Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Toncica24

    ana0310

    Zenskice drago mi je za super preglede!!! 😊😊
    Toncica ja pijem Premama Duo, jedino mi od njih nije muka

    Vidis meni je ginic ubacio u torbu premama neznan jesu li reklamne .al zelim se posavjetovat sa curama jer iskreno u fazi san da jos imam mucnine.dosad san pila samo solgar folacin od 400
    Prijateljice mi preporucile evevit il novalac
    Sad ko ce bit pametan 🤗

    ana0310

    Zenskice drago mi je za super preglede!!! 😊😊
    Toncica ja pijem Premama Duo, jedino mi od njih nije muka


    Meni je novalac pojacavao mucnine, od almagee mi se cijelo vrijeme podrigivalo po ribi pa mi je bilo od toga muka, imam i biorela al mi stvarno ne ide slatko ni cokolade, ne mogu se sjetiti sta mi nije pasalo kod elevita 😅 al ugl u 2 mjeseca sam slupala stotine kuna na to da nadem sta mi odgovara 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar Dominique_i_bebita

    Dominique_i_bebita

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Probajte mozda one vitamine iz D&Ma ZZ mama se zovu ja mislim, ja ih pijem i nikad mi nije bilo mucno od njih, ni kad su mi bile mucnice..doduse nikd nisam htjela riskirat i pit na prazan zeludac..fakat su jeftine pa mozete probat ak ne mozete nac neke dobre, dodu 20 kn pa nije velika šteta ak vam ne pasu..

    Gledala sam sastav i solidan je, za nekog tko je zdrav i nis mu ne fali mislim da je to cisto dobro i dovoljno. 
    .
    Prije sam pila elenatal, nastavak na to je elebaby, i ni od njih mi isto nije bilo zlo nikad..pa evo ak nekom pomogne

    👱‍♀️25 👱‍♂️26 👰🤵 10.10.2020.

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Cure čestitam na odličnim pregledima! Čestitam na djevojčicama…popravlja se broj 😍
    Super su mi vaši ravni stomaci i isklesana tijela 🙂 kad budete za rodit izgledat cete kao ja sada 🤣😊
    E ove fore za otkrivanje spola su mi zanimljive fora, al ja totalno nisam taj tip…tj. voljela bi da to meni netko napravi ali ja mužu…znam da uopće ne bi doživio…nije on od ovih “modernih” muškaraca.
    Imena bebe uh osobno mi je to najteži dio…pa i prvi put sam u zadnji tren promijenila. Kći mi se zove Hana, sad bi nešto što paše uz nju ako je cura. A kad sam rekla Hana prvo su me svi u obitelji gledali kao da sam s marsa pala…al iskreno to me uopće nije briga. Važno mi je da se mužu i meni sviđa i da nam paše uz prezime. 
    Sara kako si ti? Kako je u većim stadijima T?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Od vitamina pijem svako prijestupne elevit. Tu je jedna cura pisala o pijenju dodataka tj. Potrebnosti odnosno nepotrebnosti ako svega imamo dovoljno pa dijelim to mišljenje. Ne sjećam se tko. A inače elevit mi strašno stvrdnjava stolicu…ono što trebam nabavit je magnezij…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Što se tiče imena ja imam nekoliko spremnih, a isto kao i kod Mallle htjela sam ime da se slaže sa prvom curicom koja se zove Iskra. Sad su mi u opciji Ines, Iris 🤷🏼‍♀️
    Od vitamina pijem Elevit, po preporuci doktorice.
    Pol sam mužu saopštila tako da sam rekla upravo sam dobila rezultate, znaš šta je? A on je rekao curica? 🙈 🙈 🙈 Totalno romantično
    Što se tiče preporuke za pregled u Puli, ja sam na prvi išla privatno u polikliniku croatia osiguranje i mogu reći da su stvarno ok, nemam zamjerke. 

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Dominique_i_bebita

    Dominique_i_bebita

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Upravo saznala, braticeva zena upravi rađa na Svetom Duhu, od jucer pustaju pratnje! Valjda ce tak i ostat do ljeta..iako vjerunem da mnogim muzevima nije toliko drago hahah

    👱‍♀️25 👱‍♂️26 👰🤵 10.10.2020.

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2727

    Prijavi adminu

    Bilo bi mi draze da moze na preglede sa mnom nego u radjaonu. Ja nekako imam osjecaj - sta ce mi tamo, bit cu fokusirana da izbacin to malo cudo iz sebe, al eto on kaze da se osjeca ko da mora bit tamo. Ajde lipo je da vidi bebu cim se rodi al mozda bi mu bilo bolje da je vidi kad je ociste 😂😅

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷

  • Toncica24

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovorima za vitamine.do sutra cu se odluciti za neke.
    Cure kad se najranije moze vidit spol ako ne radimo nikakve rane testove i te neke kombinirane ,nekombinirane ,tripl,nifty ja to necu nista tako smo odlucili.
    E i kad se preporuca napravit 3D IL 4D s obziron da mi ga mislim soc.gin neradi il nema.

    1.8. Curetak stigao 💗

  • Avatar Pjegica.

    Pjegica.

    Broj poruka: 92

    Prijavi adminu

    Evo da se nadopisem na popis ocekivanih termin nam je 09.08. nadamo se da nam nece biti pre vruce 🤣
    Nekako imam osjecaj da bi mogla biti curica i nadam se tome ali jos je pre rano za saznanja, decko naravno bi htio jednoga u svojem timu 🤭🤭
    Sljedeci pregled nam je 28.01. pa cemo vidjet dal nam ima jos sta za rec.
    Ima li tko problema sa stitnjacom meni se hormon zbog trudnoce povecao pa cemo vidjet kako ce se to razvijat kroz cijeli period. Nadamo se samo najboljem 🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    tweetyca

    Bilo bi mi draze da moze na preglede sa mnom nego u radjaonu. Ja nekako imam osjecaj - sta ce mi tamo, bit cu fokusirana da izbacin to malo cudo iz sebe, al eto on kaze da se osjeca ko da mora bit tamo. Ajde lipo je da vidi bebu cim se rodi al mozda bi mu bilo bolje da je vidi kad je ociste 😂😅


    Vidis moja prijateljica je rekla da ne zna sta bi da joj muz nije isao 😅  a i ostale poznanice su tako rekle.
    A cula sam navodno da su svi bolji prema tebi kad imas pratnju 😂
    Govorim i hr bolnicama naravno 

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.