Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 713

    Prijavi adminu

    Aaaaa jos jedna curica, cestitam 💖
    Evo mog jastuka, bilo me strah kupiti da ne budu baceni novci, ali vrijedi svake kn i poslužit ce pri dojenu definitivno. I uzmite si jastučnucu extra, sa jednom vec dolazi.
    https://ibb.co/PmJ1B4c [ibb.co]

  • Avatar Teja1408

    Teja1408

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Mirjam2

    Aaaaa jos jedna curica, cestitam 💖
    Evo mog jastuka, bilo me strah kupiti da ne budu baceni novci, ali vrijedi svake kn i poslužit ce pri dojenu definitivno. I uzmite si jastučnucu extra, sa jednom vec dolazi.
    https://ibb.co/PmJ1B4c [ibb.co]


    Bas sam i ja prije 5 min narucila isti 😊 sad se jos vise veselim da dodje 

    [lilypie.com]

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2733

    Prijavi adminu

    Ja sam gledala uzet BBHUGME polovni i novu jastucnicu, svidja mi se da se moze prilagodit koliku ces debljinu jastuka, ali je skup za poludit. Kasnije se moze koristit kao jastuk za dojenje i kao “baby pod” sa navlakom. Sad mi se cini da je punjenje mozda isto kao kod tog vaseg Theralinea

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷

  • Avatar miska

    miska

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Ja imam Theraline jastuk, dugacak je 180cm (ja sam 174 visoka pa mi taj bas pase). 

    [lilypie.com]

  • Avatar Susika

    Susika

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Čestitke cure na pregledima 
    Što se tiče iznenađenja u obliku torte za spol super mi je ideja s cheesecakeom.
    Fina, a jednostavna torta za napravit i fino se jedan dio kreme poboja, a izvana stavi šlag.
    evo sličnog recepta:
    https://www.coolinarika.com/recept/veseli-cheesecake-duginih-boja/?meta_refresh=1 [coolinarika.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Dominique_i_bebita

    Mallla, cestitke na drugoj curici!! :)))
    .
    Ja koristim neki žnj veliki jastuk (inace spavam na onom anatomskom malom) pa njega obujmim da mi bude ugodnije i za sad funkcionira..al nemam tolko problema s tim jer dosta spavam na leđima.
    .
    Jel itko slusao/citao/ima iskustva s platnenim pelenama? Kaj mislite o tome? Naletila sam na tu temu pa sad ni sama ne znam sta da mislim..po argumentima se cini okej..al mi nekka to ipak djeluje da je previse nespretno i nesigurno


    Bili smo u početku tipkali o tome. Postoji više vrsta plwtnenih pelena, od tetranja pa do modernih platnenig all in 1. To ti je najbolje ući u grupu MPP. Dok je beba jako mala najpraktičnije su jednokratne pelene ili tetranje, a dok mrvu stasa sve je praktično. Generalno za početak izdvojiš 2000 do 2500 kn i imaš za cijelo pelenaštvo, al u konačnici je jeftinije.
    Kad se odlučiš na to zaljubiš se i kupuješ viška jer su predivne. Ja sam ih malo koristila, stvar je bila što nisam bila pri novcu, od jednom, a drugi su često čuvali bebu i nisam bila spremna oko toga lomit koplja. U svakom slučaju podržavam. Postoje tete šivalice koje rade čuda s tim pelenama da jednostavno ne možeš odoliti.
    Meni su omiljena verzija All in 1 AI2

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Mallla super za pregled i čestitam na curici 😊😊 slikica je predivna..ja se sva topim kad vidim bebu na uzv 🥰

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Jastuk: vidjela sam da postoji i neki koji je u obliku slova U, ide i ispred i iza leđa i ogroman je, ima li tko talvoga? Ka se trudim dpavati na lijevom boku, ali se uvikek probudim na leđima, pa bi htjela da me taj jastuk podupire sa strane leđa da se ne okrecem… funkcionira li to tako kako sam zamislila i jeste li zadovoljne?
    Pratnja: meni je draze da je mm samnom, a ako ne bude mogao podnijeti, lako ga posaljem u hodnik 😂 no, vjerujem da ce moci❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    ana.b.

    Malllasuper za pregled i čestitam na curici 😊😊 slikica je predivna..ja se sva topim kad vidim bebu na uzv 🥰


    Sad ce me ta slika drzat do iduceg pregleda….bas je dugo cekat a opet vrime tako brzo prolazi.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lora27621

    Lora27621

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Dobila sam nalaz dijabetologa, pise da uvedem kasni vecernji obrok Glucerna SR 1 pakiranje na dan….zna li tko dobije li se na recept ili sami kupujemo? Dr mogu dobiti na tel tek poslije 18h da ju pitam….

    👩 26
    🧑31
    ➡️🤰 9/2020
    ➕ 17.11.2020.
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.