na platnene… nadam se da cu biti hrabra i ustrajna da to i ostvarim😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.