Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Lulu.Lu

Broj poruka: 190

Prijavi adminu

Olivera

miska

Evo zene prijava novih tegoba!Znaci danas u setnji mi pocelo neko cudno pulsiranje u vagini, nije klasicna bol nego kao da me nesto bocka ali brzo je proslo. I sad naravno googlala, pise to je zbog pojacane cirkulacije i brzog rasta bebe. Reci cu ginekologu preksutra pa da vidim sto i on kaze.

I ja osjetim to svako toliko, kao nekakve munje koje prostruje kroz vagini, navodno je to najnormalnija pojava, ali definitivno sasvim čudan osjećaj.
    Cure da li su vama radili briseve u ranoj trudnoći?

Da, ja sam radila u 12 tjednu. Rezultati su mi došli da mi je malo poremecena mikoplazma, pa smo ja i muž pili antibiotik tjedan dana. I sad mi je opet napravila kad sam bila u 17 tjednu. 

💛
    31god
    17.09. - ZM
    18.10. - ➕💛
    It's a girl!! 💓
    24.06.2021. Can't wait to meet you! 💓💓💓💓

[lilypie.com]

mara5

Broj poruka: 609

Prijavi adminu

Clio ne brigaj, nisam bila aktivana ali budem dopisala sve trudnice koje su prijavile trrmine taman nas se nakupilo pa cemo dodavati spolove kak sr budu otkrivali 🤭
    Mene nije slala na briseve 🤷‍♀️
    Joj cure uopce ne zelim istrazivat kolica, tu u tamo skicnem kad vi posaljete.. jos mi je dosta rano.. a ja kad uhvatim,, onda ne pustam! 😅😂

🙅‍♀️29, 🙋‍♂️28
    20.11 ➕

🌼TiKi🌼

Broj poruka: 1183

Prijavi adminu

Ja cu napraviti sad briseve i opet tamo oko 20.tt, al to cu privatno morati… Nakon prve trudnoce se bojim svega pa radije biti siguran. Ostali nalazi su mi dosli, sve mi je ok osim glukoze koja je malo povisena pa sam izbacila slatko, pijem vecinom vodu bar litru i pol na dan uz ostalu tekucinu i ne jedem poslije osam navecer iako mi se jede nenormalno 🙄

👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Ciljani odnosi od 2017.-2019.
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan, 1🐧
    Bhcg 14.dnt 793, bhcg 16.dnt 1868
    💝🙏
    [lilypie.com]

Lulu.Lu

Broj poruka: 190

Prijavi adminu

🌼TiKi🌼

Ja cu napraviti sad briseve i opet tamo oko 20.tt, al to cu privatno morati… Nakon prve trudnoce se bojim svega pa radije biti siguran. Ostali nalazi su mi dosli, sve mi je ok osim glukoze koja je malo povisena pa sam izbacila slatko, pijem vecinom vodu bar litru i pol na dan uz ostalu tekucinu i ne jedem poslije osam navecer iako mi se jede nenormalno 🙄

Oprosti što pitam, ne moraš odg ako ne želiš.. Šta u prvoj trudnoći ti nešto nije bilo u redu sa brisevima? 

💛
    31god
    17.09. - ZM
    18.10. - ➕💛
    It's a girl!! 💓
    24.06.2021. Can't wait to meet you! 💓💓💓💓

[lilypie.com]

Matejaa95

Broj poruka: 46

Prijavi adminu

Ja imam isto strahove zbog  tih briseva. Frendica je ljetos u 24 tj puko vodenjak i rodila bebu koja je umrla nakon pola sata . I to sve jer je ona imala bakteriju a ginekolog je nakon pijenja antibiotika nije poslao na briseve i eto. Zato pitam jer ovaj moj nista totalno nezainteresiran. 

miska

Broj poruka: 238

Prijavi adminu

Ja mislim da sam prosle godine u proljece/ljeto radila sve te briseve, pa ne znam jel bi trebala opet? Bas cu ga pitati sta s tim. Prosli put mi je preko stomaka napravio uzv, dolje nista nije gledao. Bas sam trazila na njemackim stranicama, mislim da to ovdje nije pod obvezni pregled, samo ako platis. 

[lilypie.com]

Broj poruka: 19

Prijavi adminu

miska

Ja mislim da sam prosle godine u proljece/ljeto radila sve te briseve, pa ne znam jel bi trebala opet? Bas cu ga pitati sta s tim. Prosli put mi je preko stomaka napravio uzv, dolje nista nije gledao. Bas sam trazila na njemackim stranicama, mislim da to ovdje nije pod obvezni pregled, samo ako platis.

I ja sam u De. Svaki put provjeri pH rodnice, radila mi je briseve, jedan put i uzimanje uzorka za provjeru kancer celija. Iako abdominalno radi uzv, opet se moram skinuti jer odradi i pregled rodnice.. ali vjerujem da je to do prakse doktora. 

Bojana2017

Broj poruka: 148

Prijavi adminu

Olivera

miska

Evo zene prijava novih tegoba!Znaci danas u setnji mi pocelo neko cudno pulsiranje u vagini, nije klasicna bol nego kao da me nesto bocka ali brzo je proslo. I sad naravno googlala, pise to je zbog pojacane cirkulacije i brzog rasta bebe. Reci cu ginekologu preksutra pa da vidim sto i on kaze.

I ja osjetim to svako toliko, kao nekakve munje koje prostruje kroz vagini, navodno je to najnormalnija pojava, ali definitivno sasvim čudan osjećaj.
    Cure da li su vama radili briseve u ranoj trudnoći?

Meni je doktorica uzela briseve na prošlom pregledu, bila sam 14+4 tt

Iskra 19.12.2017.
    It's a girl 💜
    [lilypie.com]

• Luckyy42

Broj poruka: 189

Prijavi adminu

Miska meni je isto samo uzv radio, nije nista dolje gledao, a briseve mi nije uopce radio nikakve🤷🏼‍♀️

[lilypie.com]
    Baby girl 🥰❤️

• Luckyy42

Broj poruka: 189

Prijavi adminu

Boze gledam si ticker, pa vec 25 cm😮 predivno❤️

[lilypie.com]
    Baby girl 🥰❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.